Skocz do zawartości
nika

Ponarzekajmy sobie tu....

Rekomendowane odpowiedzi

a ja na najbliższy tydzień (niestety z dużym prawdopodobieństwem przedłużenia) zostaję pomocnikiem majstra :reading

rozpoczynają się u mnie remonty i będę biegać z wiaderkami gruzu.

a tak czekałam na słońce ...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomiooo - zestaw PC dawno służy komu innemu - niestety - a trzeba było zostawić na wszelki wypadek

@slawomirdyl - dzięki za info, posłałem PW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265857 nika :

a ja na najbliższy tydzień (niestety z dużym prawdopodobieństwem przedłużenia) zostaję pomocnikiem majstra :reading

rozpoczynają się u mnie remonty i będę biegać z wiaderkami gruzu.

a tak czekałam na słońce ...

Matko jedyna , Monika psiutke sobie oberwiesz, czy nie ma w poblizu kawlka chlopa?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, to w ramach "filcowania" kosztów robocizny :reading

pobiegam, a co tam :) , przy wylewce pod Kropelkę też pomagałam, no i te worki z zaprawą same sie nie ponosiły :(

najlepsze jest to że będę się mogła wyżyć przy skuwaniu posadzki, "narzekacz" się chowa :(


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika zaproś forumowiczów, niech też się przy skuwaniu rozładują :reading


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265917 kapuhy :

Nika zaproś forumowiczów, niech też się przy skuwaniu rozładują :reading

Oj przy Nice trzeba się rozładować :(


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ponarzekam. takie forum i nie da się pisać z indeksem górmym i dolnym. Wszystkie związki chemiczne są przez to mało czytelne, a jony to medal temu kto odczyta


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki medal? Sprobuję :reading


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja po nazekam.D....mnie boli

od siedzenia od 9 do 21 ,szesc dni w tygodniu

Hamerykanski wiesniak moj boss nawet tak

zrobil caly plan pracy ze k.....po 350 mil w niedziele

trzeba jechac.Juz jie w spomne ze musze Sam

pranie w niedziele robic.H..... dali plan do zrobienia

a tu znowu recesja zawitala.Klijeci dolara

przy D.... Nie maja a jak czlaowiek planu

sprzedazy nie zrobi to odrazu telefon I na

czewony dywanik.Nie wspomne ze po 12

tygodniach sku..... zlitowali sie I dojechalem

do domu na k..... Trzy dni .Cureczka w placz

ja walizke pakowalem a czlowiekowi serce sie kroilo.

poj.....ameryka zap......placic podadki I nie

wspomne pie......zus co dopiero pokrywa cos

tam po 1500 dolcow.Wylondowale w szpitalu

to HU ....... wyslali rachunek na 1680$(ostry dyzor)

A na Sam koniec nawet nie mozna po ogladac

jakis ladnych lasek Bo te k......amerykanki wpie.....

Tylko chamburgery I wygladaja jak 100 litrowe beczki.

Jedynie co czlowiek ciesz ze chyba wyjazd na pare

tygodni do Polski szykuje.

Troche poczulem sie lepiej.

Sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265994 Slawekkrzyzanowski :

...

Sk

Nie zazdroszczę. To co Cię jeszcze tam trzyma chłopie??????


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troje obywateli Amerykanskich ,pies I pozyczka

na Dom .

No a pozatym jest teraz wszedzie ciezko

a niestety mialem 16 la jak bylem zmuszony

na emigracje I jakos tu czlowiek sie udomowil

Po tylu latach ciezko znowu zaczynac od nowa.

Ale moje serce w Ojczyznie zostalo.

Sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wrócił na emeryturę


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki moze sie spotkamy w Piramidzie

Jak dobrze pamietam

Sk

ps po tym browarku kamienie z nerek

jak bylem ostatnio w Polsce popchalo.

Mina roczek to hyba juz czs znowu je

popchnac.Znowu mnie nabral smak

na dobrego tatara.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Sławku Sławku , znam ten ból , sam jestem ponad 20 lat na emigracji a trzyma mnie tu dokładnie to samo co Ciebie w stanach(psa też mam) ale ja mam o kilka kilometrów :reading bliżej do kraju ale ... eeeee szkoda gadać ...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekac tylko mozna.Bo niestety nie dobry

Bo emigrant a w Domu zapomniany.

Sk

ps Ladne masz te korale.Widze zejedziesz

bez piachu.Ladnie I czysto(Sam sie zastanawiam

czy swuj wywalic)


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że spać nie możesz ! O cholera to ja nie moge ! bo u Ciebie jest dopiero wieczór ! a u mnie 3.23


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do reszty,proszę cofnać bana Walkerowi

takie jest życie, konkurencja rośnie,ale to nie powód żeby ich banować.

