Skocz do zawartości
sylwekg

posty

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego są usuwane moje posty przez Pana Skoczekpl?Czy ja już nie mogę założyć tematu do dyskusji?Proszę o wyjaśnienie i dlaczego dostałem ostrzeżenie

pozdrawiam


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego szanowny, Rafał wyraźnie napisał, że kończy spór, który rozpocząłeś i każdy kolejny post nie na temat będzie usuwany ot co! Szanuj innych,a będziesz szanowany.

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281638 LiZaRd :

Panie kolego szanowny, Rafał wyraźnie napisał, że kończy spór, który rozpocząłeś i każdy kolejny post nie na temat będzie usuwany ot co! Szanuj innych,a będziesz szanowany.

pozdrawiam!

A Ty mnie poszanowałeś pisząc że jestem gówniarzem?pytam?


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, oczywiście, że nie, nie szanuje takiego zachowania, powiem więcej, forum jest społecznością, a nie Pana własnością, czy prywatną piaskownicą, jeśli Panu nie podoba się pomysł forumowych koszulek, to nie bierze Pan poprostu w tym udziału, a co Pan zrobił? Zaczął oczerniać pomysł, starając się popsuć naszą radość, bo Nas to cieszy, są tacy, którzy są w stanie siedzieć kilka godzin przed komputerem z tabletem w ręku, myszką. Po to, żeby zaprojektować koszulki dla NAS, a Panu nie odpowiada, ze za koszulkę będzie trzeba zapłacić, koszulek nie robi Przemek, robimy MY. Wspólnota nano-reef - chcemy sie identyfikowac z tym forum, a nie je reklamować! Taka jest chyba idea..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jeszcze moje 3grosze:

Złota zasada:

1)Mod ma zawsze rację! - ZAWSZE

2)Jak masz jakieś wątpliwość patrz punkt pierwszy.

Z adminem/modem/szefem nie wygrasz.

(Proszę nie kratować tego jako atak na modów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, odpuść, po co dymisz? Tak jak napisał Lizard, nie chcesz koszulki - nie pisz, tyle, nie odbierz tego jako atak, po prostu w tym konkretnym przypadku niepotrzebnie wprowadzasz nerwową atmosferę :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygrać i wyjść z tego cało?

Jeszcze prościej - przemilczeć.

TO chyba na tym forum znalazłem podpis u kogoś.

Ze kobieta ma rację szkoda, że dopiero wtedy kiedy zaczyna płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik jak Ty to robisz ze akwarium jeszcze nie zalane a masz juz 3 warny.

Czy to czasami za niepotrzebne wtracanie sie?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem - nadgorliwość modów innego wytłumaczenia nie znajduję - (no 1 to mi się należało - rozumiem, ale przeprosiłem) - a co to ci przeszkadza, że się tu wypowiadam? Chyba mam prawo wyrazić swoje zdanie;... - bynajmniej nie złamałem tu żadnego punktu regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281661 Natan :

a ja chciałem powiedzieć, że Lizard i Grzegorz Dyzma ukradli mi łopatkę i grabki z mojej piaskownicy, niech jakiś mod coś zrobi !

I tu się Natan mylisz, Grześ zabrał łopatkę i grabki, ale ja za to zabrałem mu wiaderko chcesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natan, wymieniaj piasek w rękawiczkach, widziałem jak Skoczka kot naszc.ał do tej piaskownicy :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie cierpliwości. Kiedyś limit ostrzeżeń się skończy, a znając pieniaczą naturę niektórych nie przyjdzie nam czekać zbyt długo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281645 LiZaRd :

Nie, oczywiście, że nie, nie szanuje takiego zachowania, powiem więcej, forum jest społecznością, a nie Pana własnością, czy prywatną piaskownicą, jeśli Panu nie podoba się pomysł forumowych koszulek, to nie bierze Pan poprostu w tym udziału, a co Pan zrobił? Zaczął oczerniać pomysł, starając się popsuć naszą radość, bo Nas to cieszy, są tacy, którzy są w stanie siedzieć kilka godzin przed komputerem z tabletem w ręku, myszką. Po to, żeby zaprojektować koszulki dla NAS, a Panu nie odpowiada, ze za koszulkę będzie trzeba zapłacić, koszulek nie robi Przemek, robimy MY. Wspólnota nano-reef - chcemy sie identyfikowac z tym forum, a nie je reklamować! Taka jest chyba idea..

Nie chcę mi się już dyskutować z Tobą bo nie zasługujesz na to i nigdzie nie napisałem że forum jest moją własnością czy tam prywatną piaskownicą.Widocznie bardzo uważnie czytasz moje posty co wynika z Twoich wypowiedzi ale to inna sprawa widocznie chcesz się wykazać jak to doskonale umiesz odpowiadać na moje posty.Doczytaj a potem pisz konkrety.I kolejna sprawa gdzie napisałem że pomysł koszulek mi się nie podoba?Pomysł czy kto ją wyprodukuje i zapłaci,niedoczytałeś tego?Więcej napisałem że ją oczywiście kupię jak będzie dostępna w sklepie ale ktoś bardzo miły kasował mojego posta i za to dostałem ostrzeżenie.Super.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natan, podobno potrafi zaburzyć równowagę jonową:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=281526#281526

Tu się zaczęło, bo kto by pomyślał, ze mamy zapłacić SAMI, powtarzam SAMI, za koszulkę z napisam nano-reef. Tłumaczyłem to już wcześniej, ale powrócę do tego

"Nas to cieszy, są tacy, którzy są w stanie siedzieć kilka godzin przed komputerem z tabletem w ręku, myszką. Po to, żeby zaprojektować koszulki dla NAS, a Panu nie odpowiada, ze za koszulkę będzie trzeba zapłacić, koszulek nie robi Przemek, robimy MY. Wspólnota nano-reef - chcemy sie identyfikowac z tym forum, a nie je reklamować! Taka jest chyba idea.."

No i ten post rozłożył mnie na łopatki.

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=281540#281540

Później błazenady ciąg dalszy...

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=281544#281544

A tak właściwie to dlaczego w ten sposób znów zaczyna się nowy dzień? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział, żeby nie wchodzić w dyskusje z xxxxxxxx, bo najpierw sprowadzi cię do własnego poziomu a pózniej pokona doświadczeniem.

Popraw błędy i zmień troszeczkę ton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281717 robertk26 :

Ktoś kiedyś powiedział, żeby nie wchodzić w dyskusje z xxxxxxxxx, bo najpierw sprowadzi cię do własnego poziomu a pózniej pokona doświadczeniem.

I po co to? Kłótnia już się uspokoiła :)


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.