Skocz do zawartości
Kefu

Reorganizacja ...

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa wiem że młody jestem (w temacie) i nie powinienem sie wpierdzielac ale sporo for zaliczyłem ...

M.in jestem twórcą oprogramowania (modyfikowanego) do telefonu Samsung Omnia II (i8000).

Na forum modaco.pl jestem moderatorem globalnym ... i stwierdzam fakt że trzeba tu przeprowadzić reorganizacje.

Mogę się tym zająć z moimi kumplami.

Przeniesiemy silnik forum na MyBB, dodamy SB (chat LIVE), poprawimy grafe ?

Co Wy na to ?

Tak mi się wydaje ze jest to możliwe ... jestem w stanie przenieść z pomocą post po poście dla dobra forum :)


ReefMax 80L, 16kg LR, 9kg LS, Koralia 1,JVP-101, Chemi Pure Elite, Active Carbon, Purigen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

looknijcie na www.modaco.pl, robiłem tam logo, ikony powiadomień itp ...

wydaje mi się że powinniśmy ożywić te forum bardziej :)

kto pomoże ?


ReefMax 80L, 16kg LR, 9kg LS, Koralia 1,JVP-101, Chemi Pure Elite, Active Carbon, Purigen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale dla kogoś kto się bawi w grafikę itp - to co to za problem zrobić skina na forum ? SKIN to pikuś.

Skup się na razie na wiedzy o morszczyźnie a nie szacie graficznej forum.

PS: Też jestem twórcą oprogramowania (modyfikowanego) do telefonu HTC TP i TP2 :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko SkoczekPL, piąteczka

problem polega na tym ze forum wyglada lipnie a nikt o tym nie mówi

teraz pewnie wszyscy mnie pojadą ale mam to gdzies bo powaga ... Lipa MAX jest, nadal bede siedzial i nie bede bluźnił ale wg mnie ... dajcie mi sie tym zajać ... zmiana silnika


ReefMax 80L, 16kg LR, 9kg LS, Koralia 1,JVP-101, Chemi Pure Elite, Active Carbon, Purigen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jesteś taki debesciak i pytasz kto pomoże ???

skoczek jakie oprogaramowanie do HTC tp?


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#291043 Kefu :

... i stwierdzam fakt że trzeba tu przeprowadzić reorganizacje.

Mogę się tym zająć z moimi kumplami.

...

o matko, jakoś to groźnie zabrzmiało :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę njie zmieniajmy tematu ... wyraziłem swój pogląd prosze nie kwestionować bezpodstawnie

"M.in jestem twórcą oprogramowania (modyfikowanego) do telefonu Samsung Omnia II (i8000)."

#291049 nika :
#291043 Kefu :

... i stwierdzam fakt że trzeba tu przeprowadzić reorganizacje.

Mogę się tym zająć z moimi kumplami.

...

o matko, jakoś to groźnie zabrzmiało :D

nika mam nadzieję że nie zabrzmiało naiwnie :)

każdy z Was pewnie stwierdzi, że forum nano-reef jest dobre.

Brakuje mu jednak wg mnie sporo ...

Przede wszystkim ... ludzie ... mamy to co najważniejsze :) także nie ma co się martwić o resztę

Chodzi o przeprogramowanie silnika i doadanie SB

ShoutBoxa gdzie bedziemy sie na forum porozumiewac na zasadzie chata ... LIVE

wogóel to pzrepraszam ale jestem pijany :D

korzystamy z opcji "edytuj"

pkt. 6 Regulaminu


ReefMax 80L, 16kg LR, 9kg LS, Koralia 1,JVP-101, Chemi Pure Elite, Active Carbon, Purigen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver200 - w przewadze to ROM i różne jego modyfikacje........ ale to już historia.

Kefu - nasz kochany moderatorze globalny.

Po 1: A dlaczego MyBB ? a nie IP.Board ? albo VB ? Możesz jakoś sensownie uzasadnić ?

