Skocz do zawartości
PITER 1

Jrosław K.

Rekomendowane odpowiedzi

Za stary jestem. Nie chwytam dowcipu:googleye


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek, szkoda Twojego zachodu. Pewnych rzeczy nie ma sensu robić, po co tłumaczyć gościowi z zamkniętego zakładu, że jednak nie jest Napoleonem? On wie swoje.

Jestem za regulaminowym zakazem politykowania na forum, skrawek oceanu w naszych domach pozwala się oderwać od szarej rzeczywistości i ciesz oczy i duszę. Niech forum nie sprowadza nas brutalnie na ziemię, a krzykacze niech rzucają w siebie błotem w innych zakątkach internetu.

Znam forum, na którym jest taki zapis w regulaminie i sprawdza się całkiem nieźle.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Skoczek popchnie sprawe.

Ja osobiscie nie rozumie motywu zakladania takiego tematu na forum o akwariach. W podobne szmbo zmienil sie w watek o energii o kosztach po zalozeniu

Co niektorzy maja szczescie ze juz nie jestem moderatorem.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale zerknijcie od początku...

kto temat założył? - jeden jedyny post...

kto od razu ripostował ? - nie chcę teraz przeklejać, ale ta sama osoba, która "rozwaliła" wątek o kosztach... Konrad naprawdę byś się opamiętał...

i dalej?

popatrzmy też na siebie... i nie pozwalajmy się wkręcać i prowokować.

nie regulamin i nie moderator kultury ma uczyć, człowiek inteligentny potrafi rozmawiać o wszystkim i na odpowiednim poziomie kultury. jeżeli komuś zabrakło wzorców dobrego wychowania to i 100Pkt regulaminu tego nie zmieni...

powtarzam, można o wszystkim rozmawiać i o polityce i religii i soli i testach :clowning ale jeżeli nie występuje przepaść intelektualna i kulturowa.

Już kiedyś wspominałam, że najlepiej człowieka (na forum) określa sposób wypowiedzi.... zostawiając nie tknięte posty (oczywiście bez przesady) każdy może sobie wyrobić opinię o poziomie dyskusji...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pobłażać można, ale nie w nieskończoność. Pewne magiczne guziczki są m.in. po to, żeby większość osób nie musiała co chwilę napotykać na pyskówki. Jeśli ktoś nie umie bawić się z innymi i nic do niego nie dociera, to trzeba go poprosić o zabranie zabawek i zmianę piaskownicy. Niektórzy nie doceniają łagodności różowej miotełki, wtedy przydałby się pejczyk :clowning (zwłaszcza dla recydywistów).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280524 Włodzimierz :

Natan, mi chodziło o wybór mniejszego zła. Wózek to partia (jakakolwiek), zwrotnica - urna wyborcza a zwrotniczy - wyborca.

zamiast wybierac mniejsze zło moze trzeba troche sie zastanowic nad urna i wybrac madrze? na pewno nie POPISY i inne takie sld, przeciez juz 20 lat narzekamy ze nas oszukali, nie mowiac o monstrualnym zadłużeniu (na chwilę obecną 700 mld, bedzie i 900) oraz przyroscie biurokracji (w prlu bylo 120 tys urzedasow, a teraz 600).

moze to zabrzmi brutalnie, ale podejrzewam ze wiekszoscz was ma podobne poglady co JKM (likwidacja ZUSu, zmniejszenie biurokracji, prywatyzacja PKP, i tym podobne drobiazgi). a krzykami i przebarwionymi historyjkami ktore nie rzadko mowi mikke trzeba po prostu sie nie przejmowac... zachecam wszystkich do przejrzenia programu wyborczego UPR.

na tym koniec dyskusji. prosze moda o zamkniecie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zakupić medalik maryi na trudne czasy, na pewno pomoże :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech któryś Moderator zamknie ten wątek.

Z jednej strony poucza Nas J. Kaczyński a z drugiej niektórzy forumowicze. Dlatego tym bardziej wybiorę sam i nie będę na ten wybór publicznie narzekał.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włodzimierz, proszę bardzo :clowning


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.