Skocz do zawartości
nika

Ponarzekajmy sobie tu....

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam, opadly emocje? Brudy wyprane, czasem to dobrze robi, jak się upuści "zlej krwi", czy na forum, czy na priv czy w cztery oczy na udeptanej ziemi - kwestia wyboru, ale myślę że ban w tej sytuacji to nie jest dobre rozwiązanie. Po prostu.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

to ja zmienię temat narzekania,

dziś wysiadła mi klima w biurze,

serwisant wprawdzie przyjechał od ręki, ale po rozebraniu urządzenia stwierdził, że nie ma przy sobie części i pojechał :banghead

w biurze jest 28 stopni MASAKRA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w biurze w klimie siadł skraplacz.

Teraz nie dość że mam 30C to jeszcze śmierdzi mokrym, zdechłym kotem.

Serwisant przyjedzie w poniedziałek... Planuje nakarmić nim piranie...


250l+90l sump, marea stream 2400, aquael reef circulator 2600, JVP-101(przejściowo) AM Or 2500, Turbofloator 1000 + AM PH 2000l/h, HQI 150 10000K+2xT8 20W, wiadro chemipure i purigen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... u mnie w biurze klima padła 7 lat temu... a właściwie, to nigdy jej nie było :reading W tej chwili 32 stopnie...

A w ogóle to szlag mi trafił wszystkie SPSy, fungia przestała wypuszczać polipy, krab gdzieś się tak wepchnął między skały, że nie mogę go znaleźć od 2 tygodni, LEDy wiszące u mnie okazały się do d*py (ani kolorów w akwa ani przyrostów - wyprzedzę pytanie - parametry OK), rozrasta mi się majano, żółtek się mnie boi, nie mam kasy na inwestycje w baniak - chciałbym kupić trochę korali, a nie mam za co... pracuję po 16h na dobę i g.. z tego mam, samochód się sypie, a na nowy mnie nie stać... pękła mi rura w łazience i zalało pół chałupy, zepsuł się piekarnik, odtwarzacz DVD, jeden komputer, dwie baterie - w kuchni i łazience... I to wszystko w ciągu ostatnich trzech tygodni... Huuuuraaa :banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#265773 Radek Ch :

Hehe... u mnie w biurze klima padła 7 lat temu... a właściwie, to nigdy jej nie było :reading W tej chwili 32 stopnie...

A w ogóle to szlag mi trafił wszystkie SPSy, fungia przestała wypuszczać polipy, krab gdzieś się tak wepchnął między skały, że nie mogę go znaleźć od 2 tygodni, LEDy wiszące u mnie okazały się do d*py (ani kolorów w akwa ani przyrostów - wyprzedzę pytanie - parametry OK), rozrasta mi się majano, żółtek się mnie boi, nie mam kasy na inwestycje w baniak - chciałbym kupić trochę korali, a nie mam za co... pracuję po 16h na dobę i g.. z tego mam, samochód się sypie, a na nowy mnie nie stać... pękła mi rura w łazience i zalało pół chałupy, zepsuł się piekarnik, odtwarzacz DVD, jeden komputer, dwie baterie - w kuchni i łazience... I to wszystko w ciągu ostatnich trzech tygodni... Huuuuraaa :banghead

@Radek Ch

jak dla mnie na razie jesteś na pierwszym miejscu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez bana mozna zostac zniechceconym do pisania. Wystarczy piwo w Trojmiescie wlasna opinia na temat produktu z RS i zostaje sie sie nie doswiadczonym ciemnym forumowiczem ktory niestety albo pojdzie z pradem, albo ban.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio w jeden tydzień:

Nowy rozrusznik w dostawczaku-700 zł i zapowiedzianą mam regenerację skrzyni biegów

Moja żonka zgubiła klucz elektroniczny,wydanie nowego to 447 zł

W tym samym dniu padła kasa fiskalna,naprawa 150zł

Musiałem wołać tapicera do rogówki bo zapadły się sprężyny +nowa gąbka 350zł

Skończył mi się płyn w spryskiwaczu szyb- 6zł hehe

Zepsuła się drukarka laserowa,naprawa 200-300 zł lub nowa trzy razy tyle.

Jeszcze coś było,ale na szczęście zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę 2 VII do pracy wrócić, po 3ech miesiącach wolnego :reading


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz iść na emeryturę:(:reading


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265792 Włodzimierz :

Zawsze możesz iść na emeryturę:(:reading

Włodziu, no pewnie że już mogę :( Ale wtedy przyjedziesz do mnie i mi się oberwie za to, że ja się obijam na emeryturze, a Ty musisz podatki płacić :):):)


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265773 Radek Ch :

Hehe... u mnie w biurze klima padła 7 lat temu... a właściwie, to nigdy jej nie było :reading W tej chwili 32 stopnie...

A w ogóle to szlag mi trafił wszystkie SPSy, fungia przestała wypuszczać polipy, krab gdzieś się tak wepchnął między skały, że nie mogę go znaleźć od 2 tygodni, LEDy wiszące u mnie okazały się do d*py (ani kolorów w akwa ani przyrostów - wyprzedzę pytanie - parametry OK), rozrasta mi się majano, żółtek się mnie boi, nie mam kasy na inwestycje w baniak - chciałbym kupić trochę korali, a nie mam za co... pracuję po 16h na dobę i g.. z tego mam, samochód się sypie, a na nowy mnie nie stać... pękła mi rura w łazience i zalało pół chałupy, zepsuł się piekarnik, odtwarzacz DVD, jeden komputer, dwie baterie - w kuchni i łazience... I to wszystko w ciągu ostatnich trzech tygodni... Huuuuraaa :banghead

skombinuj po kosztach jakieś używane HQI i załóż zamiast lampy LED - zobaczysz czy to wina lampy czy czegoś innego, a LPSy oddaj komuś na czas przemian w baniaku :(

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265773 Radek Ch :

... I to wszystko w ciągu ostatnich trzech tygodni... Huuuuraaa :banghead

Radek, głowa do góry, na wszystko jest lekarstwo: Tu masz pewną 6tkę w Lotto: 3,12,17,25,37,48.