A po 2: to lipne na max-a forum ma swojego właściciela - chcesz gadaj z nim.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SkoczekPL i tu pokłony za wyprostowanie bo beznadziejnie ująłem to w słowach ...

Nie chodzi o to że forum jest LIPNE .. silnik jest do bani ... SkoczekPL z jakim najlepszym się spotkaleś ... masz lepszy pomysł to działaj ...

Ja chciałem stworzyć społeczność .. logujesz się do nano-reef.pl ... logujesz się na SB i romawiasz bezposrednio z ziomalkami(ziomkami) z forum


ReefMax 80L, 16kg LR, 9kg LS, Koralia 1,JVP-101, Chemi Pure Elite, Active Carbon, Purigen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#291052 Kefu :

...

każdy z Was pewnie stwierdzi, że forum nano-reef jest dobre.

Brakuje mu jednak wg mnie sporo ...

...

ShoutBoxa gdzie bedziemy sie na forum porozumiewac na zasadzie chata ... LIVE

wogóel to pzrepraszam ale jestem pijany :)

Kefu, jakoś dajemy sobie radę, i jest możliwe i napisanie tematu i jego odczytanie :)

Na zagadnieniach technicznych sie nie znam więc nie wypowiadam się co do tych dziwnych literek, którymi tak szastacie ze @SkoczekPL. Natomiast chat choć ma swoje plusy, ma też i minusy-część merytorycznych dyskusji siłą rzeczy przeniesie się na chat i zniknie z forum. A to już duży minus, gdy nie możemy poznać poglądów na dany temat. Są PW-ki i komunikatory w razie potrzeby szybkiej dyskusji.

i miłej imprezki zyczę :D a rano, jak już bedziesz wyspany, to zerknij do Regulaminu, m.in. edytujemy i scalamy swoje posty.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknę "kochana" aczkolwiek z doświadczenia wiem, że SB = ShoutBOx wiąże ludzi obeznanych na forum, ludzie ... "nowi" boją się SB i piszą na forum ... także pomyślcie proszę

EDIT: Proszę nie myślcie że wpadł jakiś nowy i chce wprowadzać rewolucje, faktycznie może z grubej rury zacząłem ale nie o to i chodziło, że "Jest tu źle i trzeba zrobić dobrze" ... bardziej o to ... "Jest tu dobrze ale może być jeszcze lepiej"


ReefMax 80L, 16kg LR, 9kg LS, Koralia 1,JVP-101, Chemi Pure Elite, Active Carbon, Purigen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kefu, podobnie jak TY - ja "sporo for zaliczyłem" :) i osobiście mam mieszane uczucia co do SB więcej tam "gdakania" niż sensownych wypowiedzi i IMO SB nie jest argumentem.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kefu, wróć z tym pomysłem rano, wyśpij się (kaca najlepiej przespać), potem wstań, kawa, papieros, kibelek, prysznic, golenie, kawa, papieros, trochę refleksji, i potem jeszcze raz podejmij temat:). A co do silnika forum (czy jak to tam ze Skoczkiem nazywacie), to ja się nie znam, ale przyzwyczaiłem się do obecnej formy forum, a oprócz tego wyznaję zasadę - "Czy to ważne kto z kim śpi? Ważne żeby mu nogi nie śmierdziały"... Przekładając na ludzki - póki są tutaj Ci sami ludzie z którymi przegadałem niejedną noc, to silnik forum lata mi kalafiorem:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#291060 seb :

"Czy to ważne kto z kim śpi? Ważne żeby mu nogi nie śmierdziały"...

Pozdrawiam

seb

Popłakałem się :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SB - tu niestety jesteś w błędzie - przy istniejącym SB wiele tematów/dyskusji idzie w powietrze.

Także dziękuję za propozycję, ale jeśli będe zainteresowany w/w pracami to będe wiedział gdzie się zgłosić.

Temat zamykam.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.