Skocz do zawartości
seb

Przedwakacyjny zlot na kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Dzis w sumie z przypadku wykluł się pomysł, żeby zamiast naszego comiesięcznego spotkania piwnego zorganizować zlocik. Jako że organizuję w lipcu zlot (nie akwarystyczny) w pewnym ośrodku na Kaszubach, pomyślałem że moglibyśmy się tam spotkać w ostatni weekend czerwca i się przedwakacyjnie wyluzować:) od razu uprzedzam że nie ma szans wbić się tam (czy gdziekolwiek) w wakacje, terminy trzeba klepać już w marcu. Ogólny zamysl jest taki żeby nie spinać się za bardzo, tylko po prostu odpocząć :) ośrodek jest naprawdę OK, warunki bardzo przyzwoite, domki czyste i zadbane, pokoje również, żadnego syfu, łazieneczki czyste. Myślę że taki weekend z rodzinką i przy okazji wychylenie kilku zimnych piwek z morszczakami (których często znamy tylko z forum ) w dodatku w pięknych okolicznościach przyrody to fajny pomysł na oderwanie się od codziennego kieratu i zresetowanie muzgów :). Jako że zlot ma upłynąć pod znakiem luzu i totalnej beztroski, jestem za tym żeby nie organizować żadnych prelekcji, konferencji i agitacji handlowych, na pranie muzgów jest czas przez cały rok. Jak najbardziej byłoby fajnie gdyby zjawili się właściciele i pracownicy sklepów czy firm z branży, ale nie jako towar eksportowy, tylko jako po prostu akwaryści, żebyśmy mogli razem się napić, pośmiać, pogadać i przynajmniej na jakiś czas zburzyć tą sztuczną barykadę która czy chcemy czy nie, jakoś sama czasem rośnie, a tak być chyba nie powinno, bo w końcu łaczy nas wielka pasja i miłośc do akwarystyki, różnica jest tylko taka że oni na tym zarabiają, ale takie jest życie i z czegoś żyć trzeba. Myślę że mogłoby być calkiem fajowo, nawet jeśli pogoda nie dopisze to na terenie ośrodka naprawdę ciężko się nudzić, jest olbrzymi teren ogrodzony, boiska do wszystkich możliwych gier zespołowych, a jak będzie kiepska pogoda to jest bilard, piłkarzyki pingpong itd. ceny są naprawdę przystępne, w okolicy jest co oglądać, choćby słynny już na całą Polskę "Dom do góry nogami" w Szymbarku, czy wieża widokowa na Wieżycy, możnaby to zaliczyć w sobotę. Podaję link do strony ośrodka http://www.wiezyca.gda.pl/ są tam ceny, kontakt, można zadzwonić, wypytać o szczegóły jakie ewentualnie będą Was interesowały. Jeśli komus nie pasuje termin - trudno, myślę, ba, wiem, że jeśli ktoś naprawdę będzie chcial przyjechać, to przyjedzie, to nie termin w środku tygodnia i nie jest to najbliższy weekend, więc jak dla mnie - dla chcącego nic trudnego :) my pojechaliśmy na zlot do Milówki, z małymi dzieciakami, a blisko nie mieliśmy, podróż była ciężka, ale wspomnienia sa bezcenne :) Jak to śpiewał [*] R. Riedel - "W życiu piękne są tylko chwile"... Poddaję ten pomysł do przemyślenia, jeśli zdecyduje się 50 osób - będzie super, jeśli 10 - też będzie super :) Zresztą, jak można kogoś na siłę nakłaniać do weekendu latem, nad jeziorem, przy ognichu, z gitarą, śpiewem i śmiechem na pyszczysku i zimnym piwem w łapie?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb wszystko ładnie ,pięknie tylko dlaczego "zamiast"comiesięcznego spotkania...ja protestuję:)


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264809 bigwalker :

Seb wszystko ładnie ,pięknie tylko dlaczego "zamiast"comiesięcznego spotkania...ja protestuję:)

Zrobimy to do południa :) a potem ..............


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że akurat termin się zbiega... Możemy się ewentualnie w naszym gronie zamknąc na dwie godziny w piątek w jakimś domku, zbombardować jak co miesiąc, a potem kontnułować zlot :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kierowcy nie zastrajkują :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264819 inmar :

Zastanawiam się,ile godzin musiałbym tam jechać,hmm ?Czas by się znalazł tylko ta podróż.

Jechałem do Krakowa lub Częstochowy kilka razy i dałem radę :) 8 godzin i to na spokojnie :) Także się pakuj.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264814 seb :

Tyle że akurat termin się zbiega... Możemy się ewentualnie w naszym gronie zamknąc na dwie godziny w piątek w jakimś domku, zbombardować jak co miesiąc, a potem kontnułować zlot :)

Pozdrawiam

seb

Jeszcze musicie pokazać tyłki :) wtedy Piwne Cykliczne będzie można uznać za udane.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inmar, nie dramatyzuj, ja Cię proszę :) zbierzcie się w kilka osób, jedźcie jednym autem i zmieniajcie się, obniży to koszty i nie zabije Cię dluga trasa :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze Seb ma dar przekonywania:D zawsze potrafi mnie namówić na imprezę.


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264825 inmar :

Skoro Seb z Markiem do nas dojechali to odwrotnie też się da :)

Dokladnie, byłeś w Milówce, więc wiesz że warto, choćby bylo daleko, to warto :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mnie zapomnielji :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne miejsce macie i nie chcę tego krytykować,ale jak byłby zlot gdzieś w centrum Polski to frekwencja była by moim zdaniem większa niż w Milówce.Piszę tak bo mam sygnały od kolegów,ze jednak za daleko.

Ale życzę powodzenia i dziś wybieram się na 70% do Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Ciebie liczę :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264836 inmar :

Bardzo fajne miejsce macie i nie chcę tego krytykować,ale jak byłby zlot gdzieś w centrum Polski to frekwencja była by moim zdaniem większa niż w Milówce.Piszę tak bo mam sygnały od kolegów,ze jednak za daleko.

Ale życzę powodzenia i dziś wybieram się na 70% do Was.

Inmar wiesz co???? ty tez tak p.....isz, ale Ciebe to akurat lubie. Jakie daleko!

Ja juz bilety bukuje a ty ty ty ty jakies 70% jak ty yo kurna obliczyles:clowning


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wstępnie jestem zainteresowany. A jak będzie z ochroną rządową? Czy jest w pobliżu lotnisko? Czy jak jest, będzie zagwarantowany transport z lotniska? Czy pas wystarczający dla nowego rządowego lub CAS'y? :)

A tak na poważnie jestem za :) W Milówce termin mi nie pasował, teraz jest już lepiej.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzejanc

od lotniska na spotkanie jest ok 40 km, limuzyny będą czekać, zabieraj CAS'e i dawaj dyla :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj załatwię urlop na ten "weekend" to też będę.

@inmar i @grzejanc nie zawiedźcie:waving

Ale będzie odjazd:googleye

Edit:

Krzysiek i Piotrek (ten od kosmicznego odpieniacza) też mają być:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zróbcie może jakaś listę obecności + do tego sprawy organizacyjne + program itp... :)


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie lista, sprawy organizacyjne i program to na pewno dojdzie do katastrofy. A po co nam ofiary? :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.