Skocz do zawartości
kgb

[Wrocław] Spotkanie Anonimowych Akwarystów

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie poznacie po wystającym Idolu z kieszenie:clowning


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jurto będę, postaram się zabrać jeszcze kumpla jako zmiennika do kółka.(bo kawałek drogi mamy)

Około 11:00 u Trzmiela


Do niedawna bawiłem się tylko roślinnym, teraz pierwsza solniczka 25L i przygotowania do 325L.

http://www.ratemyfishtank.com/photo-main.php/861#comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby na miejscu zmierzyć PO4 dużą Hanką za 5 zł to mogę ją zabrać ze sobą.Tylko weźcie swoją wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#282246 inmar :

Jeśli ktoś chciałby na miejscu zmierzyć PO4 dużą Hanką za 5 zł to mogę ją zabrać ze sobą.Tylko weźcie swoją wodę.

Toż to zdzierstwo :-)

A tak na poważnie jak ktoś po targach byłby nie dopity a wracałaby przez moje okolice to zapraszam , wódeczka się mrozi :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się z Wami minąłem :/ Po godzinie szukania dałem sobie spokój :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem po 12.00 i żadnej znajomej twarzy (oprócz oczywiście Trzmielowskich:)) nie widziałem :nono

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szału nie było, 'Trzmielowskie' twarze dały radę :nono Chyba jako nieliczni coś sprzedawali na targach - także ceny ok !

Aquamediki dużo ryby, mało polotu - mam nadzieję że im to wszystko przeżyje...


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo

Chyba się minęliśmy. Kilka osób (łącznei 5 :nono)zebrało się o po 11.00 u Trzemiela. Jam usiałem uciekać koło 11:30 ale widziałem że chłopaki jeszcze zostały.

Fajnie było poznać nowych ludzi. Mają racje iż terzeba się wybrać na zlot w góry w lutym co by się lepiej poznać.

Prawdopodobnie się zgłoszę. Jeszcze z żonką muszę to ustalić.

Co do jakości targów to jak co roku, trochę lipa jeżeli chodzi o morskie.


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak mówiłem czekamy na Was w Milówce, a tak szczerze to co roku jest więcej kotów i psów a zanika akwarystyka.

Szkoda że chłopaki mieliście tak mało czasu bo byśmy siedli przy browarku i pogadali:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wracając do spotkania na targach. Czułem się jak gość szukajacy szuflandi na targu :nono Podchodziłem do ludzi i pytałem czy są z nano :) Na szczecie nikt mi nie wtłukł.

Tak na przyszłość to trzeba będzie wymyślić coś lepszego niż broda inmara :) (nie żeby nie była cool ale słabo przypominała napis nano-reef)

Mam nadzieję że będą koszulki


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Byłem choć w sumie trochę później i ganiałem z dzieciakami w poszukiwaniu chomików, ale kilku kolegów widziałem się kręciło :nono

Fakt faktem morszyczyzny to tam było jak na lekarstwo Trzmiel w tej kwestii też jakoś zaspał ...

Pozdro,

Jacek


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało kilka osób z forum spotkać :nono Ogólnie morszczyzna w tym roku gorzej wypadła, za to Aqua Medic postawił dużo lepszy zbiornik niż w zeszłym roku.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem cały czas na stoisku Klubu Malawi.

Mo żona wpaść i ptaszka dostać:nono


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze w Wroclawiu sie cos dzieje w naszym

Hobby.Troche serce scisnelo jak zobaczylem stare miejsca gdzie

Chodzilem na wagary i do Zoo obok.

Sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się szykuje pracowity weekend, więc jak już to się piszę na następny 15 albo 16.X


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

mi też ten weekend nie pasuje - bo już jestem umówiony, ale następny czemu nie!

pozdro

Górek


wyleczyłem się z tego patologicznego hobby :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.