Skocz do zawartości
sigreg

Czerwone "kwiatki" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Spora czesc skal porasta czerwono-bordowe "cos", w ksztalcie malych kwiatkow. "Cos" reaguje na swiatlo - tworzy calkiem ladne dywany na skalach w dzien zwijajac sie w nocy. Przyznam ze mile dla oka. Pytanie czy bezpieczne ? Reagowanie na swiatlo sugeruje ze to jakis koral miekki.

Tutaj to cos widac na skale po lewej stronie duzego blazenka, i nieco mniej wyraznie na skalce za nim.

730a5a0a8ba3e44cmed.jpg

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z tego:

http://pl.reeflex.net/kategorie/109.html

Wiła wianki i puszczała je do falującej wody wiła wianki i puszczała je do wody:clowning


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#269937 Włodzimierz :

Może coś z tego:

http://pl.reeflex.net/kategorie/109.html

Wiła wianki i puszczała je do falującej wody wiła wianki i puszczała je do wody:clowning

Dzięki Włodku to chyba to (Stolonifera albo Knopia) teraz jak się tego pozbyć ?

Ach te piosenki partzanckie :strutin:bump1

pozdrawiam Janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to mam. IMO to ta Knopia. Tempo wzrostu faktycznie imponujące. Zastanawiam się właśnie jak to pielić, bo zaczyna włazić na skałkę, która dla niego przeznaczona nie jest...


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie bardzo ładnie poradził sobie z tymi gośćmi Halichoeres , pewnie nie każdy to wyje ale mojemu akurat zasmakowało i wyciął w jedną noc wszystko.

Pozdrawiam

Łukasz Leżuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#269971 lukiblack :

Witam,

U mnie bardzo ładnie poradził sobie z tymi gośćmi Halichoeres , pewnie nie każdy to wyje ale mojemu akurat zasmakowało i wyciął w jedną noc wszystko.

Pozdrawiam

Łukasz Leżuch

ale który Halichores ? chrysus ??

pozdrawiam Janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.