Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

jak powyżej 70% to tylko THC :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy dopiero powyżej 70% biore sie za przepite.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) hehe jak dobrze pójdzie to mi kolega zorganizuje 72-u oktanowy wyrób DIY z Akademików :) lol, ale jeszcze się zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#322219 Tofik :

:) hehe jak dobrze pójdzie to mi kolega zorganizuje 72-u oktanowy wyrób DIY z Akademików :) lol, ale jeszcze się zobaczy

hehe, też studiowałem... więc jesli ta impreza ma dla mnie potrwać trochę dłużej to żadnych kukułek(spirytus, porter, coś tam), czy ościennych alkoholi nie biore do ust.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) "a ja tam wolę, bo to lepsze niż szynka" :D - cytat tylko dla wtajemniczonych w dobry polski film :D

ale i tak nic nie przebije turbo-pytysia jakiego przyniósł mi chrzestny na 18-tke :D ehhh sentymenty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wniosek z ostatniego zlotu nadal aktualny - zbieranina alkoholików:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty Nas rozpiłeś rok temu. Kto wykupił całą gorzałkę w Milówce???:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#322214 luft :
#322212 krzysiek l :

ja ponizej 45% nie pije

ja powyżej 70% mówię pass.

mam śliwowice diy powyzej 70% :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ponieważ ja i DMT przyjedziemy sami bez rodzin mamy do odstąpienia 1 pokój 2osobowy.Zainteresowanych prosze o info


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#322237 krzysiek l :

mam śliwowice diy powyzej 70% :-)

Piłem, szacunek :kapelusz

Krzysiek bierz śmiało, niech chłopaki spróbują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Kierowcy:waving

Szarykruk, JanuszD i Kiflu, prosze potwerdzcie ze dostaliscie privy z numerajmi KOM.

Do zobaczenia jutro


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem dostałem


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#322297 cyganus :

Witam ,ponieważ ja i DMT przyjedziemy sami bez rodzin mamy do odstąpienia 1 pokój 2osobowy.Zainteresowanych prosze o info

Jak Wam pasuje to mogę Was przerzucić do pokoju integracyjnego (tam gdzie m.in ja jestem) do Waszych pokojów wpakujemy na szybko jakies rodziny, i oddam Wam 480zł z tego co juz zapłaciliscie. Jak chcecie koniecznie sami w pokoju,to zagospadurujemy ten jeden pokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki i dziewczyny, ja się powoli pakuje bo dzisiaj wyruszam :)

201102032091.jpg

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa jeszcze dla tych co mogą to prosimy o wodę z podmianki, potrzebujemy ok 250l. No i ciasta jak ktoś ma talent kulinarny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomiooo rozumie że to prowiant na drogę :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa to dla mojej kobity bo on prawie nic nie pije :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wysyalalem smsy z naszymi numerami. Zamowienia na alkohol beda przyjmowane tylko do godziny 13tej:D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my tu gadu gadu o procentach, kto wyłoży wiekszy kaliber... a ja myslami jestem przy skromnym piwku co by szybciej procenty po nim zeszły z oddechu. W sobote pije tylko beerki.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko brzmi :clowning) a jakieś szkło się tam znajdzie?? czy lepiej zabrać swoje ? :)

jak potrzeba to zrobię dziś podmiankę i jedną bańkę 20l zabiorę.


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło jest na miejscu.Bardziej martwię się o wodę z podmiany do zbiornika zlotowego,ja swojej nie biorę bo teraz się nie nadaje.

[blue]Przypominam jeszcze o badaniu wody na PO4 dużą Hanką ( 5 zł za pomiar) kto będzie chciał niech weźnie wodę z baniaka min 20ml i zgłosi się do mnie zaraz po przyjeździe.Proszę jeszcze opisać pojemnik od kogo.[/blue]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś było pisane, ale czy mógłby ktoś ku uciesze, mojej wdziecznosci i pożytku wiekszosci rozpisac trase dojazdu/charakterystyczne punkty dojazdu do Willi nad rzeką począwszy od tablicy MILÓWKA. Niestety na mapie gps nie mam ul Szara. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.