Skocz do zawartości
cris6

250L Opti White

Rekomendowane odpowiedzi

Spory zapas światła masz :mooning


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 miesiąc trwa wszystko idzie chyba w dobrym kierunku

Cyjano praktycznie zeszło bez dozowania chemii

Na dzień dzisiejszy dozowniki leją Ballinga po 80ml na dobę a moje szczepki powoli zaczynają wyglądać już nie jak szczepki tylko jak korale przynajmniej w moich oczach urosły chyba z 3 razy

1204-korlamarzec1.jpg

1204-korlamarzec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej powiedz mi czy gdyby nie to ze baniak ma dlugość 100cm to np przy 70x70x50 160w led to mało czy dużo twoim zdaniem?

Widzialeś na żywo hqi i t5 i czy widać różnice w kolorach korali pod tymi swiatłami czy 1 pies?

Ten led ma niebieskie i białe diody czy ma też fiolet?

Na fotach widać strasznie dużo swiatła oczy nie bolą od nadmiaru czy przyzwyczajone ?

Jakie dozowniki masz i gdzie nabywasz chemie?

Kh,ca,mg?

Fajnie że ci w końcu znikneło to badziewie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne akwarium ! Duzo swiatla to i korale rosna.

Mimo to, gdybym mial mozliwosc wyboru, co od Ciebie przeniesc do mnie, to wybor padlby na psa. Znakomity.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ten pies to reksio Jack Russell Terrier suka? teraz mu sie blizej przyjrzalem i bardzo mi sie podoba :)

Sam mam suke owczarka ger ale jest z panem w drugim domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani dzięki

Ben_sage na zbiornik 70 cm myślę że jedna lampa da radę u mnie dawała jedna 110 na 100cm no ale wiadomo boki nie doświetlone były a co ja zrobię że mi się SPS bardzo podobają na całym baniaku

co do kolorów myślę przynajmniej tak mi się wydaje że potrzeba czasu aż mi się wszystko ładnie wybarwi widziałem zbiorniki pod t5 ale te zbiorniki miały kilka lat więc nie mam za bardzo porównania u mnie widać że z czasem jest coraz lepiej z tymi kolorami

co do chemii dozuję podstawowego Ballinga na początku był ten z allegro w woreczkach a teraz nabyłem Fauna Marin i dozowniki podają go od wczoraj

co do badziewia czyli cyjano dziwna sprawa ponieważ

lałem same CA i MG bo KH było wysokie i cyjano znikło po 1,5 miesiąca. Od jakiegoś tygodnia zacząłem lać już równo KH MG CA i sól bez soli i cyjano znowu mnie odwiedziło :)

a co do pieska to mój kochany Beagle o imieniu Teodor

4 lata temu

1204-beagle_teodor1.jpg

i teraz

1204-beagle_teodor.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem o tym wcześniej baniak w ścianie w salonie w domu który dopiero powstaje na razie z przyczyn ode mnie niezależnych przenoszę się do teściowej a tam wiadomo akwarium tylko mogę oglądać na nano reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kapelusz szkoda że musisz wszystko sprzedać bo część pewnie by sie dało przezucić do nowego baniaka zwlaszcza lampy - chyba że nowy dizajn :baby

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.