Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

#290490 LiZaRd :

Boguś, co Ty zaspałeś? :)

na to wygląda, ma szczęście że się jeszcze załapał :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#290493 leoni :
#290490 LiZaRd :

Boguś, co Ty zaspałeś? :)

na to wygląda, ma szczęście że się jeszcze załapał :)

hehe.. no jakoś przegapiłem wcześniej zapisy :banghead.. Póki co to jeszcze oficjalnie nie wiem czy się załapałem...


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie do kiedy trzeba wpłacać?

hehe i gdzie jest crab22? Jego ostatnie IP mówi że pojechał zobaczyć Wielką Rafę :)


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#293453 szarykruk :

W sumie do kiedy trzeba wpłacać?

hehe i gdzie jest crab22? Jego ostatnie IP mówi że pojechał zobaczyć Wielką Rafę :)

ale się obudziłeś :), kto pierwszy ten lepszy:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja skromna intuicja podpowiada, ze Ci co mieli zaplacic to zaplacili, o czym swiadczy lista kto gdzie spi.

lista skompletowana i tylko odliczac czas do lutego:)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się obudziłeś :), kto pierwszy ten lepszy:)

Kto powiedział, że się obudziłem? Ciekawy jestem czy są jeszcze miejsca i tyle. A za swój pobyt już dawno temu uregulowałem.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#293470 luft :

moja skromna intuicja podpowiada, ze Ci co mieli zaplacic to zaplacili, o czym swiadczy lista kto gdzie spi.

lista skompletowana i tylko odliczac czas do lutego:)

Szkoda ..widzę, że się nie załapałem! no trudno może w 2011 się załapie! Proszę o rezerwację:)


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna sprawa, jeszcze sporo czasu do zlotu, u kogoś coś może się zmienić.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały namiocik i jazda :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inmar, biedaczki, przygarnij tylko biedaczki :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ..widzę, że się nie załapałem! no trudno może w 2011 się załapie! Proszę o rezerwację:)

Trzeba do Craba napisać

zapytać czy u Kubiców nie ma jeszcze opcji wolnych łóżek

Fajnie jakby sie udało. Trzymam kciuki. pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko loko Boguś:)

Już Cię wcisnąłem, sorry że tak długo nie odpowiadałem,ale trochę zabawy miałem z przenoszeniem akwarium:strutin

Byliśmy w ubiegłym tygodniu z Astronotusem w obu pensjonatach wpłacić zaliczki. Pani z Kubiców powiedziała,że parę pokoi się jeszcze znajdzie,ale trzeba działać szybko. Biorąc pod uwagę, że sala jadalna jest na ponad sto osób, myślę że możemy sobie jeszcze pozwolić na kilka osób..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#294207 crab22 :

spoko loko Boguś:D

Już Cię wcisnąłem, sorry że tak długo nie odpowiadałem,ale trochę zabawy miałem z przenoszeniem akwarium:strutin

Byliśmy w ubiegłym tygodniu z Astronotusem w obu pensjonatach wpłacić zaliczki. Pani z Kubiców powiedziała,że parę pokoi się jeszcze znajdzie,ale trzeba działać szybko. Biorąc pod uwagę, że sala jadalna jest na ponad sto osób, myślę że możemy sobie jeszcze pozwolić na kilka osób..

No Super! Jak z akwa robiłeś to rozumiem :strutin W każdym razie dzięki wielkie bo myślałem, że już słynnej cytrynówki nie spóbuję :(


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się wyjaśniło witamy w klubie Boguś :strutin


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to pokuszę się o takie stwierdzenie (które jak przypuszczam uczestnicy poprzedniego zlotu potwierdzą) - bez TEJ właśnie cytrynówki i najszybciej "odpalonego" baniaka morskiego na świecie, nie byłoby zlotu :(

Uzasadnienie:

1. Cytrynówka czyni cuda :strutin

2. Atmosfera panująca w małym, ciasnym pomieszczeniu z baniakiem zlotowym - BEZCENNA!


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś dodać jeszcze 3pkt.i bez organizatorów nie było by ani cytrynówki ani najszybciej postawionego baniaka :strutin

myśle że Michał się ze mną zgodzi :0


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał nie musi się z Tobą Leszku zgadzać. Napisałeś samą prawdę. Bez Waszego uporu nie byłoby pierwszego zlotu.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to masz u mnie browara na II Zlocie :strutin


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee bez wazeliny, urodzili się by zloty organizować, w końcu ogarniają :strutin


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#294265 leoni :

no i się wyjaśniło witamy w klubie Boguś :(

:strutin

No i supcio bo już myślałem o namiocie jak już tu koledzy sugerowali!


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.