Skocz do zawartości
Kris_77

strona główna

Rekomendowane odpowiedzi

czy nie moglibyśmy wywalić z modułu nowe na forum działu targowisko i dać go pod spodem - wiem, że to ważny dział i wielu go przegląda a może tylko ten dział ale dla przeciętnego usera który wchodzi poczytać co się dzieje na forum przebrnięcie przez to staje się koszmarem - a i umyka wiele innych ciekawszych wątków

teraz doszedł dział sklepy - rozumiem, że opinie pójdą w głąb i będzie tego mniej - ale może też to oddzielić? to mniej kluczowe informacje i każdy sobie znajdzie w odpowiednim miejscu


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!!

Nic tylko sklepy w tej chwili. Nie bede przeciez co chwila otwieral calego forum skoro mozna bylo zobaczyc nowe tematy na stronie glownej


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze Sklepy to nowy dzial, i teraz faktycznie jest tam sporo postow nowych, ale za kilka-kilkanascie dni 99% z nich zniknie pierwszej strony i nie beda blokowaly listy tematow, Targowisko to co innego bo to duzo bardziej trwale zjawisko.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi właśnie o targowisko - gdzie posty atakują jak teraz sklepy - i nie da się tego czytać

wiem, że to mega prosta sprawa takie wydzielenie a naprawdę by ułatwiło... szkoda czegoś przegapić ... szczególnie, ze ciekawe wątki trafiają się dość rzadko i zaraz idą w głąb :)

a do do sklepów to też bym albo ukrył albo wyodrębnił na jakiś czas... nawet głupie 2 tygodnie - ale po co się męczyć :) chyba, ze się mylę i to jakieś ciężkie programistyczne akcje tak zrobić ...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie popieram.

To troche zabawne, zeby takie "ciekawe" tematy jak sprzedam-kupie czy w ktorym sklepie jest milej, musieli czytac wszyscy.

Zrobil sie na forum rwetes, ale tego nie da sie czytac.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie popieram pomysłu wywalenia targowiska. Mam zwyczaj czytania nowych postów i jeżeli te z targowiska będą wymagały zaglądania specjalnie do innego działu ta wiem, że nie tyko ja ale i inni użytkownicy będą tam zaglądać sporadycznie. Minusy takiego stanu rzeczy: Dobrze jest być ,, na czasie" z cenami i ofertą na rynku, by później w sklepach nie przepłacać. Sklepy też czytają to forum i pewnie tutejsza oferta zapobiega w jakimś stopniu windowaniu cen. Spadnie zainteresowanie tym forum ze strony osób, które na morszczyźnie zarabiają lub dorabiają, a jak się w moim co prawda krótkim ,,stażu morskim" zorientowałem to jest to większość morszczaków.


1200 l Opti-White (263x85x64); 215 kg LR; Pieniek Deltec SC 2060; 2x Tunze 6001 na Multikontroller; 2x Black Python 120W; 1x HQI 250W Reeflux 12000k; 4xT5 Fiji Purple i AM ReefBlue; 2x Lajon. Sól Preis Zalane od 15.12.2009r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mówi wywalać?

jak chcesz może być nawet na samej górze - ale zebrane w jednej ramce... oddzielnej niż pozostałe posty, których w sumie jest pewnie mniej niż z samego targowiska i giną w tłumie...

czyli ramka - nowe na targowisku i posty tylko z targowiska

pod spodem ramka - nowe na forum - pozostałe posty...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w sumie to co jest na konkurencyjnym forum ktorego nazwy tu sie nie wymienia :) - osobna ramka z najnowszymi postami z targowiska i osobna z pozostalymi


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie moje poparcie, sporobuje pogadac z Przemem, moze cos da sie zalatwic :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy juz o tym pisalismy, prosili, ale moze nikt oficjalnie nie zwrocil sie do Przemka

Trzymam kciuki moze ktoregos poranka zobacze zakladke i skoncza sie moje frustracje:banghead


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.