Skocz do zawartości
rafal19

białobrody vs czyścik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zabrałem się za czyszczenie szyby w akwarium a tutaj..... do czyścika (JBL floatyII M) podpływa białobrody i próbuje go bić ogonem tak jakby to inny pokolec był, szkoda ze nie mam kamery to bym nagrał filmik. Niezły kabaret mówię wam. Mieliście coś takiego u siebie ze swoimi pokolcami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziś mam bliznę na palcu po swoim lineatusie, doszło do tego ze nie mogłem włożyć ręki do akwarium :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój żółtek napiera na szybę :) widocznie widzi brata bliźniaka :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Xanthurus też atakuje czyścik - może dlatego że jest niebieski, a żółtek już raz czy dwa próbował przegonić moja rękę. :)


250L + SUMP 75L, "Black Python" 120W + 2xHagen GLO 1xATI Blue Plus 24W, Grey Dragon 6000, 2xTunze 6055 z Single Controller 7091 i Y-adapter + Tunze 6025, Deltec AP600, Deltec FR509, dolewka Dr Witt, GHL Profilux Dosing Unit SA 4, RO 75 GPD + DI

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka oto historia:

...wchodze pewnego dnia do AM a tam pływa sobie pieknie wypasiony A.Lineatus - ostrzegano mnie że wychowany ze skrzydlicami. No cóż myslę sobie ma charakter jak ja, wiec zakupiłem gościa po przystępnej rzecz jasna cenie.

Od pierwszej chwili zadomowił się doskonale. No ale po pewnym czasie zaczęły sie problemy dość ciekawe. Oto szanowny Pan Lineatus rozpoczął uprawiać role - właśnie - gość założył plantację glonów w całym 1000 L baniaku 30cm od lustra wody. Nie pozwolił skubnąć żadnej innej rybce ( a jest ich sporo ) ani niteczki glonka na przystawkę rzecz jasna.

Chcąc niechcąc rozpocząłem walkę z glonami - tak po męsku skrobak , szczoteczka i jazda.... - a tu nagle ździwko !!!

Ten pręgowany rolnik-bandzior rzucił się na mnie z całym impetem, myślicie , że bał się ostrego skrobaka ?? - ha !!

Dostawałem przy każdym czyszczeniu regularny wpie.....ol. Gryzł mnie , trzaskał hakiem na ogonie , nie bał się niczego.

No mówię sobie po pół roku DOŚĆ !!! Zapaliłem w nocy światło na full , ten burak stanął jak zszokowany w środku swojej plantacji , a ja go bahhhhhhhh ! - w siatkę. HA ! - był mój .... :) :) :)

Zapakowałem rybcie w worek celem dalszego osadzenie w odosobnieniu - wiecie jaki niefart mnie spotkał a jego szczęście ?

On teraz urawia swoje zielsko w 2000 L w King Crosie w Poznaniu. Zawsze kiedy przyjdę go odwiedzić przyjaźnie podpływa okazując totalne zadowolenie .... - na koniec pokazując mi swoją wypasioną :)

pozdrawiam


" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.