Skocz do zawartości
SkoczekPL

Miłośnicy gier - jesienne premiery

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro biegne po BT3.Kto pyka na PS3?


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pykam na ps3 ;] fotos0 - czyli fotos(zero) wczesniej tylko COD a teraz wzialem BF3 jest moc !!! tylko wkur.... mnie to ze olewaja kampanie, strasznie krotkie robia ;/


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 kosmos tylko szkoda że strasznie zabugowany :( kampania single trochę krótka ale i tak dużo czystej akcji i zabawy.

Pozostaje oczekiwanie na MW3 i po raz kolejny upajać się pełną akcją w najczystszym tego typu wydaniu :thumbsup:

A teraz dla wypełnienia czasu pozostaje FIFA 12.


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo wychodzi rFactor2 :)

grałem tez kilka lat w Ogame ale nie wciągnęło mnie....

Teoretycznie 15 glistopada, ale najnowsze plotki głoszą, że dopiero w 2012 :). Zresztą; może nie wychodzić, i tak w iRacing nie mam czasu jeździć wszystkim, czym bym chciał.

"Robi się" jeszcze kolejny potencjalny symulator, od Slightly M a d Studios - ci od Shifta, ale korzenie mają w modach do F1 2001 i GTR - na razie jest tak sobie jeśli chodzi o jazdę, przede wszystkim przeszkadza spory input lag na kierownicy; no i zobaczymy czy pójdą w stronę czystej symulacji czy może rynek masowy, czyli żeby było przyjemnie. Niemniej warto mieć na oku.

BTW: nikt nie gra w czołgi? Może i lepiej, bo ta gra wsysa jak bagno :)

http://www.youtube.com/watch?v=hJd9iCbpwuI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Witam!

Czołgi własnie wczoraj odnalazłem i zassałem.

BF3 zakupiłem, dostałem, rozpakowałem ale niestety prędzej nie doczytałem, iż xp to już nie jest system, który należy mieć na kompie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja wczoraj usiadłem do BF3:) Win7 kupiłem sobie z tej okazji na imieniny bo XP wiadomo (RIP)... Co ciekawe multi chodzi mi lepiej niż kampania. Gra zapowiada się miodnie:) w BC2 do tej pory śmigam ale wyżej niż obecny 36lvl to juz chyba nie wejdę:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej a gra ktoś w Dotę?

My z @tomiooo i Basshunterem już gramy :lol:

Jak będziecie się nudzić w zimowe wieczory to zapraszam

ja jestem jako Crabx a Tomiooo jako Tomiooo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam BF3 w porównaniu do BC2 to zupełnie inna bajka ... ale gra rewelacja dla mnie nie ma konkurencji ... w SimRacing też się trochę bawiłem ale brak miejsca na sprzęt do jazdy niestety :( ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze BF3 robi wrazenie, jednak mysle ze mozna wyciagnac nieco wiecej z PS3.Spodziewalem sie lepszej grafiki, ale i tak gra jest niesamowicie miodna.Jakby ktos chcial poykac-moj nick Rogalov.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tlumaczenie na brak opcji split-screen w bf3 to wlasnie za slabe mozliwosci konsoli , nie udzwignie silnika gry... no niestety


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas moze masz racje, ale porownujac grafe do Metal Gear Solid czy God of War osobiscie czuje jakis niedosyt.Spodziewalem sie "wiecej".

Jednak po raz kolejny panowie z EA zrobili kawal dobrej roboty.Jesli miodnosc bedzie taka jak w przypadku BF2 nigdy wiecej nie bede pisal o grafice w BT3.

No to panie i panowie, jest wekend wiec podbijamy statystkyki;)


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś postrzelamy :D

BTW: Battlefield 3 - fajne.

Oczywiście kampania dla jednego ..... obleci. W wersji sieciowej - super!

A od dziś CoD :whistle: :whistle:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wy w to joypadami gracie ? :unworthy:

Tak :thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej :thumbsup: Trochę wprawy i daje rade :unworthy:


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami nie ogarniam na myszce, a dużo gram w takie gry jak COD czy BF3 :D Naprawdę was podziwiam z tymi joypadami :thumbsup:


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bf3 w singlu wkurzaja mnie te wyrezyserowane wstawki jak. Np ta w misji gilotyna gdzie wchodzimy po drabinie i mamy walczyc z gościem mordujacym naszego kumpla. Masz karabin i zamiast w naturalnym odruchu goscia zastrzelic to musimy sie z nim silowac wręcz:( Ale mult jest miodne i wg. Mnie trudniejsze niz np. Bc2.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

A on ma karabin? Bo jak nie ma to według polskiego prawa nie możesz go zastrzelić i musisz walczyć wręcz. Nawet jakby miał karabin to nie możesz strzelać, najpierw musisz mu zajrzeć do lufy czy aby to nie jest gazowy karabin ;) Jeśli to prawdziwy karabin to możesz strzelać po oddaniu 100 strzałów ostrzegawczych i pytając czy on zamierza cię pozbawić życia czy tylko tak sobie strzela do ciebie.

:harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się COD MW3 aktualizuje:))

BF3 tez niezły, singiel beznadziejny, za to multi miodzio.. zaraz sprawdzę Diutiego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak gracie na PC a nie jakiś plejstejszynach 360 box :) to poszukajcie Iron_Sheep_PL :)Zwykłą Iron Sheep mi ktoś podprowadził w tym durnym Origin:( BTW: piętno ogromne dla kogoś kto wymyślił że nie można wyjść z danej rozgrywki żeby np. zmienić serwer. Drugie piętno za wyszukiwarkę w przeglądarce a nie zaimplementowana w samą grę... Dobra, pomarudziłem, idę pograć:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, jestem po 6 deathmachach w COD. Gra moim zdaniem jest bardziej prosta od BF3. Ale - nic się nie zacina, nic nie wywala, wszystko chodzi jak potrzeba.. Sama gra jest bardziej "komiksowa" niż BF3 ale to zasługa silnika gry. Chyba póki co BF3 podoba mi się bardziej gdyby nie usługa Origin i ten idiotyczny sposób uruchamiania gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

A jak wygląda BF3 na konsolach? Ma normalny multiplayer jak na PC czy kilku vs kilku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wrażenia ?

Na mnie zrobił większe bater niż cal


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.