Skocz do zawartości
arzal

Odpieniacz ETSS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś ma taki odpieniacz ? .Imteresuje mnie opinia o tym skimmerku

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli go kupisz to będziesz najlepszym kolegą Świrleja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy On ma jakieś złe doświadczenia z tym odpieniaczem że chce sie go pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sushi

o ktory model ci chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arzal :

czy nikt nie ma takiego odpieniacza ?

z dużą pewnością można zakładać, że tak właśnie ma się sprawa ze skimmer'ami typu DD/ETSS w Polsce!

u nas głównie 'chodzą' Weipro i im podobne wiadomo z jakich względów i w sumie nie ma co się temu dziwić :D

koszt maszynki, o którą pytasz, to 'tylko' 3000 pln; jeśli doliczy się jeszcze dobrą pompę do napędu, to okolica 5000 pln się kłania... tylko DIY może zmniejszyć znacząco koszt takiego skimmer'a :) pompy już sam nie wydłubiesz :wink

na Twoim terenie f-ma http://www.aquarius.ima.pl/offerdet.php?id=206 sprzedaje ETSS'y, więc wystaczy tam wstąpić i zobaczyć samemu - taki odpieniacz ale nie ten, obsługuje tam zbiorniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten sklep to ściema!:D ostatnio oferowali ten odpieniacz za 1500zł + Iwaki gratis pewnie był bez zaworu który trzeba było zapłacić brakujące 1500 zł :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos wypowiedzi powyżej, iż sklep to ściema nie mogę się zgodzić. sam miałem kupić ten odpieniacz i był z całą pewnością w komplecie, tylko używany. pompa była gratis a model iwaki, ktory wybrałem był nawet made in japan!

zniechęcił mnie tylko wysoki pobór mocy pompy(ok 300W) i zdecydowałem się na odpieniacz Rk2 z mazei venturi. kupiłem go w dobrej cenie, a z obsługi byłem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sklep nie ściema, jasne. tylko szkoda że ceny podawane są z głowy raz coś kosztuje tyle a drugi raz tyle , jak na rynku :). tak przynajmniej było rok temu. a jednak ściema bo odpieniacz ETSS 600pro za 1500 zł był uzywany a to nie było zaznaczone w ofercie na stronie.

pozdr... Bartek

ps osobiście nie mam nic do tego sklepu, no moze tylko to że kojarzy mi się z rynkiem i ze ściemą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arzal@IMO odpieniacze tego typu(ten tym bardziej) są bardzo dobre . Ale nie za taką cenę jeśli mozesz go mieć tanie to warto albo proponuje zrobić “projekt USA”II pewnie znalazłoby się kilku chętnych na takie zakupy , tylko brakuje wam martinnew'a :D (pozdrawiam Go serdecznie)

link do wspomnień, bo tematu nie widzę w archiwum http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=1116 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.