Skocz do zawartości
Przemek

Nowy dział

Rekomendowane odpowiedzi

Może niech powstanie w ogóle nowe forum? Reef-max.pl, już to widzę wszystkie info w jednym miejscu:D

a tak poważnie to wydaje mi się ze ten dział to kolejny "chwyt" marketingowy, czysta komercha. ( tylko wyrazam swoje zdanie, nie bić itd)


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Witam

Zaczynając przygodę z akwarystyka morską ponad rok temu trafiłem na to forum NanoReef.

Od roku przeglądam forum i jedna rzecz nie daje mi spokoju, brakuje mi klasyfikacji zbiorników w zależności od pojemności.

Fajnie, że powstał nowy dział, niewątpliwie świadczy to o popularności tego forum.

Ale dlaczego akurat dział ReefMax?, dlaczego nie np Boyu, czy Weipro, które wprawdzie są w tej chwili mniej popularne ale kto wie może za pół roku wszyscy będą mówili o Weipro czy innym producencie, trendy się zmieniają.

Jak by sugerowała nazwa jest to, czy raczej z założenia było to forum dla posiadaczy zbiorników nano,

na dzień dzisiejszy na forum jest ogrom wiedzy i tematów pisanych przez ludzi którzy mają doświadczenie w akwarystyce morskiej z różnych tematów.

Dlaczego nie pogrupować tematów dotyczących akwariów i zawartej w nich wiedzy np w ten sposób:

Akwaria do 50 l

Akwaria 50 - 150

itd, itd....

Na forum wciąż trafiają nowi ludzie, którzy szukają wiedzy i chcą się uczyć akwarystyki morskiej.

Ludzie dla których w większości przypadków pierwsza decyzja o założeniu akwariu morskiego zaczyna się od wybrania wielkości zbiornika, bo akurat mam takie akwarium po słodkowodnym, bo akurat mam tylko tyle miejsca na akwarium itd itd....

Każdy z nasz (forumowiczów) szuka na tym forum informacji i wiedzy, Ja również, więc myślę że można było by tę wiedzę pogrupować w logiczy i czytelny dla wszystkich sposób wtedy być może skończyły by się posty: przeczytaj to, szukaj, zobacz to itp, których ostatnio pojawia się sporo a które związane są z napływem nowych użytkowników, którzy chcą się uczyć ale nie wiedzą od czego zacząć i jak sie poruszać po forum.

pozdrawiam

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że powstał nowy dział...ale ....jak ktos nie kuma istoty działania baniaka morskiego to żeby powstało jeszcze 10 nowych działów to i tak nic nikomu to nie da.Gratulacje Sprytny awansu(tylko nie dawaj głupich ostrzeżen ) takich jak ja dostałem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RA345, piona - Dziękuje.

#266309 RA345 :

He,nie mam reefmaxa ale gratuluję wam działu :kapelusz

sPRYTny - moje gratulacje,teraz nie możesz zrezygnować z reefmaxa,przejdź najwyżej na maxireefmax:waving

Z ReefMax-a nie zrezygnuję, za duża czasu i serca w niego obecnie wkładam. Tak ja napisałem wcześniej jak przyjdzie czas na przeprowadzkę wstawię go do pokoju córki. Brdzie miała swój baniak pod moim czujnym okiem.

#266553 piona :

Fajnie że powstał nowy dział...ale ....jak ktos nie kuma istoty działania baniaka morskiego to żeby powstało jeszcze 10 nowych działów to i tak nic nikomu to nie da.

Czas pokaże jak nowa sekcja ReefMax Klub się rozwinie. Dział powstał nie do skumania działania baniaka morskiego tylko do skupienia wszystkich informacji o RM. Do skumania baniaka morskiego jest dział Dla nowicjuszy:waving

#266553 piona :

Gratulacje Sprytny awansu(tylko nie dawaj głupich ostrzeżen ) takich jak ja dostałem ..

Będę się starał, jak to mówią: Będzie Pan zadowolony.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.