Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ bzdury piszesz, żal czytać...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulki są firmy MAX Promo Stars i w swojej ofercie mają duuużo różnych krojów tudzież kolorów. Sam z tą firmą bardzo często współpracuje i bierzemy od nich polary, t-shirty dla klientów. Spróbujcie z ciemnym szarym melanżem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj narodzie nieufny... Myślisz że nie probowaliśmy? Na żywo ten kolor to kawa z mlekiem, nawet nie leżał obok szarego.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315649 Tofik :

KURTKA NA WACIE!!!

KIEDY SIĘ DOCZEKAM TEGO NA CO GŁOSOWAŁEM????

CHCĘ TAKĄ KOSZULKĘ JAK KRIS_77 ZAPROJEKTOWAŁ!

Nie rozumiem kto położył "łapę" i tak skiepścił wykonie... bo co bo 5zl drożej by było?

Kurde jak to tylko o to chodzi to bym i 10 dał więcej ale nie ma to wyglądać jak tania koszulka z lumpeksu tylko to!:

...

po kolei,:

1. koszulka finalna odbiega od projektu-to prawda.

2. została przedstawiona fotka, sprzedawanej koszulki i każdy przed zakupem mógł i może zobaczyć jak wygląda.

3. nie rozumiem "płaczu i histerii", bo nie ma obowiazku zakupu, to że zagłosowało się na projekt nie znaczy, że trzeba nabyć coś co się nie podoba.

4. Koszulka, choć inna od projektu, jest bardzo fajna i zapewniam Cię, że nie wygląda jak z lumpexu-widziałeś ją w ogóle w realu?

#315709 SkoczekPL :

Paweł pewnie masz rację, ale nie ważne czy to koszulki czy kubki czy kalendarze - jak nie są za darmo - jest kiszka. Ogólnie ujmując - nie warto się w to bawić - chyba że tylko dla zabawy - takie jest moje zdanie :)

Paweł i Rafał, macie rację obaj, ale po trochu. ok. projekt jest inny od produktu finalnego, ale zabawa była fajna, wg. mnie oczywiście. Malkontenci zawsze się znajdą, ale dlaczego od razu rezygnować z zabawy? Narzekania i pretensje zawsze się pojawiają i pojawiać będą z kilku oczywistych przyczyn.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika, ale jaki cel ma głosowanie soro i tak wynik będzie inny?

Po co było głosowanie które miało na celu wyłonienie która koszulka najczęściej była by noszona skoro wykonanie jest diametralnie inne od tego czego domagał się lud??

Nie ma obowiązku kupować koszuli, dobrze że jest fotka, ale nie dobrze że nie ma tej którą chcę.

Z góry mogę nawet zapłacić ale ma być to co zamawiam a nie to co prościej zrobić, moim zdaniem to nie profesjonalne podjeście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani - spokojnie - wytłumaczę się:)

to moja wina, ze napis jest wzdłuż a nie w poprzek - projekt wysłałam do wykonawcy odesłał zmieniony. Jako, ze nie żyję tym na co dzień - nie wgryzł mi się projekt w pamięć zaakceptowałam i tak głupio wyszło:banghead

Co do jakości - nie siedzę w tym temacie, więc jeśli wykonawca zapewnia mnie, ze materiał jak i jakość wydruku są bardzo dobre to mu wierze. Nie jestem w tym specjalistą, nie zajmuję się tą branżą, więc nie kwestionuję i zamawiam. Prosiłam o pomoc wykonawcę projektu, pisałam na forum, ze jeśli macie kogoś kto jest w stanie zrobić takie koszulki jak w projekcie to czekam na kontakt. Przyrzekam, ze nie mogę na co dzień się tym zajmować - zabiera to wbrew pozorom wiele czasu i energii. Obok po sąsiedzku naszego sklepu jest dystrybutor kilku producentów odzieży roboczej ale i on w swojej ofercie nie miał takiego koloru, o uszyciu w ogóle nie ma mowy.

Taki sam problem jest z kubkami -wysłałam do kilkunastu firm zapytanie wraz z projektem, odpowiedziało mi kilka z czego żadna nie zaoferowała produktu, który byłby zadowalający. Dodatkowo należałoby ich zamówić znaczną ilość aby cena była do przyjęcia. I nie ma tu mowy o żadnym zarobku.

Aby wyjść z tej sytuacji proszę o kontakt na priv osoby, które chcą zająć się tym projektem, mają takie możliwości i czas.

pozdrawiam Irmina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315841 Tofik :

Nika, ale jaki cel ma głosowanie soro i tak wynik będzie inny?

Po co było głosowanie które miało na celu wyłonienie która koszulka najczęściej była by noszona skoro wykonanie jest diametralnie inne od tego czego domagał się lud??

Nie ma obowiązku kupować koszuli, dobrze że jest fotka, ale nie dobrze że nie ma tej którą chcę.