Jeśli w jednym sklepie braki w towarach znaczące od dłuższego czasu są,to obok powstaje drugi sklep:waving


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę otwierał nowego tematu, bo niedawno się podobny zakończył...

Z całym szacunkiem dla Skoczka, mi też podobnie jak Sławkowi nie daje spokoju sprawa Bigwalkera. Nie chodzi mi teraz o ich prywatny zatarg czy bronienie go, tylko o to w jaki sposób zniknął z naszego forum. Myślę że wiecej morszczaków podziela moje zdanie iż forumowicz,który ma ponad 2200 postów i 7 pozytywów nie może być chyba taki zły.

Pozwoliłem sobie przytoczyć listę osób z tego wątku, które apelowały o odbanowanie Walkera, może to coś zmieni...

1)Włodzimierz

2)Dabi

3)Basterek-4

4)Crab22

5)Seb

6)Slawomirdyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdanie?

Po drugie i do Wszystkich... Wiecie co? RZYGAĆ MI SIĘ CHCE!!!!!!! Co się tu ostatnio dzieje to się w pale nie mieści! dziś powstało 5 nowych tematów, z czego w czterech są spinki, pretensje i jazdy! Wiecznie coś komuś nie pasuje! Do ku.wy nędzy! To ma być hobby? To ma być relax??? Boże! Widzisz i nie grzmisz! Dział nowy im się nie podoba! Śmiechu warte! I to nie pasuje tym którzy nie mają ReefMaxów! Co Wam nie pasuje Panowie szlachta? Ze jest jeden dział więcej? Komp Wam przez to muli? No bez jaj! Jak mi jakiś dział nie pasuje, to poprostu go nie odwiedzam i pa. Skoczek, moim zdaniem zamykając Sławka temat przegiąłeś lekko, nawet nie lekko, znamy się trochę więc wiem że nie będziesz mial żalu jeśli napiszę co myślę, uzasadniłeś to tak że nie potrzebują adwokatów, a zamykając temat wlaśnie staleś się adwokatem Przemka... Tak to widzę... A co Przemek na to? Jak go znam to raczej nie potrzebował takiej Twojej interwencji. Nie wiem co jeszcze napisać, może tylko tyle i aż tyle że od kiedy jestem na tym forum, to takiej atmosfery jeszcze nie pamiętam, mam nadzieję że się opamiętamy i wrócą stare dobre czasy, bo póki co to jest syf z gilem, niesmak czuję...

Wiem że ostro, wiem ze dużo wykrzykników, może nie do końca eleganckie slownictwo, ale oddaje to w pełni moje emocje w tej chwili i atmosferę panującą na forum. Proszę tego nie moderować, nie wycinać i nie komentować na różowo czy czerwono

Dziękuję za uwagę

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cisza jak makiem zasiał...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian - Skoczek zablokował temat na moją prosbę.

Z całym szacunkiem dla Was wszystkich - możecie uważac, ze to niesparwiedliwe czy niesluszne. Marek nie został zbanowany dlatego, że ma swoja dzialanosc czy z jakiegos innego powodu, ktore tutaj przytaczacie. Faktycznie nie potrzebuję adwokatow ale tez nie potrzebuje prokuratórow. To tyle w temacie Marka-nie bedzie juz prania brudów, choc mam wrazenie ,ze niektorym bardzo na tym zalezy.. Nie dam sie juz sprowokowac, chyba i tak co najgorsze na moj temat zostalo tu juz napisane. Jak napisalem - przejadlo mi sie.

Zgadzam sie, ze 3/4 watkow dotyczy spraw kompletnie nie zwiazanych z akwarystyką. Prosze wiec, nie ponawiajcie tematow - nie piszcie o cenzurze, komunie, tyranii itp - nie wińcie moderatorów, ponieważ nic sie w tej kwestii nie zmieni. W historii forum bylo zbanowanych kilkanascie osób, wiec nie ma mowy o zadnej cenzurze(na ponad 5500 kont zostało zbanowanych 16 osó:reading.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoczek zablokował temat na moją prosbę.
tu mnie zdziwileś...:reading

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat do narzekania to ja dodam swoje 5 groszy

Od środy wylaczaja mi prad na 5-6 godzin. Akwa bez oswietlenia, cyrkulacji, chlodzenia. W akwa 29-30 stopni:cursin. Jeszce podobno 2 dni ma tak byc w pon i wt masakra:banghead


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.