Skocz do zawartości
kgb

[Wrocław] Spotkanie Anonimowych Akwarystów

Rekomendowane odpowiedzi

To już mamy 5 osób :-)

Ozim też będziesz ? :-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nic mi po drodze nie wyskoczy to też wpadnę... do Ozima mam blisko :-)

pozdro

Górek


wyleczyłem się z tego patologicznego hobby :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też oczywiście będę :googleye


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:waving starszyzna już się integrowała u Ozima :o oj zacnie było :googleye

330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#321064 ozim :

No widzę że powoli zbiera się stara ekipa :googleye

Rozumiem, że dostanę w swoim czasie na pw dokładne info o czasie i miejscu? Zajefajnie byłoby spotkać się gdzieś przy działającym pięknym zbiorniku, ale może być gdzieś na mieście przy piwku. Dopasuję się, dajcie znać. Będę słuchał pilnie, ale też będę miał dużo pytań, może ktoś jakiś wykład palnie..;-)

Pozdrawiam

Szaman


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#321183 szaman :

Będę słuchał pilnie, ale też będę miał dużo pytań, może ktoś jakiś wykład palnie..;-)

Witam, Marcin z Ultramarino się kłania :googleye

Niestety w tym terminie mam już zaplanowany wyjazd, więc na spotkaniu nie mogę się pojawić, ale gdyby było takie zainteresowanie w przyszłości, to może warto co jakiś czas zrobić coś na kształt krótkiego seminarium przed spotkaniem integracyjnym. Jeśli znajdzie się trochę osób chętnych coś opowiedzieć oraz wysłuchać, to ja ze swojej strony mogę zaproponować np. metody leczenia najczęstszych chorób ryb morskich czy krótki przegląd przez choroby koralowców.


14 m3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Panie złoty, to brzmi genialnie, a my musimy porozmawiać troszkę o interesach :googleye Dostałem ofertę i trzeba coś kombinować :waving


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin . Jaki termin Tobie pasuje. Jesli reszta osób wyraziłaby zgodę , to moźe byśmy dopasowali termin. Chętnie bym posłuchał o chorobach ryb.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie powiem, że jakbym mógł usiąść we względnie ciepłym miejscu, mieć w ręce piwo Svytarus Baltas, i popijając słuchać ciekawych prelekcji na tematy które mnie interesują, to cóż, chyba potrzebowałbym też pampersa :)

No i data 19.02 jest dość płynna, więc może dogramy się do Marcina z ultramarino :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mądrego to i warto posłuchać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wprowadzać zamieszania - takie prelekcje możemy zrobić np. przy kolejnym spotkaniu. Ewentualnie, jeśli wszystkim pasuje przeniesienie terminu, to mi odpowiada np. 26 lutego (tydzień później).

Fajnie, że jest taki duży odzew. Tylko jaki będzie drugi temat? :) Proponuję, aby każdy przemyślał, jakim doświadczeniem mógłby się podzielić, tak żeby na każdym spotkaniu poruszyć ze 2-3 zagadnienia. Myślę, że najlepiej zrobić to w formie prezentacji na kilkanaście minut. Kto jest chętny na pierwszy rzut razem ze mną? :)


14 m3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za :-)

Ze swojej strony będę mógł dorzucić trochę odmienne podejście do akwarystyki :-)

Ale to bardziej jako ciekawostkę (poprę to fotkami )

I termin 26.02 jak najbardziej mi pasuje .

A jak pozostali ? Piszecie się ?


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za daleko żebym mógł coś powiedzieć. Ale myślę że jeśli się spodoba, a najpewniej tak będzie, to zoorganizowanie drugiego spotkania już będzie prostsze. Pozdrawiam:goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście za, zwłaszcza że kroi się naprawdę coś extra!


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zostałem zaproszony, można tak powiedzieć przez Łysego, moja wiedza (przynajmniej akwarystyczna) nie starczy jak myślę na kilkunastominutową prezentacje (mam nadzieje, że to się zmieni). Chętnie natomiast posłucham mądrzejszych. Dodam, że nigdy nie byłem przeciwnikiem browarów :clowning. Zaczynam zabawę z kawałeczkiem morza w domu, rad bym się z Wami spotkać jeśli nie będę przeszkadzał.

pozdrawiaM


Nano-Reef 30l, FZN-3 ChemiPure Ellite, Seachem Matrix, grys koralowy, włóknina wymiana co 4-5dni. Grzałka Easyheater 25W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgrajcie sie ludziska to po popychamy pierdoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy się spotykamy?

Jakby co, to okazuje się, że w weekend 19-20 lutego nie ma mnie we Wrocku, ale ktoś wspominał, że lepszy będzie 26-27, tak więc czekam na podanie czasu i miejsca, a okaże się, czy dotrę. A jeśli nie wypali spotkanie w grupie, z chęcią się spotkam w mniejszym gronie, ale to już zagadnę na priva.

Szaman


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że dla mnie też lepszy byłby termin 26.02 , chociaż wcześniej sam zaproponowałem 19.02.

Ale kwestia tego jak innym pasuje.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.