Skocz do zawartości
Kris_77

amazing reef tanks - kalendarz 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja też biorę 1 sztukę.


400 l+120 sump 70kg żywej skały i cała reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po proszę dane do przelewu ,chce 2 sztuki

pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej - robi się spore zamieszanie i chaos - dostaje wiadomości tu - na priv i na gg...

powyższa lista w topicu to nie lista zamówień - tak jak pisałem - miesiąc temu jakby każdy tak się określił to mielibyśmy listę chętnych i zamówienie pod konkretne sztuki - teraz jak już pisałem niejednokrotnie wygląda to nieco inaczej - zamówiłem pewną ilość i ją będę rozprowadzał - mam nadzieję, że starczy dla każdego - ale chyba nie wyobrażacie sobie sytuacji, że teraz zacznę wertować ten wątek, archiwum gg, privy itp... i będę indywidualnie z każdym się kontaktował ... mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi :) w życiu nie ogarnąłbym tego czasowo i logistycznie

jak tylko będę miał kalendarze w ręku - będzie stworzony schemat/mechanizm zakupowy (nie wiem jeszcze jaki) - i wtedy jasno każdy będzie mógł zakupić - np przez allegro... KUP TERAZ - ile sztuk - przychodzi info ile wpłacić lub jaka forma wysyłki ... wpłacamy kasę lub przy odbiorze i co kilka dni będzie wysyłką - żeby nie latać codziennie z jednym na pocztę - pewnie w pierwszych dniach będzie codziennie :)

także bądźcie cierpliwi i poczekamy z zamówieniami na finalny produkt - o wszystkim tu poinformuję - na pewno nikt nie przeoczy


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w drukarni mam obiecane, że kalendarze będą na pewno w listopadzie...

ale po rozmowach z paroma osobami na priv chciałbym tu jasno zaznaczyć, bo być może jest to niezrozumiałe...

kalendarz tak jak mówiłem będzie w granicach 50 zł - ale oczywiści dochodzi koszt przesyłki

to chyba oczywiste :) oczywiście można zrzucać się miastami lub odebrać bez kosztów dodatkowych osobiście w białymstoku

pozostaje kwestia bezpiecznej przesyłki - na obecną chwile w grę wchodzą 2 grube tektury modelarskie o gramaturze 1800g/2 - powinno wystarczyć - ale koszt takiego pakowania to 4 zł + wysyłka pewnie z 13 zł

to tyle - wkrótce więcej informacji


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

well done :googleye

but small question Kris

(..)

2011 is quickly approaching and the Poland reefing scene is planning to shows its aquarium goods in the new year.

Krzysztof Tryc, Andrzej Niewiarowski, and band of aquarists will be featuring 12 stunning aquariums in a Best of Polish reefs calendar.

(..)

So who in the end will Contractor / Manufacturer for the calendar?

Andrzej & Krzysztof or you Kris_77 vel called as "band" :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy bylaby mozliwosc zakupu tego kalendarza w formie pdf lub innym?? Mysle ze dla wielu byloby to korzystne bo teraz wydruk na papierze foto na wlasnej dobrej drukarce nie jest problemem.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracam prosto z drukarni

w piątek będę miał w ręku 1-szy egzemplarz - większa ilość będzie gotowa do wysyłki pradopodobnie we wtorek - na pewno na mikołajki dojdzie :googleye

w piątek porobię fotki i wystawię "mechanizm" zakupowy czyli co jak i gdzie

nic się nie zmieniło - kalendarz zrobiłem ja i ja go sprzedaje :)

glassbox to jeden z elementów promocji polskiej akwarystyki morskiej na szerszą skalę - tak jak pisałem - takie jest założenie pseudo brandu "amazing reef tanks" - pokazywać to co piękne :D

kolejnym etapem po wyprzedaniu nakładu będzie stworzenie specjalnej odsłony strony www.amazingreeftanks.com z kalendarzami w formie tapet na pulpit ...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to czekamy na mozliwosc zakupu :googleye


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra!!

Pytanie.

Zamawiając np: 5 sztuk to za paczkę płacimy jeden raz ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że tak - jedno zamówienie - jedna paczka (niezależni ile sztuk)

jeśli będą to dość spore ilości najlepiej wziąć opcje kuriera - najbezpieczniej i najszybciej - a dopłata nie aż tak duża...

przypominam - tu zamawiamy


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, nie mogłeś się pochwalić że chcesz zamówić? ja już zamówiłem - a moglibyśmy wziąć to razem. może jeszcze Jacek by się pisał?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza wysyłka w środę - także jeśli się dogadacie jedną paczką nie widzę problemu, żeby kolejna osoba z danego miasta nie płaciła za wysyłkę - a podała z kim wysłać ...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#302569 Qlfon :

Skoczek, nie mogłeś się pochwalić że chcesz zamówić? ja już zamówiłem - a moglibyśmy wziąć to razem. może jeszcze Jacek by się pisał?

spokojnie, zaraz z Krisem zaradzimy na transport do Lublina - bo to chyba większa część tu będzie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watek warto podbic, bo na targowisku to faktycznie zginelo - moze by przypiac chocby na jakis czas?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.