Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy bedzie czas i materialy by popodgladac jakies plagi, ale moze dzieciaki sie uciesza. Jak jest zainteresowanie moge zabrac nanoskop i mikroskop z przystawka do kompa. Mozna by poogladac np fito na telebimie:tongues


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#314983 Grzegorz Dyzma :

Mozna by poogladac np fito na telebimie:tongues

No bardziej oryginalnych wizuali na scianie bym nie mogl sobie wyobrazic :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#314628 crab22 :

Na pierwszej stronie umieściłem spis rzeczy potrzebnych na zlot, mam nadzieję że znajdą się jacyś wolontariusze:)

Zamykamy listę obecności, wkrótce też umieścimy plan żeby Was już dłużej w niepewności nie trzymac

Co z tym planem imprezy?? bo zaraz minusa Ci strzele :) Jutro jak wstanę plan musi być :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plan :banghead

plan pod kontem - jak przetrwać do niedzieli nie zaliczając nokautu :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie irytuje sesja!! Jak walną mi na piątek egzamin to nie ma sensu jechać :), albo poniedziałek....

Kurde żeście wybrali sobie nieźle termin....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiflu - dobry plan to podstawa, od rana jeść tłusto :) potem dużo soku z cytryny i cukier :) inaczej nie przeżyjesz. Rano testowo herbatka, potem dopiero dżemik i bułeczka i wracamy do żywych.

PozdrT

@ Tofik - proszę Ciebie nie dramatyzuj, na pewno dasz radę :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowałem wstawic kilka podpunktów,ale i tak bym tego lepiej nie ujął niż Kiflu w jednym zdaniu:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ciekawie się zapowiada, bo jestem na przed ostatnim semestrze...

A przede mną takie trudne przedmioty że hoho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik nawet jak zdasz ten egzamin to i tak nie bedziesz pracowal w swoim zawodzie:clowning

Jestes na studiach a w zyciu trzeba kolekcjonowac mocne wrazenia. Dymasz na zlot, albo Ci zaltwie czwarte strzezenie i nie odpisze na privy:bump1


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to nie w tym rzecz...

Wiesz ile bym dał, żeby być na tym zlocie??? - bo wydajesz się być interesującą osobą :)

To nie chodzi to to że chcę pracować w tym zawodzie co studiuję bo to dopiero licencjat, ale kurde kiedyś te studia trzeba skończyć...

Żeby udało się minąć piątek i ew poniedziałek - bez zaliczeń i lajcik jakoś ogarnę ale kto to wie czy będzie tak jak mi się marzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315009 kiflu :

jak przetrwać do niedzieli nie zaliczając nokautu :)

... a to jest taka opcja? :)

Tofik przestań panikować ja mam w piątek 2 kolosy i co robię... ? Pójdę na poprawkę.... :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik należało pracować od początku studiów aby teraz mieć wolne :) - zostać starostą i ustalać terminy z wykładowcami :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315042 kiflu :

Tofik należało pracować od początku studiów aby teraz mieć wolne :) - zostać starostą i ustalać terminy z wykładowcami :)

o i to jest podejście :) ja w grupie miałem 4 osoby na ostatnich 2 latach studiów i co? i daliśmy radę :)

Crab a plan wycieczek i tak proszę wpisać, dla niepijących :) :)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315044 Sienki :
#315042 kiflu :

Tofik należało pracować od początku studiów aby teraz mieć wolne :) - zostać starostą i ustalać terminy z wykładowcami :)

o i to jest podejście :) ja w grupie miałem 4 osoby na ostatnich 2 latach studiów i co? i daliśmy radę :)

Crab a plan wycieczek i tak proszę wpisać, dla niepijących :) :)

no jedna z opcji dla niepijących na pewno jest eskorta zagubionych w akcji, do swych kwater u Kubiców, zwłaszcza w porze kołowania helikoptera :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To który z Was chłopaki zgłasza się na ochotnika na kierowcę, spokojnie nie wszyscy na raz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, tylko sie nie rozpłacz, poglaskać Cie po główce? :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mu Seb plaskacza sprzedaj bo płacze jak baba :) -bez urazy babki :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ludzie, obecność nie jest obowiązkowa : )

nie musimy nikogo bić za to że rezygnuje : )

no chyba że ja mogę o obiecane piwo się oburzyć : P


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozmawialem z Pania z Milowki w sprawie przedluzenia pobytu i niestey, ale zlot bedzie chyba odwolany:(


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316272 Grzegorz Dyzma :

Wlasnie rozmawialem z Pania z Milowki w sprawie przedluzenia pobytu i niestey, ale zlot bedzie chyba odwolany:(

coś więcej napiszesz??


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani powiedziala ze jak chlopaki nie wrzuca dzis obiecanego planu to skasuje rezerwacje:bump1


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi cisnienie skutecznie podbiłeś :waving Mam nadzieje, ze wszystko bedzie gites!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o so chodzi??? z tym odwołniem:cursin.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.