Skocz do zawartości
tomko

Koralia nano / Koralia 1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam krótkie pytanko do osób które miały bliższy kontakt z ww pompami:

Ktoś się orientuje czy Hydor Koralia 1 jest in vivo dużo większa niż Koralia Nano?

Zastanawiam się nad zamianą ale nie wiem czy nie zagraci nazbyt zbiorniczka?

Dzięki z góry za odzew.

Pozdr,

tomko


Nowe 400L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koralia nano evolution 425/1600. Sprawiłem sobie taką do mej nowej 30l kostki. Dmucha znacznie mocniej od starej korali nano przy tej samej wielkości. Jest fantastyczna.

V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem (mam) nano 900 l/h i kiedyś miałem koralie 1.

koralie nano 1600 miałem w rękach jest tej samej wielkości co koralia nano 900.

różnica między 1 a nano - 1 ma szerszy, łagodniejszy, strumień niż koralia nano, powiem szczerze, że nano przez pierwsze 10 cm dmucha bardzo mocno i ma węższy strumień.

naturalnie wszystkie koralie są bezgłośne.

@tomko zapewne chcesz do swojej kostki, ja bym kupił koralie nano 1600 i dmuchał nią wzdłuż tylnej ściany i powinno być bardzo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak mam akwarium 60x30x30 i posiadam Hydor Koralia nano,czy kupując drugą taką samą to mi starczy.

Pozdrawiam


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Tomko obie. Starą nano w kostce 30/30/30 a nową właśnie w wersji 1600 mam teraz w 30/30/35. I o ile stara nano ledwo poruszała wodę w akwa to ta nowa mocniejsza wersja daje piękny, równomierny prąd w całym akwa. I jeszcze erybka mi ją przeceniła o 11 zł :>

V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roger :(

dzięki wszystkim za cenne informację. w takim razie zdecyduje się na koralie nano 1600.

A BTW chce troszkę zwiększyć cyrkulację bo mój baniaczek powoli robi się

rasowo sps`owym

pozdr,

tomko


Nowe 400L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.