Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

Kris projekty koszulek pierwsza klasa:),100%profesjonalizmu.Nic dziwnego ,że Lizardowi podniosło się ciśnienie:D.

Lizard bez urazy,ale w koszulkach Twojego projektu wstydziłbym się wyjść do piwnicy po ziemniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#285228 reefff :

Lizard bez urazy,ale w koszulkach Twojego projektu wstydziłbym się wyjść do piwnicy po ziemniaki.

Komu podniosło się ciśnienie? :(

Zaczynają się jakieś głupie pyskówki, koszulkę kupię, nawet 2, jedną dla mnie i drugą dla dziewczyny, nie ważne czyjego będzie projektu, ważne, że wybrana głosem wszystkich forumowiczów. W dalszej wymianie zdań nie biorę udziału, poziom merytoryczny tej dyskusji drastycznie spada.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak z tym głosowaniem, bo nie widzę ankiety? :(


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wieczorem.....


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na 1-szej stronie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie możemy zrobić ankiety, znalazłem małą "furtkę" dzięki której można nieźle by było zamieszać wynikami :)

Żeby było fair - lecimy w otwarte karty.

Bez zbędnych komentarzy piszemy po prostu login autora / nick + numer projektu.

Przykład:

Seb - Projekt 8

Ten sposób uchroni wszystkich przed różnymi spekulacjami :)

Głosujemy do końca września (czwartek 30.09.2010)

Głosy użytkowników bez minimum 15 postów nie będą brane pod uwagę!!!

Koszuleczki

Kubeczki


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche sie usmialem z glosowania szczegolnie jak narazie 2 glosow osob ktore czekaly z reestracja na forum :)

specjalnie na konkurs koszulek :kapelusz


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - bez sensu jest to, że głosują osoby mające 1 post i to w dodatku w wątku dot. głosowania nad koszulkami (zresztą zarejestrowane DZISIAJ w odstępie paru minut)

Z całym szacunkiem ale Lizard poproś znajomych żeby nie robili takich numerów bo jest to mocno niesmaczne :-(

Ewentualnie niech admin sprawdzi IP z jakiego zarejestrowane są te osoby. Bo jeśli jest to jedno i to samo to moim zdaniem autor powinien zostać wykluczony z tego konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie IP osób świeżo zarejestrowanych i głosujących na koszulki i kubki czy przypadkiem nie jest to jedna i ta sama osoba, ewentualnie wykluczenie z głosowania osób zarejestrowanych na ostatnia chwile, ktoś tu zaczyna chyba oszukiwać. NIEŁADNIE


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy są niereformowalni. Dlatego specjalnie dla nich wprowadzimy dodatkowy szczegół dla ważności ich głosu.

Lizard poproś znajomych o większe zaangażowanie bo ich głosy już są nie ważne.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeśli jest to jedno IP to należy wykluczyć po prostu autora tego projektu - cały konkurs miał być z definicji zabawą a przy takim podejściu jest to żenujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP są różne, o konkursie poinformowałem znajomych poprzez maila, to oni oddaja glosy, nie trzeba sprawdzac, kazdy jest z innego IP od fizycznie różnych osób .. nie wiedziałem, że aż tak się zmobilizują .. w sumie regulamin nie wykluczał takiej możliwości. Uważam, że nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem, ani forum, ani konkursu. Niech góra obmyśli co i jak i podejmie ew. dezycje o usunięciu glosów na mój projekt założonych przez moich przyjaciół. Sry za zamieszanie jeśli naruszyłem zasady, ale nie przypuszczałem też, że taka będzie mobilizacja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard czyli według Twojego rozumowania konkurs miałby wygrać ten kto ma więcej znajomych ?:)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, może ogłosimy go na Facebook-u i NK ? :)

Jak bozie kocham, przed następnym konkursem regulamin trzeba będzie pisać z jakimś mecenasem żeby dokładnie każdą ewentualność i każde możliwe zachowanie było wyjaśnione ......


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#285784 LiZaRd :

IP są różne, o konkursie poinformowałem znajomych poprzez maila, to oni oddaja glosy, nie trzeba sprawdzac, kazdy jest z innego IP od fizycznie różnych osób .. nie wiedziałem, że aż tak się zmobilizują .. w sumie regulamin nie wykluczał takiej możliwości. Uważam, że nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem, ani forum, ani konkursu. Niech góra obmyśli co i jak i podejmie ew. dezycje o usunięciu glosów na mój projekt założonych przez moich przyjaciół. Sry za zamieszanie jeśli naruszyłem zasady, ale nie przypuszczałem też, że taka będzie mobilizacja..

zazdroszcze ci takich znajomych jak grzecznie minuta po minucie dodawali kolejne konta tacy zdyscyplinowani :)


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SkoczekPL może potwierdzić, że konta były zakładane z różnych lokalizacji, IP, dostawców usługi :) serio! koniec tematu ! Gdybym ja to robił, to pewnie nie miałbym już możliwości napisania tu ot co, proszę o EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle LODY! a miala byc zabawa:D

A z drugiej strony to niesprawiedliwe ze nie moga glosowac osoby co nie majace 15 postow. Jest takich mnostwo co sie zarejesteowali kilka miesiecy temu rok czy dwa. Czytaja ale nie udzielaja sie. Czasami sporadycznie prosza o pomoc. Nie maja prawa powiedziec ktory projekt im sie podoba.

Dlaczego?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę Grzegorz, że na tą chwilę nie ma lepszej alternatywy niż weryfikacja przez ilość postów. A ważne jest, żeby projekty wybierali ludzie, którzy te koszulki na koniec zamówią.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz gdyby faktycznie głosowały osoby które mało się udzielą a rejestrowali się trochę wcześniej niż dziś, pewnie nie było by tematu, ale zawsze znajdzie się furtka którą ktoś będzie chciał świadomie czy nieświadomie wykorzystać.

Każda weryfikacja byłaby tak czy inaczej dla pewnej grupy krzywdząca, a w tej sytuacji była niezbędna.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie bardziej od strony technicznej niz przeprowadzania samego konkursu. A mianowicie, nigdy nie zamawialem druku na koszulce. Nie znam sie na tych sparwach. Projekt Krisa_77 skladajacy sie z nazw zwierzakow tworzac wielki napis nano reef jest super. Ale czy po wydruku i kilku praniach te male literki beda czytelne?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek - z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dobrze wykonana koszulka z nadrukiem tzw. flex potrafi przetrwać kilka lat bez większego uszczerbku na jakości. Na słabo wykonanej niestety po paru miesiącach pojawiają się pęknięcia na napisach/obrazkach.

Można się zastanowić też nad nadrukiem z tzw. flock'a (taki niby zamsz) tylko wtedy raczej jest to nadruk jednokolorowy (ew. da się wpleść taki napis jak na projekcie Krissa ale na pewno nie będzie możliwości zrobienia tych wielokolorowych projektów).

Najlepiej jeśli byłby to sitodruk tylko to znacznie podnosi koszty bo potrzeba wykonać wcześniej matrycę. Kwestia ile koszulek byłoby robionych bo może nie będzie to wcale złe rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.