Skocz do zawartości
thomas kay

sklepy??

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego wszystkie posty w "sklepy" sa przesuniete i nie moge ich obejrzec??

Wyskakuje mi brak uprawnień?? Ktoś mi może wyjaśnić??

Pozdro


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo prowadzone sa roboty drogowe:)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie ktoś mi może odp? Czy jestem za "świeżym" użytkownikiem czy rzeczywiście dział został zamknięty? Może jakiś mod odpowie? Pozdr.


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to oczywiste..... a szkoda, ja zdarzylem nieco poczytać.

ort do poprawy

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

aż tyle już mamy sklepów z morszyzną :) -wrrrrr

tyle juz ....... a ceny różne :)

a taka fanja ankieta pare sklepów nawet nieznałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#293671 Ben_sage :

przecież to oczywiste..... a szkoda, ja zdarzylem nieco poczytać.

Jak na twoj wiek (117lat) to ty sie napewno juz naczytales:).

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ben_sage, jak chcesz negatywnych emocji to na drugim forum. Niektórzy tam orgazmu doznają:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakieś problemy emocjonalne proponuje z psychologiem porozmawiać.

W32darWin wieku nie chce podawać by unikać kontaktu miedzy innymi z w/w osobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ben_sage, wycieczki osobiste zostaw dla siebie i mnie się nie czepiaj. Ja do Ciebie nic nie mam i nie o tobie pisałem.

Trzeba umieć czytać ironiczne posty.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#293699 Ben_sage :

W32darWin wieku nie chce podawać by unikać kontaktu miedzy innymi z w/w osobą.

Adam na GG widać Twój wiek :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakis komentarz dyrekcji by sie przydal w kestii likwidacji tej sekcji :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropos sam szukałem tego działu ostatnio... szkoda że go nie ma !

podpowie ktoś :

- morski sklep w Rzeszowie ? wybieram się tam ...


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Rotundzie na Rejtana jeszcze maja cos z zycia. Ze sprzetu to mozna posciagac w innych sklepach jaksa tam oferte me tez Aquatika na Reymonta.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyślałeś, że to nie wina sklepu tylko wybranego rodzaju przesyłki? Hę? Jak ja bym miał wystawiać sklepom negatywy za bur... na poczcie, to każdy sklep, w którym coś kupiłem by je miał... Jak się chce mieć coś superszybko i superpewnie, to się bierze kuriera i ma śledzenie przesyłki, a nie liczy na priorytet pseudopocztą polską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszło pocztą to hmmm :nono

Mi kiedyś jeden z kolegów z nano wysłał skrobak do szyb. Po kilkunastu tygodniach cisza, były ferie zimowe więc nie naciskałem. On był w szoku że nie mam przesyłki - całe szczęście że on miał kwitek. Po następnych kilku tygodniach paczka się znalazła (moja i jeszcze innego forumowicza) w jakimś magazynie poczty z adnotacją - nie dostarczono ;) ale dlaczego ? HGW


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#295783 waldimas :

bylo chyba za wiele negatywnych opinii o jedynym slusznym sklepie ale ja tez cos dodam od siebie

Ja jak narazie mam bardzo zle wspomnienia z zakupami w reefshop.pl dlatego ze kontaktowalem sie telefonicznie ze sklepem 25-11-2010 i pytalem czy maja na stanie RxP Kenta na ospe oczywiscie na stanie byl poprosilem o jak najszybsza wysylke priorytetem dlatego ze ospa zaatakowala mi zbiornik a wiadomo czas dziala w tym przypadku na nasza niekorzysc OK. w tym samym dniu otrzymalem informacje ze paczke wyslano i co i wielka D..a do dzis nic nie doszlo a ja licze straty w obsadzie.

Jeszcze wczoraj zapewniano mnie ze paczka zostala wyslana wiec co sie stalo idzie pieszo ??? Przy takim "fachowym" zycze powodzenia bo jeszcze jeden klient odpadl a jak mawiaja jeden zadowolony klient przyprowadzi trzech nowych a jeden niezadowolony zabierze dziesieciu

Nie polecam chyba ze ktos ma nerwy ze stali lub nie zalezy mu na obsadzie.

Informacja o wyjściu paczki od nas dnia 25.10 jest informacją zgodną z prawdą, włąśnie zostało wysłane na Pańskiego maila zdjęcie potwierdzenia nadania przesyłki, stempel z datą 26.10 jest wyraźnie widoczny, paczkę odebrał od nas listonosz 25, z poczty wyszła rano 26, to normalna procedura na poczcie że paczki które dostarczane są po godzinie 15 wychodzą następnego dnia rano. Następnym razem proszę zadzwonić i spróbujemy wyjaśnić sprawę tak żeby był Pan zadowolony, za zaistniałą sytuację nie jesteśmy odpowiedzialni my, tylko PP. Swoją drogą gdyby mi leciały ryby, nie zamówiłbym przesyłki PP, szkoda ryb...

Pozdrawiam

seb

reefshop.pl


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje obsludze reefshop.pl za szybki kontakt w tej sprawie i cofam to co wczesniej napisalem bylo to spowodowane moim rozgoryczeniem po stratach w obsadzie dostalem skan potwierdzenia nadania paczki i rzeczywiscie paczka zostala nadana priorytetem 26.10.10. Zastanawia mnie polityka poczty jak mozna brac oplate za usluge ktorej sie nie wykonuje.

Jeszcze raz przepraszam za moj post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszego problemu, może ta sytuacja będzie przykładem że najlepiej najpierw zadzwonić, a potem pisać, my nie gryziemy, obsługa innych sklepów również nie gryzie i czasem warto wykręcić numer i poświęcić te kilka minut, to potrafi zaoszczędzić wiele czasu i kłopotów:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że trochę szkoda że dział ze sklepami zniknął i to nie przez komentarze, bo to akurat można dzielić przez 4 i samemu decydować czy i gdzie chcemy kupić.

Bardziej szkoda mi BAZY sklepów - wręcz żałuję, że nie zapisałem sobie w których rejonach gdzie jest sklep ;). Czasem jeżdżę po kraju i jak mam czas to zajeżdżam w różne miejsca, gdzie są sklepy.

Niestety wujek google nie zawsze pokaże gdzie dany sklep jest. Niektóre sklepy nie reklamują się w necie a kontakt był tylko dzięki życzliwym forumowiczom.

O kilku fajnych sklepach dowiedziałem się dzięki czytaniu forum z działem sklepy.

Mam jedno pytanie - propozycję - - może warto było by umieścić samą bazę - nazwa sklepu adres sklepu kontakt do sklepu.

PROSZĘ :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.