Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

#281804 LiZaRd :
#281803 Mikegtr7 :

@Snakecharner Ile Vin Diesel wziął za sesję? :)

Prawda? Szacun :D Ja zadzwonie do Kim Kardashian, może przymierzy moją linie :D

Dla kolegów , Gratis :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś trochę po łebkach przeczytałem ten wątek i wszystko ok, ale nie spodobało mi się jedno. To, że jest od razu ciśnienie, ze pojawiło się aqua-reef, czy coś z nim związane(szczerze nawet nie zwróciłem na to uwagi). Ludzie, nie popadajmy w paranoje, nasze hobby jest na tyle niszowe i tak mało ludzi się tym zajmuje, że powinniśmy to nasze piękne hobby promować w mniej lub bardziej (co kto lubi), dlatego jakoś podziały mi się tu nie podobają, a jak wiemy wiele osób uczestniczy w życiu zarówno jednego jak i drugiego forum. Przemku, nie odbieraj proszę tego jako atak na Twoją osobę:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek,

Jakkolwiek to nie zabrzmi - to na co zwrócił uwagę Skoczek i co zasugerował - jest słuszne - po jego zmianach faktycznie duże słowa będą układały się w słowa Forum Nano Reef.

Jeśli piszesz o podziałach - to chciałem zauważyć, że te podziały nie są tak bardzo widoczne tu na forum - geneza ich powstania jest inna.

Mnie naprawdę przestało to już drażnić - człowiek przyzwyczaja się po pewnym czasie do tego, że większość tematów na drugim forum kończy się przepychankami na temat RS, lamp z RS - lub mojej osoby..

To naprawdę nie mój problem - dlatego w żadnym wypadku nie traktuję tego jako ataku na moją osobę - ale nie powinno nikogo dziwić że nie chcę promować innego forum niż NR - czy to specjalnie, czy przypadkiem. :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co mi się w tym konkursie nie podoba?

to, ze jest on tak rozwlekły i to, że prace wystawiamy kiedy kto chce a nie przesyłamy je Skoczkowi... on wystawia wszystkie i głosowanie...

powiem szczerze, że mi moje prace już powoli się nudzą - stają się zwykłe bo już wzrok oklepał... a po miesiącu ...

więc Ci co wystawią w końcówce coś innego - zaciekawią bardziej co wpłynie na głosowanie

dodatkowo widać co kto zrobił - co się podoba i można, że tak delikatnie powiem lecieć wg wytycznych :)

to tak na przyszłość do organizatorów :D bo nagrody nagrodami i tak głownie liczy się dobra zabawa a mam wrażenie, że ten wątek ją zabił ...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77 dlatego wydzieliłem dwa odrębne tematy , oddzielny dla koszulek i oddzielny dla kubeczków.

Bo tutaj faktycznie dużo gadania i projekty się " zapodziały", ale z drugiej strony jak ludzie gadają to dobrze - bo interesują się sprawą.

A termin...... no taki jest. Nie każdy siedzi non stop tak jak my na forum, dajmy szansę innym. JUST FUNNNNNNN :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kriss_77, bardzo dobry pomysł z przesyłaniem prac. Faktycznie wystawione wszystkie razem i oceniane jednocześnie sprawią, że:

-żadna się nie opatrzy wzrokowo

-żadna nie stanie się "inspiracją"

-wszystkie nas zaskoczą

:)

możemy przy następnym konkursie zrobić właśnie tak (myślę, że nawet powinniśmy) a uczymy się na błędach :D

i nie marudź, bo Twoje projekty (przynajmniej mi) wcale się nie opatrzyły :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno może dopowiem - tzn dlaczego wklejamy projekty na forum na nie do Skoczka na maila :)

Jak przeglądałem inne fora - tam też tak robili. Projekt koszulki jest czymś co można zmieniać i modyfikować po uwagach innych forumowiczów - w końcu to większość z nas będzie latać w niej do kościoła :D

Jak będzie konkurs na zdjęcie baniaka, ryby itp., wtedy oczywiście fotki polecą do jednej osoby i dopiero wszystkie razem znają się na forum w dniu zamknięcia konkursu.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mamy sami wklejac foty w nowych wątkach czy zostaną przeniesione?


