Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs - doping i dyskusje..

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs

Zobaczymy kto wygra, bo zapowiada się ciekawie :strutin

Pierwsza chyba sensacja - Brazylia jedzie do domu :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułem, że nie mogę liczyć na tych klaunów :/


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie pomyliłem to jeszcze 12 osób może liczyć na trafne wytypowanie,38 osób w tym i ja niestety ale musimy poczekać nie długo tylko cztery lata na kolejną szansę


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że za 2 lata będzie można wygrać reefmaxa stawiając na finał Polska-Ukraina :strutin


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, skopiuję sobie :strutin

Z regulaminu konkursu:

2. Raz wpisany wynik można edytować wielokrotnie(pod wpływem np. rozmów z sąsiadem ekspertem, szwagrem do momentu zablokowania wątku - momentu rozpoczęcia gier półfinałowych - do godz. 24:00 1 lipca 2010r. Po tym terminie wątek zostanie zablokowany.

Aktualnie rozpoczęły się mecze ćwierćfinałowe... Pierwszy półfinał będzie grany 6 lipca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyłapanie błędu, poprawione :kapelusz

EDIT: Witamy Urugwaj na pokładzie :strutin


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270717 Bioly :

O ile się nie pomyliłem to jeszcze 12 osób może liczyć na trafne wytypowanie,38 osób w tym i ja niestety ale musimy poczekać nie długo tylko cztery lata na kolejną szansę

A ja wyliczyłem że 6 osób może trafić parę finałową ale raczej szczęściarzy z nas nie będzie:strutin


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja teraz zauważyłem, że postawiłem wynik który był typowany już wcześniej. Nie wiem jak oglądałem wątek przed dodaniem wpisu, ale byłem pewien że nikt tak wcześniej nie typował.

Tu jest też powód dla którego moderatorzy nie mogli grać, jakby grali to już bym podejrzewał, że coś zmienili :strutin

Podsumowując- postawiłem wynik i nawet jak słusznie to i tak nie wygram :waving


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybki mecz Niemców I Argentyny.Argentyna do domu:clapping

Wydaje mi się że raczej nie trafię ale według moich wyliczeń to tylko ja się jeszcze liczę.:strutin


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylwekg -Ty faktycznie możesz to wygrać ja w zasadzie nie mając już komu kibicować będę trzymał kciuki za Ciebie może Tobie się poszczęści pozdrawiam Grzegorz


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby już nikt nie ogląda mistrzostw i nie ma faworyta bo taka cisza i zero dyskusji:waving


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie też cały czas pkt. 4. Osoba która wytypuje zwycięzce Mundialu a także "trafi" najbliższy wynik finałowego meczu - wygrywa nasz mały konkurs.Czy wystarczy tylko podać zwycięzcę mundialu np.Niemcy co wielu typowało i że wygrają np. 2:1 i taki wynik będzie, tylko że kogoś typ był np.Niemcy-Urugwaj.Trafił wtedy zwycięzcę mundialu i wynik czyli wygrał nagrodę :)

Czyżby wiele jeszcze osób miało szansę?


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwycięzca Mundialu wg. zasad konkursu

pkt. 1-wszy:

"... 1. Każda osoba może typować tylko jeden wynik i jednego zwycięzce turnieju(podajemy parę finałową - np. Hiszpania-Niemcy - 2:0). ... "


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygra nagrodę ta osoba ptk.4. Osoba która wytypuje zwycięzce Mundialu a także "trafi" najbliższy wynik finałowego meczu - wygrywa nasz mały konkurs.Czyli trafi zwycięzcę i wynik meczu finałowego nie ważne kto będzie w nim grał.Nieważne kogo typował a trafił zwycięzce i wynik.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest być może zaskakujące, ale punkty "wiążą się" ze sobą i tworzą razem regulamin.

w pkt. 1 pierwszym def. "zwycięzce mundialu" tj. para finałowa i "konkursu" para finałowa + wynik

jeżeli w finale grają Niemcy i Holandia -> to: para finałowa/zwycięska ---> Niemcy i Holandia .

zwycięża ta osoba, która "obstawiła" tą właśnie parę... jeżeli takich osób jest kilka, to zwycięża ta, która albo "trafiła w wynik" albo była najbliżej niego....


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sywekg zle mowisz. Masz wytypowac wynik finalowej rozgrywki. A nie bedzie meczu finalowego niemcy-urugwaj. Wiec nie masz szans trafic wyniku :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#271513 chodi :

Sywekg zle mowisz. Masz wytypowac wynik finalowej rozgrywki. A nie bedzie meczu finalowego niemcy-urugwaj. Wiec nie masz szans trafic wyniku :)

Ja typowałem Holandia-Niemcy

Ja nie chce się czepiać ale ja rozumiem to tak ze w punkcie 1 jest mowa aby typować a nie wytypować a to różnica parę finałowa a kto wygra to o tym mówi pkt.4 czyli trzeba wytypować zwycięzcę i wynik.Wiec np.typowałem Urugwaj-Niemcy 1-2 odnosi się do pkt.1-go i załóżmy że wygrywają Niemcy 2-1 z inną drużyna więc pkt.4 wytypowałem zwycięzcę i wynik


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FINAŁ:

HISZPANIA - HOLANDIA

Na wynik poczekamy do niedzieli, ale już wiadomo który z forumowiczów wygrał :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bylem najbliżej i nadal stawiam na Holandię.

Niemcy nie zagrali jak do tej pory i to byli ich błąd


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemcy nie zagrali jak do tej pory i to byli ich błąd

Co miałeś na myśli ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że grali asekuracyjnie i nie ciągnęli do przodu jak w poprzednich meczach choćby z Argentyną


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako jedyny w konkursie , trafnie wytypował parę finałową kolega enigma17

enigma17[/b]] Holandia 2:2 Hiszpania
.

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Para jest i gratulacje tylko zwycięzcy nie ma


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.