Skocz do zawartości
sPRYTny

Forumowe Prawybory na Urząd Prezydenta RP

Rekomendowane odpowiedzi

Małe prawybory:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum są ludzie inteligentni, wiadomo że u nas wygra Bronek :waving


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę was :/


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście na Bronka, ale w sumie podpisuję sie pod tym co napisał Natan

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla Kaczyńskiego !Nie dla wszystkich , ale przedewszystkim nie dla niego .Komorowski = mmniejsze zło


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj widze że należycie do tej grupy którą ogłupia tv i pokazuje im na kogo głosować, małe tego tv juz pokazała kto ma wygrac a Polacy to niesty głupi naród i niema swojego zdanie dlatego czeka na łatwizne i po co ma się trudzić jak tv wszystko juz wyjaśniła, chyba żaden z was nie zadał sobie trudu żeby poczytac troche o kandydatach, bo jak by tak było to napewno żaden z nich niedostal by nawet 1% głosów, przykro na to patrzeć, ale cóż sami bedziemy sobie winni!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu facetów w jego wieku mieszka z mamusią? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma auta? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma "prawka"? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma żadnego majątku? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma więcej niż 165 cm? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma żony lub dziewczyny tylko ma kota?

Bardzo, bardzo niewielu

Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem

Reprezentuje niewielu, ma być Twoim prezydentem?

Ilu ludzi powinno zagłosować na takiego faceta? - Niewielu.

Idź na wybory.......nie bądź jednym z niewielu........


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ok leoni mistrzu-wyboru-prezydenta, zagłosuj sobie na kogo chcesz w tej pierwszej turze, ale i tak w drugiej bedziesz miał wybór między dwoma kandydatami i pewnie wybierzesz nie-kaczyńskiego, chyba ze w radio mówią inaczej :waving

dobrze ale o polityce nie dyskutujmy, w końcu jesteśmy ogłupieni.

"media kłamią - tylko ja mam racje" haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie-Kaczyński górą


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze dobre dobre :waving

Najważniejsze jest to aby iść na wybory!!!

Ato czy Tv ogłupia to inna kwestia, a jeszcze inna to, że ogłupia akurat tych co mają głosować na Bronka :) bo tych co mają głosować na Jarka ogłupia chyba radio.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, widzę że rozmowa się sprowadza do jedngo, czyli tego co jest najwygodniesze czyli klapki na oczy jak koniowi :waving i niewidac nikogo innego tylko Bronek i Kaczor, jeżeli chodzi o druga ture to raczej niepójde na żadnego głosować!!!

Powiem tylko tyle że jeżeli w pracy obiecali byście coś szefowi i niezrobili tego to jesteście wywaleni na zbity pysk, a tu tacy startuja na prezydenta i jeszcze ludzie na nich głosuja, nic dodać nic ująć!!!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leoni, jesteś młody i podatny na manipulacje:waving. Kaczyńscy już rządzili i co? I pstro. Hasła populistyczne i rozdawnictwo pieniędzy. Czyich? Moich, Twoich, Naszych. Naszych podatków. Ciekawe, czy Ty więcej wydajesz niż zabiasz??? Zobacz, co się dzieje na świecie. Grecja, Hiszpania, Węgry, Łotwa, 2 landy w Austrii. Wszędzie rządy rozdawały pieniądze podatników. I jak to się skończyło??? Populizm ma krókie nogi, prowadzi po czasie do jeszcze większej biedy. Głosuję na mniejsze zło - Komorowskiego. Przynajmniej nie wypowie wojny Rosji:clowning.

P.S. Czasami czytam Gazetę Polską. Normalnie tyle jadu, że obrzydzenie bierze. Insynuacje i pomówienia to 70% tekstu.

A dom budowałem za Balcerowicza i kredyty brałem na 35% w skali roku przy kiepskich zarobkach.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Was zapytac bo bardzo malo ogladam telewizje. A Polska to juz wogole. Co zlego mowi sie o Olechowskim?

Przynajmniej wyglada jak prezydent i zna sie cos nie cos na polityce zagranicznej. Bezpartyjny.

Tylko nie piszcie prosze jak na Onecie ze Ci co pouciekali nie powinni miec prawa glosu.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nic, ale nie ma zaplecza politycznego i to nie daje mu żadnych szans.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem młody i może się nie znam, ale z tych 10 to nie widzę żadnego co by poprawił sytuacje jaką mamy. Dalej będzie tak jak było, ten kraj jest już tak zepsuty że nic mu nie pomoże. Lepiej by było jak by dali Polskę w ajencje Szwedom lub Niemcom.


Akwarium 120 * 40 * 50 h

Oświetlenie BP EX+ 120 W

Cyrkulacjia Hydor - Koralia 4 (2 szt.) 4600 l/h

Odpieniacz Deltec AP 600

Obieg AM OR 3500 l/h

Start niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krotki,w tych wyborach akurat nie chodzi o poprawę sytuacji. Chodzi o to, żeby ten wybrany nie pogorszył jej jeszcze bardziej:clowning. Jak nie będzie przeszkadzał, to poprawa nastąpi sama.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że jak wybierzemy Bronka to on razem z premierem i większością w rządzie będą kombinować jak tu poprawić sytuacje tych bogatych żeby byli jeszcze bogatsi. Bieda natomiast będzie taka jak była albo większa.

