Skocz do zawartości
seb

Przedwakacyjny zlot na kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

no na to wyglada :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265377 leoni :

no na to wyglada :(

To całe południe ma egzaminy :reading


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265234 ryba :

Wstępnie jadę domek mam zarezerwowany nr 12.

Pozdrawiam Michał.

No, bo myślałem że będe musiał do Ciebie dzwonić :(

Niech przyjedzie jakaś młodzież :) bo na razie jestem najmłodszy (nie wliczam dzieci), co ja będę z dziadkami robił :(:(:reading

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaktualniam:

1. seb + rodzinka

2. Walker + rodzinka

3. Sławek + rodzinka

4. tomioo + wybranka

5. krzysiekl + ?

6. Włodek + rodzinka - domek zaklepany

7. Pegaz + rodzinka

8. Ryba+ rodzinka

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zako a na imprezę już zarobiłeś ? Dawaj dyla na weekend :reading


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu słyszłem że zabukowałeś już bilety:)znów Ci zrobimy pranie mózgu:D:D:D


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:D

Wątek zobaczyłem przed chwilą, ostatnio rzadko jestem na forum bo mam małe urwanie głowy. Przeprowadzałem się, zmieniałem pracę i jeszcze parę innych rzeczy naraz...no ale do tematu:) Seb pomysł super, widzę że stara gwardia też nie zawodzi. Wielkie brawa dla Was chłopaki,że chcecie się spotkać. Mimo że morszczaków w Polsce jest sporo to niewielu jest tak zdeterminowanych i zmobilizowanych żeby pojechać na drugi koniec Świata:tongues

Właśnie rozpocząłem dosyć trudne negocjacje z Anią, okres też dosyć gorący, ale co tam...już przeglądam połączenia lotnicze, bo bardzo bym się z Wami chciał zobaczyć:reading W razie czego odbierze mnie ktoś z lotniska w Gdańsku?

Będę bardzo się starał uratować honor południa:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to Was zmobilizuje,ja mam od Was trochę dalej...:reading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265560 bigwalker :

Grzesiu słyszłem że zabukowałeś już bilety:)znów Ci zrobimy pranie mózgu:D:D:D

Widze ze tez masz dostep do prywatnych wiadomosci:D

Tak bede i nie sam wiec zadne golodupcowanie, pranie mozgu nie wchodzi w gre bo skoczy sie banem:D

Ja jestem z poludnia i tez dymam z daleka


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265575 crab22 :

Cześć wszystkim:D

Wątek zobaczyłem przed chwilą, ostatnio rzadko jestem na forum bo mam małe urwanie głowy. Przeprowadzałem się, zmieniałem pracę i jeszcze parę innych rzeczy naraz...no ale do tematu:) Seb pomysł super, widzę że stara gwardia też nie zawodzi. Wielkie brawa dla Was chłopaki,że chcecie się spotkać. Mimo że morszczaków w Polsce jest sporo to niewielu jest tak zdeterminowanych i zmobilizowanych żeby pojechać na drugi koniec Świata:tongues

Właśnie rozpocząłem dosyć trudne negocjacje z Anią, okres też dosyć gorący, ale co tam...już przeglądam połączenia lotnicze, bo bardzo bym się z Wami chciał zobaczyć:( W razie czego odbierze mnie ktoś z lotniska w Gdańsku?

Będę bardzo się starał uratować honor południa:strutin

Czówam już od 9 rano na lotnisku :reading mam autobus zamówiony z tego co pamiętam to samolot z Bergen ląduje ok 10.00 tak sam latałem ale inne propozycje mile widziane :(


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265588 bigwalker :

To się wie :reading tym razem bez dupcowania.

eeee.... bo zaraz się okaże, że wy grzeczni chłopcy jesteście :(

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265587 slawomirdyl :
#265575 crab22 :

Cześć wszystkim:D

Wątek zobaczyłem przed chwilą, ostatnio rzadko jestem na forum bo mam małe urwanie głowy. Przeprowadzałem się, zmieniałem pracę i jeszcze parę innych rzeczy naraz...no ale do tematu:) Seb pomysł super, widzę że stara gwardia też nie zawodzi. Wielkie brawa dla Was chłopaki,że chcecie się spotkać. Mimo że morszczaków w Polsce jest sporo to niewielu jest tak zdeterminowanych i zmobilizowanych żeby pojechać na drugi koniec Świata:tongues

Właśnie rozpocząłem dosyć trudne negocjacje z Anią, okres też dosyć gorący, ale co tam...już przeglądam połączenia lotnicze, bo bardzo bym się z Wami chciał zobaczyć:( W razie czego odbierze mnie ktoś z lotniska w Gdańsku?

Będę bardzo się starał uratować honor południa:strutin

Czówam już od 9 rano na lotnisku :reading mam autobus zamówiony z tego co pamiętam to samolot z Bergen ląduje ok 10.00 tak sam latałem ale inne propozycje mile widziane :)

No niestety Bergen to nie Oslo i nie ma za dużo połączeń:( Do Gdańska lata bodaj tylko Wizzair we wtorki, czwartki i soboty i jest dopiero o 23:55. Jutro Wam dam konkretnie znać czy dam radę przyjechać, ale procentowo szansa jest większa niż u Inmara:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj :( Przekimacie się u mnie :reading


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale, czekamy na Ciebie.:reading

Chyba nie zawiedziesz. Kto opłaci nasze noclegi:clowning


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek do góry. Zapisywać się, nie lenić:reading


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... zapraszamy, może jakaś kobieta morszczak odważy się przyjechać :reading

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265827 tomiooo :

no... zapraszamy, może jakaś kobieta morszczak odważy się przyjechać :(

PozdrT

A co sam będziesz :reading


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265832 slawomirdyl :
#265827 tomiooo :

no... zapraszamy, może jakaś kobieta morszczak odważy się przyjechać :(

PozdrT

A co sam będziesz :reading

nie, ale kobiety morszczaka nie widziałem jeszcze :( i chciałem zobaczyć jak wygląda (dziewczyny to był żart oczywiście :)).

A tak na serio to byłoby miło :) tak mi się wydaje

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265833 tomiooo :
#265832 slawomirdyl :
#265827 tomiooo :

no... zapraszamy, może jakaś kobieta morszczak odważy się przyjechać :(

PozdrT

A co sam będziesz :reading

nie, ale kobiety morszczaka nie widziałem jeszcze :) i chciałem zobaczyć jak wygląda (dziewczyny to był żart oczywiście :().

A tak na serio to byłoby miło :) tak mi się wydaje

PozdrT

żałuj że nie widziałeś bo to ładne i fajne "babki piskowe" :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.