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo proszę przenieście bo coś mi nie wychodzi....... :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281841 SkoczekPL :

Jak przeglądałem inne fora - tam też tak robili. Projekt koszulki jest czymś co można zmieniać i modyfikować po uwagach innych forumowiczów - w końcu to większość z nas będzie latać w niej do kościoła :)

wiesz jak by wyglądała koszulka stworzona po uwagach i komentarzach? :D logówki firm - napisy na plecach - na rękawkach - na dole - 3 wzorki w jednym itp itd :D no bo przecież nie można uwzględnić jednych komentarzy innych nie :D ja sobie tego nie wyobrażam :D kto ma racje? wszyscy? :D bo na razie po za jedną moją wtopą z wyrazem aqua - to nie wiem co miałbym zmodyfikować po komentarzach :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jestem fest pod wrażeniem umiejętności co niektórych kolegów, w paincie chyba tego nie robicie ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do konkursu wystawiłem koszulki w kolorach forum ale tak po za tym jestem ciekaw jak Wam spodobają się inne kolory od których zacząłem

tee_no1.jpg

tee_no1a.jpg

tee_no2.jpg

tee_no2a.jpg

tee_no3.jpg

i nie wykorzystany obrazek ...

reef.jpg


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281890 Kris_77 :

do konkursu wystawiłem koszulki w kolorach forum ale tak po za tym jestem ciekaw jak Wam spodobają się inne kolory od których zacząłem

...

i nie wykorzystany obrazek ...

wg. mnie "konkursowe kolory" są najładniejsze.

ps. "niewykorzystany obrazek" jest super - może go jednak wykorzystasz?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewykorzystany przeistoczył się niejako we wzorek nr 3 z moich wystawionych - nie chciałem powielać ... i tak im więcej wzorków tym mniej szans na wygranie - bo rozkładam własne głosy na kilka prac - ale obiecuje jak tylko znajdę czas to na bank coś jeszcze przygotuję :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77 ten ostatni wzór fajnie się rozpoczyna,

dokończyć tylko koncepcje zespalając z nasza nazwa oraz bardziej wkomponować niektóre 2D w ten napis 3D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez 3 wątki konkursowe ciut się zagubiłem więc na wypadek wklejam i tutaj

Oto moja propozycja

Jeśli projekt przypadnie do gustu w bańki można wpisać tekst... mile widziane propozycje (trzecie foto pokazuje przykładowy tekst)5484-koszulka1nr.jpg5484-kubek1nr.jpg5484-nr2.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze moje 3 grosze...

widzę, że wielu z Was, a moze i wiekszosc stosuje pisownię angielską :)

Ja jednak bardzo cenię sobie nasz polski język i wolałbym chodzic w koszulce z polskimi napisami:)

Żyjemy w Polsce, mówimy po polsku:)

Jaka jest Wasza opinia?

Lizard:

Ładny Twój projekt nr2 - proponowałbym wrzucenie jeszcze fotki samego projektu by lepiej mozna bylo sobie go obejrzeć.

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze jednak nie wszyscy ograniczają sie do 4 kolorow. Szkoda że organizator tego nie sprecyzował bo finalnie okaże się że projekt full kolor wygra a nie bedzie można go zrealizować ze wzgledu na koszty.pozdr


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt na koszulkę podoba mi się Krisa - ten napis na granatowym tle, a na kubek Lufta tyle, że bez napisów w banieczkach bo imo zupełnie zbedne - no i podpis forum , może byc razem z jakimś napisem w j. polskim.

Bardzo ładny jest tez z krewetką, czy rozgwiazdą - chętnie bym zakupił.

Do koszulki Krisa, do składowych napisów można też dodać ze dwa napisy w j. polskim np akwarium morskie, zawsze to jakis nasz akcent.

BTW może juz nie przeciągać konkursu dalej, tylko za tydzień zamknąć projekt, głosowanie, wpłaty i w poczatku października latamy w koszulkach póki mrozy nie przyjdą :)


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się ta: tee_no2b.jpg

Kris_77 - poproszę takich 5szt. w rozmiarze "XL" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard, Luft - nie oceniam wzorków tylko powiedzcie mi jak wyobrażacie sobie produkcje takiego wzorka - prasowankę ???

bo jeśli nadruk sitem to każdy wzorek trzeba rozbić na pojedyncze kolorki - wiecie ile kolorków mają Wasze wzorki ? i jakie będą tego koszta? pytam - bo wodze fantazja jest - tylko czy świadomość też? :)

sPRYTny - będzie głosowanie - wszystko w Waszych klikach :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.