Skocz do zawartości
luft

Zając morski zjedzony

Rekomendowane odpowiedzi

Zrządzeniem losu wczoraj(5 XI 2010) chyba ok. godz. 23 włączyłem tv4 gdzie była mowa o potrawach... pokazano jak facet przyrządza i je zające morskie. ponoc wnętrzności dolabelli są niesłychanie toksyczne/smiercionośne dla ludzi. Widzieliscie ten program? pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem :) zona w szoku byla ze ludzie to jedza - patrzac na nasza dolabelle :) mnie to korci teraz zeby ja nacisnac i zobaczyc czy atrament wypluje :) hehehehe


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widziałem raz jak ktoś nie zauważył dolabelci i postwił na niej skałę. Nie było atramentu i na szczęście po chwili nie mogąc się jej doszukać skała została zdjęta.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj ogladalem ten program, ludzie potrafia zjesc roznosci:)

Nie ogladalem od poczatku ale o rybci Fugu tez bylo??


w realizacji- 120x60x60h

105 l sump, 2xAPF600:)DIY,

NJ6000,

2x T 6100,

1x6055

2x250 HQI +4x54W

masa innego drobnego sprzetu

Walka z glonami trwa - chyba wygrywam:D

http://tablica.pl/of...-20130829202216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezłe to było, na samym początku jedli żywe ośmiornice!!!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#296465 ryba :

Widziałem niezły program o odważnych ludziach wcześniej jedli jeżowce.

POzdrawiam

jeżowce to sam jadłem. tutaj nie ma ryzyka (nie licząc zabłąkanego kawalka igły) :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakalem :) Ogladam sobie spokojnie tv i nagle slysze przerazliwe siorbanie z rewizji. Patrze a w akwarium doslownie fioletowo. Zagladam do komina, a tam fiona (dolabella) zassala sie do splywu i dyyyyymi na rozowo fioletowo z jednej ze swych dziur na zadzie. No masakra doslownie. Wylaczylem obieg - jak gdyby nigdy nic poszla sobie dalej.

Macie moze jakies wiadomosci odnosnie toksycznosci tego atramentu ?


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ludzi śmiertelny. innych danych nie znam. ale myślę, że baniak ze spokojem przyjął atrament i jest git.

hehe, szkoda ze tego nie widziałem na własne oczy u Ciebie:) jak widzisz marzenia sie spełniają :) pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Spokojnie. U mnie takze zadymiła jak wpadła w ukwiał. Żadnych ujemnych skutków nie zaobserwowałem


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co by nie bylo minela doba i w akwarium wszystko ok. wiec raczej atrament nie nabalaganil ;-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.