Skocz do zawartości
PITER 1

Jrosław K.

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy tylko zacytowac porzadny komentarz z YT:

"#

artbor5

3 godz. temu

Widze,ze POwcy są bardzo niedokształceni,ale co sie dziwić edukacja za Tuska nie poszła do przodu:P Nalezy słuchac ze zrozumieniem przemówień,a przede wszytskim poczytac troche o niejakim Bolku,który na pewno był wielki,ale do momentu kiedy zaczął współpracować z SB,jeździł motorówką na obiadki do gen. SB Kiszczaka i mówił "my naszych na waszych napuszczać nie będziemy"!Rozumiecie to???W 1992r obalił z Komusnistami prawicowy rząd,gdyż bał sie ujawnienia legendy BOLKAi!POZdr Dzieci TVNu:D "

Ps. W Polsce Irlandia sie zrobi dopiero jak Irladnia zbankrutuje :clowning


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na forum powołać Komisję lustracyjną i sprawdzić ilu wśród Nas jest "prawdziwych Polaków" patriotów. A zdrajców Ojczyzny zbanować co by nie zatruwali umysłów pozostałych:whip


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:clowning BŁAZENEK ;) toś pojechał po bandzie ... :p

czy w pogorszeniu parametrów wody, przyrostowi glonów, bieleniu tkanki, rybiej ospie... też upatrujesz spisek ruskich, żydów, masonów, pedałów , TW Bolków, kolaży czy to tylko Tusk zdalnie sieje zamęt :)

gdyby nie Twój domniemany TW bolek i jemu podobni - jedyną rybą jaką byś cieszył oko to szprot w oleju :)

Ale dość polityki... nasze rybcie nie pływają tylko w prawą czy lewą stronę ;)


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego na co dzień wolę patrzyć na rybki niż przyglądać się wojnie polsko-polskiej.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego artbora5 muszą bardzo boleć fakty :clowning Przeciętny poziom wykształcenia reprezentatywnej grupy statystycznej wyborców PO jest sporo wyższy niż wyborców PiS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci TVNu :clowning lepiej niż dzieci Marii :banghead

Dla mnie to Lech mógł by być nikim, to nic nie zmienia, stał się ikoną - czy komuś się to podoba czy nie.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280361 Radek Ch :

Tego artbora5 muszą bardzo boleć fakty :clowning Przeciętny poziom wykształcenia reprezentatywnej grupy statystycznej wyborców PO jest sporo wyższy niż wyborców PiS.

wyedukowani to może i są, ale raczej w publicznej szkole, i efekty widać -dają się rąbać ile wlezie (wlasnie donald oglosil ze bedzie i podwyzka vatu i POdatek bankowy -ktory banki przerzuca oczywiscie na klientow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykształcenie też kupiłeś ?? :p Chyba większość tutaj jest po publicznych szkołach ... zresztą co ma szkoła do elementarnych zasad współżycia społecznego ? - tego nie nauczą Cię ani publicznie ani prywatnie. Co do podwyżki podatków... pamiętaj że płacimy jeszcze stare kredyty góru Twego wybranka - niejakiego P.Gierka

nie chcesz się rąbać z podatkami ... wyjedź

Proponuję zakończyć temat - by uniknąć niepotrzebnych kłótni pomiędzy forumowiczami. Skupmy się na naszych baniaczkach :clowning


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowy wyborca PO:

A po wczorajszym wyroku Wałęsę można legalnie nazywać AGENTEM BOLKIEM

dług publiczny to nie jest spadek po gierku... gierek pożyczył 25 mld >> w 1989 mieliśmy 28 mld długu publicznego a teraz jest już jakieś 650 mld długu publicznego... http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dlug;szybko;rosnie;skarb;panstwa;630;mld;zl;pod;kreska,61,0,590141.html

A prawda jest taka ze pis czy po to w zasadzie jedno i to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że temat o polityce na tym forum mija się z celem. Zresztą ogólnie temat polityki lepiej omijać, zdrowiej się czuję jak nie oglądam tv.

Jedyne co mnie interesuję, to czy jakiś czołowy polityk ma słone hobby, bądź akwarium słonowodne.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyc czytania takich tematow przy porannej kawie

Chcialbym zlozyc wniosek w sprawie kolejnego punktu w regulaminie.

Mialby on dotyczyc zakazu zakladania tematow o polityce, wymieniania nazwisk osob z nia zwiazanych.

Kazdy z nas moze byc Antkiem Emigrantem i smarowac do bolu na onecie.