Kaczyński nie ale czy Komorowski ...


Akwarium 120 * 40 * 50 h

Oświetlenie BP EX+ 120 W

Cyrkulacjia Hydor - Koralia 4 (2 szt.) 4600 l/h

Odpieniacz Deltec AP 600

Obieg AM OR 3500 l/h

Start niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prezydent RP nie ma zbyt wiele możliwości działania bo nie pozwala mu na to Konstytucja. Biorąc pod uwagę kompetencje/uprawnienia jakie przysługują głowie państwa w Konstytucji RP uważam, że najważniejszym polem działania Prezydenta RP jest reprezentowanie państwa w kontaktach z państwami obcymi i to tylko w określonych sytuacjach, bo już prowadzenie polityki zagranicznej należy do rządu, no i zwierzchnictwo nad siłami zbrojnymi ale to margines. Ja osobiście oddając głos wybiorę kandydata który moim zdaniem najlepiej nadaje się do reprezentowania Polski. Częściowy wpływ na mój wybór będzie też miała przyszła współpraca Prezydenta RP z rządem ponieważ ewentualne bezpodstawne korzystanie z weta może co najwyżej utrudnić pracę rządowi. Jak można obiektywnie ocenić pracę rządu jeżeli nie mógł on przeprowadzić zmian takich jakie planował ? Poza tym jestem za jeszcze większym ograniczeniem uprawnień Prezydenta RP ponieważ i tak nie korzystają konstruktywnie i merytorycznie np. z inicjatywy ustawodawczej czy weta.

Całe to obiecywanie co kto zrobi jak wygra wybory jest śmieszne i nierealne właśnie ze względu na wąskie kompetencje głowy państwa.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji :waving

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czym karmilyby sie media gdyby Olechowski zostal prezydentem. Jak wygladalby swiat polityki z apolitycznym prezydentem.

Ale bylby spokoj


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267544 Włodzimierz :

@leoni, jesteś młody i podatny na manipulacje:waving. Kaczyńscy już rządzili i co? I pstro. Hasła populistyczne i rozdawnictwo pieniędzy. Czyich? Moich, Twoich, Naszych. Naszych podatków. Ciekawe, czy Ty więcej wydajesz niż zabiasz??? Zobacz, co się dzieje na świecie. Grecja, Hiszpania, Węgry, Łotwa, 2 landy w Austrii. Wszędzie rządy rozdawały pieniądze podatników. I jak to się skończyło??? Populizm ma krókie nogi, prowadzi po czasie do jeszcze większej biedy. Głosuję na mniejsze zło - Komorowskiego. Przynajmniej nie wypowie wojny Rosji:clowning.

P.S. Czasami czytam Gazetę Polską. Normalnie tyle jadu, że obrzydzenie bierze. Insynuacje i pomówienia to 70% tekstu.

A dom budowałem za Balcerowicza i kredyty brałem na 35% w skali roku przy kiepskich zarobkach.

Włodku może i młody ale nie podatny na manipulacjie:), ja nie zagłosuje na żadnego z kandydatów Typu Bronek i Kaczor i kilku pozostałych z jednej kliki!!!, poprostu oni juz od 20 lat wmawiają nam że coś zrobia no i co......??Już dawno powinni zostac rozliczeni i wy...ni na zbity pysk.

A ludzie dalej na nich chcą głosować:waving,ja nie czytam żadnych Gazet Wyborczych itp. bo to sa wszystko gazety sponsorowane i z układow kolesiowskich, ja korzystam tylko z niezaleznych źródeł, niestety taki trzeba się troszeczke naszukać a to dla niektórych już jest problem:), dlatego lepiej kupić GW bo tam wszystko piszą:).

Zreszta jak ktoś wie i troche poszukał to podobnie było z WTC, tak amerykanie zmanipulowali światem że wszyscy uwazają że to był zamach AL-Kaidy!!!!, a niestety tak niebyło


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267561 Grzegorz Dyzma :

Ciekaw jestem czym karmilyby sie media gdyby Olechowski zostal prezydentem. Jak wygladalby swiat polityki z apolitycznym prezydentem.

Ale bylby spokoj

Olechowski jest założycielem PO!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267574 leoni :

<...>

A ludzie dalej na nich chcą głosować:waving,ja nie czytam żadnych Gazet Wyborczych itp. bo to sa wszystko gazety sponsorowane i z układow kolesiowskich, ja korzystam tylko z niezaleznych źródeł, niestety taki trzeba się troszeczke naszukać a to dla niektórych już jest problem:), dlatego lepiej kupić GW bo tam wszystko piszą:).

Zreszta jak ktoś wie i troche poszukał to podobnie było z WTC, tak amerykanie zmanipulowali światem że wszyscy uwazają że to był zamach AL-Kaidy!!!!, a niestety tak niebyło

Leoni, to chętnie rzucę okiem na tzw niezależne źródła.

BTW. Zastanów się nad słowem "niezależne", a potem nad słowem "polityka" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak niezależne i obiektywne źródła. Są tylko bardziej lub mniej dopasowane do naszych preferencji. I czasem właśnie te, które traktujemy jako obiektywne, okazują się najmocniej naginać rzeczywistość do swoich wizji. Zdrowego rozsądku nic nie zastąpi.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.