Skocz do zawartości
robi

Zmiana w regulaminie

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek (Efendi) wytłumaczy Ci to najlepiej :strutin Spytaj go przy okazji. Pewnie napomknie coś i o Czarnym Rycerzu :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270591 sylwekg :

to moja sprawa a tobie publicznie nie mam obowiązku się zwierzać chyba że jest punkt w regulaminie którego nie umiem przeczytać.

Bawcie się dobrze dalej ja nie mam zamiaru tu więcej napisać w tym poście.:strutin

A moim zdaniem Sylwek ma rację :waving


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział Sławek, wkleił cytat i jak zwykle wiadomo na 100% o co mu chodziło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym, forum o morszczyźnie ale o ortografii już cztery strony :strutin

ileż zapału by bronić się przed słownikiem :waving


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie że Jezus nie umiał pisać ! nie tylko on bo i Prorok Muhammad , Jan Wnęk ,matka Hansa Christiana Andersena itd.

Hugo Dyonizy Steinhaus polski matematyk kiedyś powiedział "Dzięki rozpowszechnieniu oświaty można dziś czytać, pisać i publikować, nie przestając być analfabetą"


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270619 loccutus :

Powiedział Sławek, wkleił cytat i jak zwykle wiadomo na 100% o co mu chodziło....

Jak zawsze masz rację :strutin


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do żartów na forum... cóż, bez dulszczyzny proszę, bo w jednych tematach się oburzamy na wspomnienie publiczne drinka, a w innych pojawiają się żarty przekraczające granice dobrego smaku...

i jakoś reakcji nie widzę... oj, przepraszam są oklaski i pochwały za dobre "dowcipy" :strutin

Witam ! Moje pytanie : to mogę wstawiać kawały bez obawy przed ostrzeżeniami (i w końcu banem) czy nie ? Zapytałem bo zacytowana wypowiedź Niki głównie do mnie się odnosi i nie bardzo wiem jak ją odbierać :waving


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@basterek-4, moja wypowiedź akurat nie do Ciebie się odnosiła :strutin tylko do forumowicza, który bardzo wybiórczo zaczął strzec moralności.

A żarty (i nie tylko Twoje) są różne, są śmieszne, mniej śmieszne i takie, gdzie linia dobrego smaku została przekroczona.

ale to mój prywatny odbiór stałej czytającej :waving


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIE konta zostają zablokowane !

Dopuszczonym wyjątkiem jest sytuacja kiedy np: członkowie rodziny mają swoje odrębne konta, ale korzystają z tego samego IP - żeby ustrzec się blokadzie kont, fakt ten należy zgłosić moderatorom.

No ziomy. ustrzec się &襣uchronić się przed czymś lub przed kimś stanowiącym zagrożenie&襳 :strutin

Może chcieliście dać: "zapobiec" albo cuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami chcialbym byc ponownie modem. Ale tylko po to zeby pokazac co niektorym ze rozniaca pomiedzy modem i klubowiczem jest praktycznie zadna. Duzo klubowiczow mysli ze to jakas wielka wladza, dyktatura a to nie ma z tym nic wspolnego.

Nawet jako moderator robilem byki, ale nie specjalnie. Wiekszosc postow pisze z telefonu trudniej sie czyta i jeszcze trudniej odpisuje.

Ja osobiscie zrobil bym inaczej. Post z razacymi bykami po prostu bym kasowal. Po co ktos ma sie meczyc i to poprawiac, inni czytac i starac sie zrozumiec o co chodzi.

Leniwy delikwent albo skorzysta z wyszukiwarki i sie troche wysili albo nie bedzie bral udzialu w dyskusji.

Z ortografia na forum jak z chamstwem w zyciu. Z burakiem sie nie dyskutuje.

Przepraszam za powyzsze byki, nie tlumacze sie ze wzgledu na dlugi pobyt za granicami, ale pozna pora i drink plata figle.

Dzial offtopic ostatnio kroluje po targowisku wiec warto by go zamknac


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270762 Grzegorz Dyzma :

...

Ja osobiscie zrobil bym inaczej. Post z razacymi bykami po prostu bym kasowal. Po co ktos ma sie meczyc i to poprawiac, inni czytac i starac sie zrozumiec o co chodzi.

Leniwy delikwent albo skorzysta z wyszukiwarki i sie troche wysili albo nie bedzie bral udzialu w dyskusji.

Z ortografia na forum jak z chamstwem w zyciu. Z burakiem sie nie dyskutuje.

...

W zasadzie się z Tobą zgadzam :strutin acz nie do końca. post skasowany = n-PW z zapytaniem "dlaczego mój post został usunięty???" i ciężko będzie wytłumaczyć czy pokazać, bo w obecnej chwili gdzie orty są jedynie zaznaczane, autorzy przekonują mnie, że pisownia jest poprawna :waving

wg. mnie samo już zaznaczenie powinno dać efekty. powinno choć nie musi, ale to już tak, jak wspominałeś wyżej :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek moglby udoskonalic system i jednoczesnie ulatwic zycie modoeratorow robiac w opcji wykasuj "powod" z automatycznym wyslaniem wiadomosci do uzytkownika.

Klikasz wykasuj-powod ortografia czy wulgaryzmy-wiadomosc wyslana do uzytkowania X


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grześ, masz rację to z pewnością ułatwiłoby pracę :strutin

z drugiej strony, ja jestem raczej przeciwnikiem kasowania postów - należy brać odpowiedzialność za to co się pisze. i już w tej chwili nie chodzi mi tylko o ortografię. poziom wypowiedzi, kultura języka jest naszą wizytówką - tak uważam :waving

chyba że , dany post ewidentnie łamie zasady forum i/lub jest pełen wulgaryzmów - wtedy out :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.