Skocz do zawartości
seb

Przedwakacyjny zlot na kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie :) Jaki plan? Cały bajer w tym że najlepszy plan to bezplan:) Jedyny plan to taki że przyjeżdżamy w piątek, odjeżdżamy w niedzielę, ja bym był za tym jeszcze żeby w sobotę zaliczyć Szymbark i Wieżycę, ale to zobaczymy jak nam się bedzie chcialo. A czy ktoś dzwonił w ogóle do ośrodka? Może się okazać że zlot powstanie w swerze planów .

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecnąsą są jeszcze wolne domki na około 60 osób.Trzeba dzwonic i rezerwować:)


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jedziemy z listą, my już mamy domki klepnięte, jeśli jedziecie z rodzinką i macie jedno czy dwojkę dzieci to smiało można brać domek YMCA, tam są dwa pokoiki i łazienka, jest naprawdę czysto, miło i przytulnie, większe to norwegi, niby 5 osobowe, ale jak z dzieciakami to spokojnie 7 osob się zmieści, wszystkie te domki oglądalem więc możecie być spokojni co do warunków. Termin mamy ustalony czyli 25-27 czerwca, dzwońcie i rezerwujcie sobie miejsca, póki nie jest za poźno :)

1. seb + rodzinka

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Sławek + rodzinka


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. seb + rodzinka

2. Walker + rodzinka

3. Sławek + rodzinka

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie ktos przygarnie to moge pomoc zajac sie dziecmi. Moja cos sciemnia ze nie ma urlopu.

Szukam biletu i do zobaczenia:waving


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264931 Grzegorz Dyzma :

Jak mnie ktos przygarnie to moge pomoc zajac sie dziecmi.

Czy jesteś tego w pełni świadomy? :):):)


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:yes Wiem jak zmienic pieluche, nakarmic, potrzyma zebys sie odbilo:strutin. Zabawy to pikus. Jaki wiek i plec w Twojej brygadzie

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264934 Grzegorz Dyzma :

Jaki wiek i plec w Twojej brygadzie

:) U mnie musiałbyś być na topie z Sims, Dolls, Music, Cars, Ben10, Transformers, Hot-Wheels...

I tak mógłbym wymieniać i wymieniać :) No i oczywiście znać odpowiedzi na wszystkie pytania.

PS, tylko nie mów, że przez noc urośnie 2x i będzie płynnie czytał, hehe :)


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzejanc, dzwoń do ośrodka i klep domek, inaczej będziesz się tak zastanawial i zastanawiał, a czasu coraz mniej, żonka też niech się nie martwi, będzie fajnie :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264940 seb :

Grzejanc, dzwoń do ośrodka i klep domek, inaczej będziesz się tak zastanawial i zastanawiał, a czasu coraz mniej, żonka też niech się nie martwi, będzie fajnie :)

Pozdrawiam

seb

Jak rezerwowałeś? Z jakiej oferty? Całoroczna sezon, poza sezonem, dla grup zorganizowanych, czy konferencyjna? Bo są różne ceny.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i powiedz kiedy chcesz i pani/pan Ci wszystko ładnie wytlumaczy :) ile osób Was bedzie?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klepnalem juz sobie domek dla mnie i mojej wybranki zyciowej :) moj nr to 9

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. seb + rodzinka

2. Walker + rodzinka

3. Sławek + rodzinka

4. tomioo + wybranka

5. krzysiekl + ?

6. Włodek + rodzinka - domek zaklepany


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264948 tomiooo :

klepnalem juz sobie domek dla mnie i mojej wybranki zyciowej :) moj nr to 9

PozdrT

Jesteśmy sąsiadami ja mam nr 10 :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim dobrej zabawy. Niestety nas nie będzie.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, Grzesiek, na naradzie Pani Generał nie zatwierdziła planu operacyjnego? :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264978 Włodzimierz :

Znaczy się, Grzesiek, na naradzie Pani Generał nie zatwierdziła planu operacyjnego? :)

Będzie żałował :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zamawiałem lokum dla siebie to było jeszcze trzy domki 5-osobowe i dziewięć 3-osobowych, pokoi żadnych wolnych nie ma. Jest możliwość zamówienia śniadanka, ale to już na miejscu w recepcji.

Także bookować póki są miejsca :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś małe zainteresowanie:con

Nikogo z południa:banghead


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety,żaden z kolegów nie zdecydował się,za daleko i to fakt.Na dwa dni się nie opłaca.Może jak by było jak w Milówce prelekcje,ciekawe osoby jak Olivier (choć Seb z Markiem są też konkretni)Wybaczcie więc,że i mnie nie będzie.Jeszcze w tym samym czasie mamy wyjazd do Tatralandi,więc i tak zostałem przegłosowany.Od razu piszę,że już żałuję.

Ps.Włodek i inni koledzy też dla mnie zaliczają się do tych konkretnych.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, Marek, że na dopisałeś to Ps. :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez muszę z przykroscią stwierdzić że mnie nie będzie niestety w tym czasie mam bardzo ważne egzaminy w swojej branży i jest to dla mnie ważniejsze bo z tego żyje, a jak to u nas na południu bywa gdzie niema leoniego tam i niema inmara i reszty :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.