Skocz do zawartości
sPRYTny

Nowy ReefMax 100 [300l]

Rekomendowane odpowiedzi

zdaje się że ktoś z forum założył sobie tą domenę licząc na niezły zysk ze sprzedaży dla aquaela a teraz lobbuje od :mooning strony :p


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje się że ktoś z forum założył sobie tą domenę licząc na niezły zysk ze sprzedaży dla aquaela a teraz lobbuje od :mooning strony :p

eeeeeeeeeee? Sprytny ma te domeny, a ja tylko robie usmieszek w strone agaela :] duza kasa na promocje, a domeny brak :D domene kupuje sie przed wypuszczeniem produktu a nie po fakcie :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie wiedziałem że to sprytny :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie wiedziałem że to sprytny :)

podjedz kilka postow do gory i oficjalnie w stopce Sprytnego kazdy moze zobaczyc. nie ma zadnej konspiracji :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo odbiegamy od meritum :)

Gdzie ten RM 100?? :D!!!!


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo odbiegamy od meritum :)

Gdzie ten RM 100?? :D!!!!

slyszalem ze w Wawie :p Lizard poslał mi zdjecie na komorke :D ale mam starego trupa wiec nie wkleje. poczekajcie moze Darek wrzuci niebawem


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, jak byś mógł, to czekamy :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najswiezsze wiesci z Wawy. Nasz Zielony Mintaj wlasnie odbiera puchar za zajecie trzeciego miejsca w tegorocznej edycji konkursu tiphat2.gif


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najświeższe wieści nt Reefmax 100

Zbiornik około 400l z pokrywa a w niej 8 x 39W T5 (podwójne moduły 2 x 4), sterowane poprzez wysuwany ekran led wielkosci ok 7 cali (sterowanie temp., oswietleniem nocnym, wiatrakami. Nie bedzie raczej mozliwosci sterowania falownikami czy podpiecia sondy ph etc).

Szafka: sump ok 90l, odpieniacz ze stajni reefoctopus, pompa obiegowa niezidentyfikowana, listwa zasilająca, wiatraki.

Szkło float, komin wewn. na środku.

W sprzedaży nie wcześniej niż w maju.

Cena nieznana. Prototyp jeszcze w fazie dopieszczania.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki Lizard nie dojedzie do domu chyba fotek nie zobaczymy :(

ps. Za nowego RM oddam domenę reefmax.pl i gratis dam reef-max.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj, weż jeszcze jednego RM dla mnie :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko, akurat wracamy z LiZaRdem pociagiem, fotki wkrotce beda :-) Moim zdaniem calkiem fikusny zestaw, komputer z panelem dotykowym calkiem fajny. Jedyny minus to brak podparcia szyby nakrywowej, pokrywa jest na silownikach a szyba jest "luzem" :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to pewnie nad ta szyba nakrywowa jeszcze tez popracuja :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrywa na siłownikach pewnie przekombinowana jest, trzeba by popatrzeć, potestować i ponarzekać. :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem że wygląda zacnie, oby tylko z ceną nie wygłupili się to będzie spoko.

PS: A wiesz co to za czwarta rura w kominie ? (rew + spływ + powrót) a co to to czwarte ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem że wygląda zacnie, oby tylko z ceną nie wygłupili się to będzie spoko.

PS: A wiesz co to za czwarta rura w kominie ? (rew + spływ + powrót) a co to to czwarte ?

Tak, wiem, 4ta rura na przewody z obudowy, będą nią poprowadzone i w ten sposób całkowicie zabezpieczone przed wilgocią, z szafki z akwarium ma wychodzić tylko jeden przewód z listwy zasilającej. Wszystkie podzespoły będą podłączane wewnątrz szafki do listwy, która również będzie znajdować się w finalnym produkcie, czyli nie będzie żadnych kabli wiszących za akwarium. Akwarium będzie sprzedawane tylko w opcji z szafka i dostarczane będzie na palecie prosto do klienta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena... dla mnie max... hmm... 3K PLN No może 3,500. nie więcej... zależy czy odpieniacz będzie w zestawie i pompa obiegowa... Ekran... fajny bajer ale szkoda że tak mało funkcjonalny, IMHO ma duży potencjał, który nie został wykorzystany. Nasi to poprawią :) już widzę tego RM na ledach... :) ciekawią mnie wymiary.

Widzę kilka niedociągnięć, ale pewnie to poprawią...

Jeśli cena będzie rozsądna to zestaw będzie godny uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie fajny zestaw.Czy ktos moze podac wymiary tego baniaka?Wyglada jak by mial 70cm glebokosci :thumbsup:


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena... dla mnie max... hmm... 3K PLN No może 3,500. nie więcej... zależy czy odpieniacz będzie w zestawie i pompa obiegowa... Ekran... fajny bajer ale szkoda że tak mało funkcjonalny, IMHO ma duży potencjał, który nie został wykorzystany. Nasi to poprawią :) już widzę tego RM na ledach... :) ciekawią mnie wymiary.

Widzę kilka niedociągnięć, ale pewnie to poprawią...

Pisałem, że jest to prototyp! Niektóre rzeczy są żywcem wycinane, klejone, wkręcane, finalny produkt będzie całkowicie profesjonalnie wykonany. cena 3.5K to raczej nierealne. Wszystkie niezbędne rzeczy będą w zestawie. Nie ma co narzekać już na starcie, głównym założeniem było to, żeby stworzyć mega estetyczny produkt, który nie będzie drogi, który będzie funkcjonalny etc. Więc nie ma się co spodziewać profiluxów, falowników, sond etc. Jeśli ktoś będzie potrzebował - dokupi. Firma będzie chciała umożliwić rozbudowe zbiornika o nowe podzespoły, także myślę, że oczekiwania każdego powinny być spełnione. Co do ledów, sa ich zwolennicy i przeciwnicy, nie ma co rzucać modnych słów na wiatr przed startem, dajmy się temu rozwinąć, wg. mnie jest super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.