Skocz do zawartości
goral

KUPIE CHELMONA

Rekomendowane odpowiedzi

JESTEM ZAINTERESOWANY KUPNEM CHELMONA PROSZE O INFO JEZELI MA KTOS NA ZBYCIU


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz,ale to bardzo trudna ryba i mało komu długo żyje.

Ps.Nie piszemy drukowanymi,regulamin.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEM ALE MYSLE ZE WRESZCIE TRAFIE .KUMPEL MA JUZ 2 LATA I WSOWA WSZYSTKO CO TYLKO WIDZI

ok dzieki za przypomnienie

Nie piszemy post pod postem ale korzystamy z opcji Edytuj

mintaj


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo masz baniak ? Napisz w stopce cały opis swojego baniaka,łatwiej potem doradzać a tu zawsze ktoś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar dobrze Ci radzi. Uzupełnij opis, odpowiedz na pytania... Nikt nie sprzeda Ci Chelmona nie wiedząc jakie warunki ryba bdzie miała zapewnione.


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę ci sprzedać swojego ale cena będzie bardzo wysoka ...............:(, żartowałem oczywiście, to jest najlepsza ryba u mnie w zbiorniku a pikanterii dodaje fakt że mało kto ja potrafi tak długo utrzymać


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ta stopke aktualizuje bo niebardzo wiem


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baniak ma 4 miechy i nie zalowalem kasy na dobry sprzet


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale "dobry" sprzęt to nie wszystko. Przydałoby się jeszcze coś w głowie...


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#285068 goral :

baniak ma 4 miechy i nie zalowalem kasy na dobry sprzet

Na począdku też miałem dobry,ale życie i forum to zweryfikowało.Chyba nic z starego prawie nie zostało.Ale pochwal się swoim baniakiem,jakieś fotki opis.Czytałeś nasze forum od dawna czy przypadkiem teraz na nie weszłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w stanie dac kolo 250 tylko zeby jadl cokolwiek


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od poltora roku czytam forum od 4 miesiecy mam baniak jak porobie fotki to wstawie napewno.pozdrawiam


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w gruba gabke trzeba nawtykac mrozonek, i poza NIM zadna inna ryba tam nie dosiegnie. Dla niego to normalka.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#285276 Stani :

Podobno w gruba gabke trzeba nawtykac mrozonek, i poza NIM zadna inna ryba tam nie dosiegnie. Dla niego to normalka.

Widziałem filmik jak gość faszeruje gąbkę,ktoś tu wstawił link do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(pokazal mi to dxp1973)

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.