Skocz do zawartości
Lizard

PRIMUS INTER PARES 2010

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś jeszcze z okolic śląska wybiera się, bo mam jeszcze wolne miejsca??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety w tym roku nie pojawię się na konkursie, przykro mi :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pociąg w sobote o 07:07 i w Wawie mam być o 10:34, o ile wszystko pójdzie dobrze, jeśli będą jakieś opóźnienia to nie wiem co.. jechał ktoś ostatnio z południa do wawy? Konkurs jest o 12 więc ze stacji Centrum powinienem spokojnie zdążyć metrem. Ciekawe ile taki pociąg w ogóle kosztuje, jutro podjadę na pkp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pociąg o 4:13 z Bielska-Białej do Katowic i z Katowic o 6:09 do Warszawy.

Koszta:

weekendowy bilet na przejazdy InterCity (Katowice/Warszawa, Warszawa/Katowice) = 149zł

Rezerwacja miejsca (Warszawa/Katowice, Katowice/Warszawa) = 24zł

weekendowy bilet na przejazdy Regionalne (Bielsko-Biała/Katowice, Katowice/Bielsko-Biała) = 15zł

Mam tylko nadzieję, że nie będzie większego obsunięcia w czasie .. Na bilecie mam planowany przyjazd do Warszawy o 08:38 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie na infolinie PKP zapytać jak wyglądają połączenia KAT-WWA .. Na wstępie usłyszałem od Pani z IVR, że czas oczekiwania na połączenie z konsultantem wynosi 15 minut .. Ale dodzwoniłem się, nawet chyba szybciej, bo minęło niespełna 11 minut .. Pani nie była w stanie powiedzieć mi jak sytuacja będzie wyglądać jutro, ale po 24 minutach sprawdzania dowiedziałem się, że w dniu dzisiejszym mój pociąg miał 20 minut opóźnienia .. w Bielsku dziś sypie jak nie powiem co, nie wiem już sam co mam robić .. też wybrali porę roku na finał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mintaj zdobyl pierwsze miejsce!! w sumie to wiedzialem,ze tak bedzie,zdjecia beda jak wroce do domu,jade teraz w pociagu z wawy i kolo 20:30 bede w kato,pozniej jeszcze jeden pociag do bielska. Dodam jeszcze,ze ubiegloroczna zwyciezczyni zajela 3-cie miejsce. brawo dla mintaja,Pawel,jestes wielki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony Mintaj, Gratulacje!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli poprzednie miejsce 3 to był przypadek ! Gratulacje.Po konkursie pojedliście ? Ktoś pojechał do Acropory ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo, brawo dla Mintaja, ale czy Ty na pewno jesteś zielony?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała fotorelacja :)

dsc00404kp.jpg

dsc00401qh.jpg

dsc004050.jpg

dsc00403e.jpg

dsc004060.jpg

dsc00407mh.jpg

dsc00409vh.jpg

Teraz slajdy z prezentacji.

dsc00410r.jpg

dsc00411qv.jpg

dsc004120.jpg

dsc00413oq.jpg

dsc00414j.jpg

dsc00415c.jpg

dsc00416a.jpg

dsc00417rg.jpg

dsc00418yh.jpg

Pokaz zakładania krewetkarium

dsc00419c.jpg

dsc004200.jpg

dsc00424xx.jpg

Pierwsza trójka

dsc00425ri.jpg

3-cie miejsce w tym roku.

dsc00426u.jpg

chwila stresu :)

dsc00428a.jpg

Tegoroczny zwycięzca! Paweł Korzec :)

dsc00429m.jpg

Koledzy z nano-reef

dsc00430ja.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Mintaj to nie ten z dredami? Widać coś mi się pokręciło :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość z dredami to Paweł Szewczak, właściciel firmy AtollZoo z Warszawy, natomiast ten w niebieskiej bluzie to moja skromna osoba - do Mintaja zabrakło trzech punktów :). Niestety, spieszyłem się bardzo i nie było okazji pogadać. Mało udzielam się na nano-reef, ale stale czytam forum. Serdeczne gratulacje dla zwycięzcy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było was poznać, oczywiście Mintaj po raz enty gratki :)

P.S.

Lizard kopniaka dostaniesz w Milówce, który to ?! :) Jakbyśmy się po nickach przedstawili to byśmy się pewnie poznali wszyscy a tak to klapka lekka hehe


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod Gardenem, milo bylo poznac koledzy, mile uczucie poznac ludzi, z ktorymi mijam sie czlowiek od lat na forum;) Sam mialbym trudnosc poznac z imienia i nazwiska wszystkich...ale tutaj i tak bylo nas malo,oby nastepnym razem bylo wieksze grono... Od lewej: Mic, Mr_Garden, Zielony Mintaj i Lizard.

pozdro seredecznie

m.dochier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.