Z góry mogę nawet zapłacić ale ma być to co zamawiam a nie to co prościej zrobić, moim zdaniem to nie profesjonalne podjeście

Może Ci się nie mieści to w głowie, ale naprawdę nie było takiego planu - inny projekt inny produkt finalny.

Mi też bardziej podoba się projekt i też chciałabym taką koszulkę. i jeśli tylko się pojawi, to taką kupię.

Natomiast po obejrzeniu fotek, kupiłam również tą oferowaną i nie żałuję!

Bo jest fajna i... mam koszulkę.

Nie widze problemu by ktoś zrealizował dokładnie projekt , który wygrał. Ja już się pisze na zakup.

i zamknięcie tematu, a nie odpuszenie z przyczyn technicznych (inny finalny produkt) ja nazwałabym profesjonalmym podejściem. Była chęć na koszulki, w miarę mozliwości koszulki wykonano. Różnią się od projektu, natomiast JEST wybór, kupuję lub nie.

#315855 dolla-bella :

...

Aby wyjść z tej sytuacji proszę o kontakt na priv osoby, które chcą zająć się tym projektem, mają takie możliwości i czas.

pozdrawiam Irmina

Irmino, obym się myliła, ale nie spodziewam się, by Twoja skrzynka nagle zaczęła "pękać" od ofert. :)

a koszulki są naprawdę fajne, zdanie i moje i moich "obdarowanych"


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji niedzieli nie mogę powiedzieć nic więcej, niż to, że badam sprawę odnośnie możliwości realizacji projektu kubka.

Z PW do Irminy powstrzymam sie do czasu jesli bede miec jakis konkret.

Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eehhh życie , a projekt to dwie inne rzeczy wiem o tym dużo bo mój przyjaciel zajmuje się nadrukami na koszulki,smycze , wszelkie inne pierdoły związane z poligrafia... sam zamawiałem, poprawiałem ,itd koszulki dla moich pracowników ... otóż tak kochane mod-y nie mówcie ,że się nie da ... da bo można zrobić wszystko koszulka może wyglądać jak projekt...można zrobić prawdziwe cuda każda najmniejsza część waszego napisu może mienić się na inny kolor mat połysk holo itd ALE.. tu stanę w obronie w 100% właścicieli portalu bo : jakby zrobili cuda to trzeba za te cuda słono płacić czyli cena koszulki raptownie by wzrosła wtedy by ich ludzie nie kupili czyli byłaby to sztuka dla sztuki. Koszulka wygląda dokładnie jak projekt ale cena sztuki w hurcie wynosi np 300zl przy zamówieniu 100szt, przy 1000- 220zl itd to oczywiście tylko przykład nie mający nic wspólnego z ceną faktyczną ... nie zarobiliby na niej, ani nie mieliby reklamy portalu. Za to całe 15 osób kłócących się w tym wątku miałoby frajdę że oryginał wygląda jak projekt .. wg mnie: nie podoba się nie kupujcie, a moderators następnym razem zaznaczcie w regulaminie konkursu że efekt finalny może różnić się od projektu. Tyle z mojej strony lepiej pogadać o solankach ... cya:baby


DOBRE RADY + PRACA + WIEDZA = PIĘKNA RAFA

Reefmax + zdjeta pokrywa-- lampa Led 90W Filtracja : purigen,silicatex , chmi-pure,LR , + odpieniacz DIY . Falowniki 2x. Obsada: wszystkiego po trochu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że następnego razu nie będzie:)

pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może zróbmy inaczej, niech pan Przemek jako organizator i główny sponsor wyrazi zgodę na wykorzystanie zwycięskiego wzoru projektu Krisa77. Osoby zainteresowane sami zamówią sobie koszulkę w firmie zajmującej się detalicznym wykonywaniem koszulek, pracownicy reefshopu nie będą musieli zajmować swojego cennego czasu na poprawianie projektu niezadowolonym.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315815 seb :

Oj narodzie nieufny... Myślisz że nie probowaliśmy? Na żywo ten kolor to kawa z mlekiem, nawet nie leżał obok szarego.

Pozdrawiam

seb

Kurde właśnie nie widziałem jej na żywo, ale w biurze mam katalogi, może podjadę do nich jutro to obadam co i jak, może coś Wam podeślę, ale co z tego i tak znajdą się tacy którym i to nie "spasi".

Ciekaw jestem, czy sam autor logo zakupił już koszulkę, ja swoją mam i moja dziewczyna też, bardzo nam się podoba i jeśli chodzi o koszulkę na zlot to jest OK! A to, że niektórzy chcieli w niej iść do kościoła i nagle się okazało, że odcień nie ten, bo do laczków nie pasuje no trudno, sama idea i sens został spełniony, chcieliśmy mieć forumowe koszulki, dali nam możliwość zakupu takowych i z tego powodu bije pokłony, bo na coś takiego czekałem.

Pomyślcie o jakiejś naklejce na samochód, mam na klapie ryskę, po chromowanym znaczku Burton- ktoś się nie bał i ..., którą mógłbym nią zakryć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irmina wysłałem Ci PW.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.