Wiem ze mamy wolnosc slowa, ale forum, morszczyzna ma odprezac a nie byc miejscem gdzie wyraza sie swoje osobiste polityczne poglady i frustracje, ktore czasami moga urazac innych.

Sa od tego inne fora lub partie do ktorych mozna sie zapisac i aktywnie dzialac.

Dziekuje


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nowym punktem regulaminu. Zero polityki. Tylko jak to zdefiniować aby było to jasne i czytelne ? Czy kwestia podniesienia VAT to czysta ekonomia czy już polityka, itd. ?


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram! A kwestie ekonomiczne można dyskutować bez schodzenia do poziomu pseudopolityki czy licytacji na mniej lub bardziej głupawe filmiki z Youtube. To "tylko" problem poziomu dyskusji i... dyskutantów :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie polityki i politykow. Zwlaszcza takich, ktorzy wyciagaja dziadkow z Wermachtu czy wczesnij aresztuja lekarzy za jeden koniak tylko po to, zeby pokazac to na wizji.

Jestem ZA!


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram postulat

zero polityki


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać ale po co? Przecież, parafrazując klasyka*, "żadne płacze i krzyki ich nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne". Inny zaś ich "guru"* powiedział, że "ciemny lud i tak to kupi".

* J.Kaczyński.

* J. Kurski


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280476 Włodzimierz :

Miałem coś napisać ale po co? Przecież, parafrazując klasyka*, "żadne płacze i krzyki ich nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne". Inny zaś ich "guru"* powiedział, że "ciemny lud i tak to kupi".

* J.Kaczyński.

* J. Kurski

http://www.youtube.com/watch?v=2RunPGX6B80

http://www.wykop.pl/ramka/455475/zobacz-jak-za-rzadow-tuska-jestes-coraz-bardziej-inwigilowany/

kozak :clowning

siebie warty jest caly POPIS, nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://portalwiedzy.onet.pl/7093,,1,,,,,488164,tematyczne.html

Cytat z powyższego tekstu:

"Dylemat zwrotnicy to sytuacja, w której znajdujesz się przy torach i zwrotnicy (ryc. 1). Po szynach z góry nadjeżdża rozpędzony wózek. Zwrotnica ustawiona jest tak, że wózek pojedzie prosto, ale jeżeli tak się stanie, uderzy w plecy pięciu nieznanych ci osób stojących na torze, tyłem do wózka. Jeżeli nie uczynisz nic, wózek ich wszystkich zabije. Masz jednak możność ich uratować, przestawiając zwrotnicę. Wówczas wózek skręci na boczny tor, na którym znajduje się jednak jeden, również nieznany ci człowiek, również niewiedzący o niebezpieczeństwie. Jeżeli przestawisz zwrotnicę, ratując życie pięciu osób, zabijesz tego człowieka. Jak postąpić w takiej sytuacji?

Badania wykazały, że większość badanych przesunęłaby dźwignię. Wybór taki, zgodnie z teorią Johna Stuarta Milla, nazwalibyśmy wyborem utylitarnym. W myśl koncepcji Milla zachowania dobre to zachowania zwiększające sumę szczęścia, a w tym konkretnym przypadku minimalizujące nieuniknione straty. W sumie &


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa drzew i krzewów nagonasiennych. Mają dwa typy liści, igłowate zwane igłami lub szpilkami (sosny,świerki) i łuskowate , zwane łuskami (cyprysy). Szyszki, w których przechowywane są nasiona występuja u większości drzew i krzewów iglastych. Powstają z drewniejących łusek nasiennych i ochraniają umieszczone wewnątrz nasiona, aż do czasu ich dojrzenia. Wielkość i kształt szyszek są charakterystyczne dla poszczególnych gatunków. Najmniejsze są szyszki cyprysików i żywotników, największe sosen.

Drzewa szpilkowe są długowieczne - najstarsze - kalifornijskie sosny ościste - występują w Sierra Nevada. Ich wiek określa się na ponad 4000 lat.

W Polsce najstarszymi drzewami iglastymi są cisy. W rezerwacie "Wierzchlas" w Borach Tucholskich spotykamy okazy 600-letnie. Na Dolnym Śląsku w miejscowości Henryków Lubański rośnie cis, którego wiek określany jest na 1250 lat. Ma 512cm obwodu i 13m wysokości.

Myślę że to idealnie oddaje sposób myślenia całej Polski oraz Polonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natan, mi chodziło o wybór mniejszego zła. Wózek to partia (jakakolwiek), zwrotnica - urna wyborcza a zwrotniczy - wyborca.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.