Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witanko, czy ktoś z wybierających się na zlot nie ma przypadkiem glonów szpagetti (Chaetomorpha) do oddania? Chętnie przygarnę ....


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zabrać parę nitek


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szarykruk jeśli masz i możesz zabrać to ja chętnie... I browarek w zamian się znajdzie...


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Nagłośnienie?

Jakiej mocy potrzebne to nagłosnienie??


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być mocne,ale przypominam z poprzedniego roku,że ta sala ma straszną akustykę,mało co rozumiałem z tych wykładów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli się nie znajdzie nic lepszego to mogę załatwic Piec z mikrofonem.. ewentualnie dobiorę jeszcze swój gitarowy może uda się to jakos połączyc razem i rozstawic po sali.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320327 adamus_23_as :

jesli się nie znajdzie nic lepszego to mogę załatwic Piec z mikrofonem.. ewentualnie dobiorę jeszcze swój gitarowy może uda się to jakos połączyc razem i rozstawic po sali.

jak najbardzie zabierz jeśli możesz


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę i nie chcę nawet myśleć w jakim położeniu będę za tydzien o tej samej porze :googleye


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu będziesz: "10:30 Prelekcja "Żywienie i profilaktyka zdrowotna ryb przed transportem i w okresie kwarantanny" + debata 12:00 konkurs dla dzieci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest odległość od tych 2óch pensjonatów? Google Map pokazuje, że niewielka, ale jak wygląda to w rzeczywistości?

I czy możemy poznać już listę osób, które wpłaciły i które jadą? Tam jest też kilka jakichś sponsorów etc. Kto to jest? Jaka firma? Jeśli można w ogóle widzieć :googleye

beztytuutwiz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard, nie bądź dociekliwy. Nie stawiaj organizatorów w trudnym położeniu. Przecież nikt tam na szkolenie z morszczyzny nie jedzie:clowning


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google to nawet Ci kajakiem zaproponuje przepłynąć między krzakami żebyś miał bliżej :googleye

UWAGA!

Panowie łapa do góry kto jest z Katowic i będzie jechał na zlot bo przydałby mi się transporcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320963 Włodzimierz :

Lizard, nie bądź dociekliwy. Nie stawiaj organizatorów w trudnym położeniu. Przecież nikt tam na szkolenie z morszczyzny nie jedzie:clowning

12 sponsorów to ja tylu firm akwarystycznych nawet nie znam :o

#320965 Tofik :

google to nawet Ci kajakiem zaproponuje przepłynąć między krzakami żebyś miał bliżej :o

UWAGA!

Panowie łapa do góry kto jest z Katowic i będzie jechał na zlot bo przydałby mi się transporcik

Ale ja poważnie pytam :googleye na pewno ktoś z Was tam już był, a my mamy "apartamenty" u Kubiców :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blisko są blisko, wracając do pokoju w budynku obok (notabene do Sławka ;-)) o 3:30 trafiłem za pierwszym razem :waving i w dość szybkim czasie - przynajmniej tak mi się wydaje :googleye


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320966 inmar :

Które to pensjonaty ? Jakoś nie poznaję tego z góry.Blisko jest ogromny wiadukt widoczny z okien.

Wpisałem w google maps "Willa nad rzeką" milówka i później "U Kubiców" Milówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320957 LiZaRd :

Jaka jest odległość od tych 2óch pensjonatów? Google Map pokazuje, że niewielka, ale jak wygląda to w rzeczywistości?

I czy możemy poznać już listę osób, które wpłaciły i które jadą? Tam jest też kilka jakichś sponsorów etc. Kto to jest? Jaka firma? Jeśli można w ogóle widzieć :googleye

tego dowiesz się na zlocie!!!- nie możemy tego podać do wiadomości publicznej bo całe forum by zjechało a nie mamy tyle miejsca:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś większy obraz to był ten wspomniany wiadukt drogowy ? Trochę on szpeci okolicę bo jest ogromny o wysokości jeśli dobrze pamiętam wieżowca lub nawet kilku.Może być wskazówką dla innych na dotarcie na miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotą informacją dla przyjezdnych jest to że pensjonaty są pod mostem, w dole, można powiedzieć iż prawie że pod samym nim ;-)

należy zjechać pod post, budynek znajduje się po prawej stronie mostu patrząc w stronę południową - kir. Zwardoń ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Crab porozwiesza drogowskazy :googleye

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę się tam zmieniło :kapelusz

226-mapa.jpg

EDIT;

1. kierunek Zwardoń

2. "Centrum" Milówki


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie traficie pod warunkiem że macie nowe auto mapy, bo stare niestety nie widzą tego miejsca :googleye

ewentualnie podamy z crabem nasze telefony gdyby ktoś miał problem z dojazdem


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podajcie bo moja to nawet niekrórych ulic wawy nie widzi...będę zadowolony jak mnie do milówki doprowadzi:clowning

Ps a ktoś z wawy się jeszcze wybiera


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.