Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

Wytyczne:

-nadruki nie mogą być na szwach koszulki,

-każda koszulka musi posiadać adres internetowy naszego forum,

Nagrody

Nagroda za najlepszy projekt koszulki:

- Odpieniacz DIY made by DarekB30 - Mini Bubble King 160 - bez pompy

- Bon o wartości 300 zł na zakup życia (ryby, korale, bezkręgowce) w sklepie ReefShop,

- koszulka i kubek Nano-Reef.pl

Tu wklejamy projekty koszulek.

Nagroda za najlepszy projekt kubka:

- Bon o wartości 300 zł na zakup życia (ryby, korale, bezkręgowce) w sklepie ReefShop,

- Automatyczna dolewka "Levelautomatic"

- koszulka i kubek Nano-Reef.pl

Tu wklejamy projekty kubków.

Rozstrzygnięcie konkursu:

*W konkursie może brać udział każdy zarejestrowany użytkownik.

*Prace zamieszczamy w tym temacie. Najlepiej umieszczając projekt na wzorze koszulki lub/i kubka.

*Czas na zgłaszanie projektów mija z dniem 24 września 2010 roku.

*Najlepszy projekt będzie wybrany drogą głosowania (ankieta na forum)

Raz jeszcze zapraszam do zabawy i raz jeszcze serdecznie dziękuje Przemkowi, Darkowi i Łukaszowi za ufundowanie nagród.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tiff jest dyskryminowany:)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być *.tif - potem będziemy kombinować :p

Jeszcze jedna kwestia, wydaje mi się (to moja opinia) żeby nie szaleć z kolorami w projekcie. Pewnie im więcej kolorów tym cena koszulki wzrośnie.

Lepiej ograniczyć kolory i w zamian wybrać koszulki wykonane " z lepszego gatunku" tak żeby po upraniu nadawała się do dalszego używania :clowning

Jeżeli na forum są osoby które pracują, lub mają jakieś znajomości w firmach oferujących takie usługi dawajcie znać na PW.

PS: Dobra nie ma wytycznych co do rozszerzenia pliku projektu - potem się będziemy o to martwić.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280402 SkoczekPL :

...

Jeszcze jedna kwestia, wydaje mi się (to moja opinia) żeby nie szaleć z kolorami w projekcie. Pewnie im więcej kolorów tym cena koszulki wzrośnie.

Lepiej ograniczyć kolory i w zamian wybrać koszulki wykonane " z lepszego gatunku" tak żeby po upraniu nadawała się do dalszego używania :clowning

...

ja bym poszła dalej, od razu może ustalić, że koszulka będzie czarna/granatowa/różowa :p ... tak by już projekty szły "pod kolor".

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenna uwaga. Proponuję dwa kolory czarny i biały ?

Później finalnie wybierając projekt wybierzemy kolor koszulki, co Wy na to ?

Oczywiście jedna koszulka będzie różowa - dla Moniki :clowning


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja moge zapytac czy to jakas zorganizowana akcja reklamowa forum czy tez moze sprzedaz koszulek i kubkow zasili jakas szczytna akcje. Fajnie by bylo moc komos pomoc kuopujac taka koszulke. A moze niech to bedzie druga faza projektu.

Przepraszam za offtop i pozdrawiam pomyslodawcow:waving


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze dopytam ... czy będzie to typowa koszulka reklamowa - taka co produkcja kosztuje 5 zł ? czy może to być fajna koszulka na której gdzieś będzie adres www forum - ale ogólnie będzie fajną koszulką w której śmiało można zajść i do kościoła :p a co za tym idzie budżet wyniesie ciut więcej

pytam bo reklamówka w takim tradycyjnym rozumieniu mnie nie interesuje :clowning nagroda pieniężna słaba więc choć o koszulkę można by powalczyć :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze zapytam - nadruk na koszulce i na kubku będzie taki sam, czy można zaproponować coś innego?


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie - czy za oficjalne logo mamy uznać w projekcie napis z nagłówka forum - Nano-Reef.pl? Bo jeśli tak, czy można prosić o podanie nazwy użytej czcionki, ewentualnie udostępnienie pliku (np. Corel) nagłówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280481 Kris_77 :

to jeszcze dopytam ... czy będzie to typowa koszulka reklamowa - taka co produkcja kosztuje 5 zł ? czy może to być fajna koszulka na której gdzieś będzie adres www forum - ale ogólnie będzie fajną koszulką w której śmiało można zajść i do kościoła :p a co za tym idzie budżet wyniesie ciut więcej

pytam bo reklamówka w takim tradycyjnym rozumieniu mnie nie interesuje :clowning nagroda pieniężna słaba więc choć o koszulkę można by powalczyć ;)

Słuchajcie, to nie jest akcja Przemka jako RS na promocję sklepu i forum. Poprosiłem Przemka o drobne wsparcie przy konkursie na PROJEKT koszulki i kubka naszego forum.

Przemek zgodził się na ufundowanie nagrody w tym konkursie.

Nagroda w/g Ciebie słaba ? Dobrze że w ogóle jakaś jest prawda ?

Tu bardziej chodziło o zabawę i jakąś wspólną akcję – forumowiczów.

Koszulki i kubki zrobimy sobie sami.

Na sprzedaży koszulek czy kubków też nikt nie będzie zarabiał.

Po wybraniu projektu zrobimy listę chętnych osób na zakup koszulki i kubka, znajdziemy firmę, która wszystko wyceni i nam to wykona.

Za wszytko sami zapłacimy - im nas więcej będzie tym pewnie koszty będą mniejsze.