Powodzenia.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265786 AdamB :

No, ten plyn by mnie dobil :reading

Mnie poszla przednia szyba w autku. Juz czwarta !!

To ktoś ci kamieniami rzuca ? Ja dałem w tamte lato uczniom umyć auto i jak chlusną zimną wodą na rozgrzaną szybę to też pękła,koszt był niezły bo podgrzewana,przednia 1900 zł.

Fajnie się patrzy jak inny drą szyby z szronu a ty sobie siedzisz i po 2 minutach masz już bez lodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265799 Radek Ch :

Kiedy padła? :reading

@Tomek - po kosztach u mnie aktualnie to by było za 0,00zł :(

a tą swoją pokrywę z PC sprzedałeś? pokąbinuj coś inaczej nie będziesz wiedział czy to faktycznie wina LEDów, może ktoś ma w szafce to ci pożyczy.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265786 AdamB :

No, ten plyn by mnie dobil :reading

Mnie poszla przednia szyba w autku. Juz czwarta !!

pewnie bite bylo:strutin

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265786 AdamB :

Mnie poszla przednia szyba w autku. Juz czwarta !!

No to masz koszty. A szyba była float czy OptiWhite? :reading


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265810 grzejanc :
#265786 AdamB :

Mnie poszla przednia szyba w autku. Juz czwarta !!

No to masz koszty. A szyba była float czy OptiWhite? :reading

Ona ta szyba OptiSkodaAutoGreen byla :(

#265809 seb :
#265786 AdamB :

No, ten plyn by mnie dobil :(

Mnie poszla przednia szyba w autku. Juz czwarta !!

pewnie bite bylo:strutin

Pozdrawiam

seb

Nigdy autek nie bije :)

quote]#265803 inmar :

#265786 AdamB :

No, ten plyn by mnie dobil :)

Mnie poszla przednia szyba w autku. Juz czwarta !!

To ktoś ci kamieniami rzuca ? Ja dałem w tamte lato uczniom umyć auto i jak chlusną zimną wodą na rozgrzaną szybę to też pękła,koszt był niezły bo podgrzewana,przednia 1900 zł.

Fajnie się patrzy jak inny drą szyby z szronu a ty sobie siedzisz i po 2 minutach masz już bez lodu.

Pierwsza to mi faktycznie sasiad kopalniak ze sznojdra [tu: z procy. przyp. tlumacza] ostrzelal z nudow. I szyba i maska cala poszla. I tak to juz od tamtego czasu idzie, ze co drugie auto ... trach!!

A ta jakis kamien, ale slad byl tak malenki, ze ledwo go znalazlem tuz nad dolna krawedzia.

A koszt ... 10% mniej znizki na AC bedzie. W sumie niewiele przy koszcie wymiany 1.5 kzl


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa tam chłopaki pitolicie :reading a taki fajny temat był :(

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265773 Radek Ch :

Hehe... u mnie w biurze klima padła 7 lat temu... a właściwie, to nigdy jej nie było :reading W tej chwili 32 stopnie...

A w ogóle to szlag mi trafił wszystkie SPSy, fungia przestała wypuszczać polipy, krab gdzieś się tak wepchnął między skały, że nie mogę go znaleźć od 2 tygodni, LEDy wiszące u mnie okazały się do d*py (ani kolorów w akwa ani przyrostów - wyprzedzę pytanie - parametry OK), rozrasta mi się majano, żółtek się mnie boi, nie mam kasy na inwestycje w baniak - chciałbym kupić trochę korali, a nie mam za co... pracuję po 16h na dobę i g.. z tego mam, samochód się sypie, a na nowy mnie nie stać... pękła mi rura w łazience i zalało pół chałupy, zepsuł się piekarnik, odtwarzacz DVD, jeden komputer, dwie baterie - w kuchni i łazience... I to wszystko w ciągu ostatnich trzech tygodni... Huuuuraaa :banghead

Radek jak znajdziesz chwilkę to to daj znać mam lampę wolną HQI 250 żarnik też się jakiś znajdzie to Ci dam. mnie nie jest potrzebna :(


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też was nogi bolą jak długo stoicie w parcy?

Masakra..:cursin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo zako pisz opowiadaj, co tam, jak tam?

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A póki co jest dobrze :(

Pracuje w wytwórni szyb(do akwa jak znalazł) od pon do piat od 6 do 14 i cały czas stoje dlatego tak mnie nogi bolą :reading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie jako zdun i ostatnio same 4 pietra mi sie trafiaja. I tak co 3 dzien po kilkanascie razy w dol z gruzem i w gore z nowym materialem na te pieterka. Nogi mi juz do tylka wchodza a rekami niedlugo bede mogl sie po kostkach podrapac bez schylania. Kurde dlaczego w 1900 roku nie montowano wind w kamienicach :reading.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.