Skocz do zawartości
rs4

800 mieszana obsada , bezobslugowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zlozylem to akwa z resztek po baniaku spsowym, w tej chwili zyje samo . Nic nie dolewam , nic nie badam , wode podmieniam hmmm raz na 6 mc :strutin Akwa do sprzedania z powodu budowy domu ... tam to zaleje jeden pokoj :strutin

sg202042.jpg

sg202054.jpg

sg202065.jpg

sg202048.jpg

sg202052.jpg

sg202055.jpg

sg202071.jpg

sg202075.jpg

sg202087.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie podoba mi się brak tła czyli możliwość oglądania z dwóch stron takie akwaria bez SPS też mają swój urok zawarty w swej prostocie :strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne akwarium , jakie wymiary zbiornika ?


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialem go niestety odlowic gdyz moja banda jest tak zgrana ze nie dopuszcza juz mozliwosci zadnego innego pokolca. Dostawal lanie po kolei od kazdego wiec musialem go oddac. Dostalem rowniez informacje ze nie przezyl bo obsypal sie i padl po tygodniu :strutin . W nowym akwa planuje miec stado ich :strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baniaczek bajerka ,napisz czy ustniki odryzaj ci korale wiedze ze masz same miekkie chyba ze cos przeoczylem,napisz cos wiecej o sprzecie ,swaitlo i jakie wymiary baniaka.

pozdrawiam grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no hmmm no mam czyscik ..... :strutin wiec czasami czyszcze, a co do parametrow to nie mam pojecia co tam sie dzieje. Jedynie to pilnuje temp bo mimo klimy w domu temp dochodzila do 30 st. Swiatlo to aquaconnect rigga 3 x 250w + 2 x 80 t5. Mam niesamowitego farta bo mi nie podgryzaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wielkie te ryby już. Sohal, imperator, diacanthus... zazdroszczę. :strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle ciekawa obsada przy koralach . Fajnie to wygląda . :clowning Pozdrawiam :p


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, oryginalny zbiornik, gratulacje :clowning


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.