Skocz do zawartości
Lizard

Nasi ulubieńcy a muzyka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale moje blazenki reaguja na muzyke, naprawde. puszczam im soundtrack z the lost samurai, mam wrazenie, ze ich uspokaja, sam tez go bardzo lubie. bez muzyki plywaja nerwowo, czasem sie skubna, mam laptopa zaraz przy akwarium, moze to glupie, nie wiem, czy ryby slysza, ale mam wrazenie, ze hansa zimmera lubia :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybki na pewno czują drgania przenoszone przez głośniki.

Osoby niesłyszące odczuwają drgania, po których można powiedzieć wyczuwają rytm czy zagrożenie.

ps. Jak Twoje rybki reagują na Hewi Metal? :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje błazenki boją się burzy, przy każdym większym uderzeniu pioruna robią bardzo gwałtowny ruch i chowają się w skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jest ja swojego hepatusa przyzwyczajam do muzyki bo początkowo jak włączyłem to go mocno obsypało a teraz jak puszczam to nic sobie z tego nie robi i pływa z błaznami.


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki co wy palicie?:waving To ryba ma uszy?

Glosna muzyke czy grzmot ryba moze odebrac jedynie za pomoca lini bicznej w postaci drgan. Jedne ryby sie boja a u innych "tancza".

Piszac troszeczke poza temat ja sobie puszczam Mike Odfield, Vangelis, albo Enigme. Do tego drink i juz po chwili ryby patrza na spiacego czlowieka przed szkielkiem.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moich black metal nie rusza. Death tez nie. Olewają :waving.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie uwielbiają TVN :waving I debata też im się podobała ..........


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ciśnienia akustycznego na kolumnach :waving Mam dość przyzwoite skrzynki i suba i jak odpalę solidnie jakieś kino albo muzę, to widać, że reagują. Ale tak jak napisał Grzegorz - to na pewno tylko odbiór linią boczną. Nie tylko ciśnienie akustyczne ma tu znaczenie, ale i wibracja - może się przenosić przez podłogę na zbiornik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.