#280458 Kris_77 :

co by się upewnić - można wstawić kilka propozycji? :)

Myślę że uczciwie będzie jak każdy przedstawi jeden, chyba że nikt się nie zgłosi :)

#280485 premiero :

To ja jeszcze zapytam - nadruk na koszulce i na kubku będzie taki sam, czy można zaproponować coś innego?

Pewnie że może być inny, ale oceniać będziemy jako całość (Jeden Projekt). Chyba że trafi się drugi sponsor i rozdzielimy konkurs. Osobno projekt koszulki i osobno kubka ?

#280488 Radek Ch :

A ja mam inne pytanie - czy za oficjalne logo mamy uznać w projekcie napis z nagłówka forum - Nano-Reef.pl? Bo jeśli tak, czy można prosić o podanie nazwy użytej czcionki, ewentualnie udostępnienie pliku (np. Corel) nagłówka?

Wysłałem maila do Przemka z prośbą o informacje o czcionce i ewentualnym pliku.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o słabej nagrodzie to był raczej żart - po prostu nikt by nie projektował czegoś na siłę dla nagrody nawet jakby była wyższa :clowning

wyższa nagroda może jedynie by zmobilizowała leni ;)

a tą ilością spytałem bo mam wiele pomysłów - a jaki wyjdzie... nie wiem ... potem zdecydować się ?

no i biorąc pod uwagę nasze ostatnie konkursy, ankiety, kalendarze itp na frekwencje raczej nie licz :)

fajniej sie wybiera z wielu propozycji - jak ktoś ma wene to bym jej nie zabijał :p bo może ktoś źle sam zdecyduje a innym spodobało by się te drugie - prawybory? :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że trzeba pozwolić na podanie max 5 wersji logo. Bo takie coś pozwoli na dodanie kilku prac, cenionych na pewno inaczej niż się to robi samemu. Np, to co dla mnie jest najlepsze, jako logo może się nie spodobać publice, a w zanadrzu miałem coś naprawdę dobrego - na takiej zasadzie. 5 to chyba dobra ilość - nie za dużo, ale i nie mało. :clowning

Oto moja propozycja:

logonp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofiku "mój kochany" ale konkurs jest na projekt koszulki & kubeczka do porannej pysznej kawy a nie na logo forum :p

Uważasz że obecne logo jest beee, załóż temacik we współpracy z właścicielem forum i wtedy będziemy się bawić w zmianę logo na forum.

Aczkolwiek fajne to to Ci wyszło ;)

#280536 Kris_77 :

o słabej nagrodzie to był raczej żart - po prostu nikt by nie projektował czegoś na siłę dla nagrody nawet jakby była wyższa :)

wyższa nagroda może jedynie by zmobilizowała leni :)

Zajdzie pewna zmiana w kwestii nagród - ale o tym za chwilę :clowning


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze ale zakładając że połowa Klubowiczów w tym ja ma kiepską wyobraźnię to podaj nam projekt na tacy. Widzę że na grafice się znasz więc weź swoje pomysły i wkomponuj je w jakąś koszulkę lub/i kubek.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, wiesz, co to kompozycja graficzna? Chyba wiesz... No to do licha, zaprojektuj KOSZULKĘ, a nie samo logo. Rozmieść elementy graficzne na koszulce. Kapiszczi czy drukowanymi trzeba napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tu mnie zadziwiłeś

Krzysztof' date=' życie jest pełnie niespodzianek :p

[b']Uwaga! W związku z sugestiami na PW i prośbą Krisa_77 :clowning o większą nagrodę ogłaszam:[/b]

Po pierwsze.

Rozdzielamy konkurs. Osobno projektujcie koszulki i osobno kubki.

Pozwoli to większej ilości klubowiczów zaprezentować swoje zdolności graficzne. Będą dwie osobne ankiety.

Po drugie.

Nagroda za najlepszy projekt koszulki:

- Odpieniacz DIY made by DarekB30 - Mini Bubble King 160 - bez pompy

- Bon o wartości 300 zł na zakup życia (ryby, korale, bezkręgowce) w sklepie ReefShop,

- koszulka i kubek Nano-Reef.pl

Nagroda za najlepszy projekt kubka:

- Bon o wartości 300 zł na zakup życia (ryby, korale, bezkręgowce) w sklepie ReefShop,

- koszulka i kubek Nano-Reef.pl

Przemek i Darek wielkie dzięki!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, że osobno - bo wg mnie to zupełnie inne style - fajna koszulka i fajny kubek

SkoczekPL - jak nie znajdzie się nikt chętny ze znajomościami to daj znać - coś poradzimy - mam w mieście dobrego producenta www.wib.pl - po za reklamówkami potrafią zrobić cuda :clowning


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

MOze jeszcze jakis polarek z wyszywanym logo NR??

Pozdro


w realizacji- 120x60x60h

105 l sump, 2xAPF600:)DIY,

NJ6000,

2x T 6100,

1x6055

2x250 HQI +4x54W

masa innego drobnego sprzetu

Walka z glonami trwa - chyba wygrywam:D

http://tablica.pl/of...-20130829202216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280616 TDS :

Witam

MOze jeszcze jakis polarek z wyszywanym logo NR??

Pozdro

Jasne że możemy, smycze, breloczki, ramki na tablice rejestracyjne, zapach kokosowy do malucha 8)

Problem jest jeden. KOSZTY Ja wiem że polar z logo - można zrobić za 40-60 zł ale....... po krótkim czasie będzie ścierką do podłogi. Dobry polar + wyszywane logo to pewnie koszt około 200zł albo lepiej.

Dla części z nas nie jest to dużo, ale dla innych spory wydatek.

Zróbmy na razie koszulki i kubki. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie, jak wyjdzie możemy iść w kalendarze i dobrej jakości polary.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.