Skocz do zawartości
akvarius

Zapytanie do Moderatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jest trochę zwierzakmów do sprzedania ,od Ireneusz200 likwiduje zbiornik miał problemy na forum czy mogę ja jewystawić , co do klijentów z którymi był problem odda pieniąszki ja tego dopilnuje osobiście i przeleje na kąto Bankowe zwierzaki do odbioru w Krakowie osobiście właściciel nie wysyła dzięki za odppowiedz Grzegorz


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zabraklo rozowej farbki.

Niech zyja byki i byczki, ale za odwage powinienes dostac plusa reprezentukac kolege ktory przekrecil ludzi na kase. Nie zapomni o adresie gdzie w zimiw mozna dac komus z liscia.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje lecz ja go znam miał kupę problemów pogubił się lecz chce naprawić swoje błędy jak zezwolą to i telefon się znajdzie teraz nikomu nic się nie stanie dyslekcja górą sory za byki ;):)


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#307003 akvarius :

..., co do klijentów z którymi był problem odda pieniąszki..

Kolego to nie z klientami był problem ;)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@akvarius, po pierwsze to popraw błędy.

po drugie to pytanie do Przemka, a nie do modów. Jeżeli będzie taka potrzeba, to on nas powiadomi o sytuacji.

Natomiast, jakiekolwiek tego typu zapytania, jeżeli w ogóle już, powinny się pojawić, gdy w pierwszym zdaniu będzie stało:

"wszyscy naciągnięci i oszukani odzyskali pieniądze". Proszę niech kolega pospłaca długi, a potem zarabia następne złotówki.

temat zamykam do wyjaśnienia.

reszta na PW proszę z Przemkiem.

ps. Grzegorz może Cię to zdziwi, ale nie waruję 24h przy monitorze.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,odblokuję na chwilę żeby odpowiedzieć - bo to ja prowadziłem sprawę.

Nie wiem jakie problemy miał Irek, ale osoby które kupiły u niego ....... zrobione były w jajo.

Rozmawiałem z Natanem w niedzielę....... dalej czekał na kasę.

Irek się nie pokazywał przez ponad dwa miesiące, po czym objawienie pod innym nickiem. Po zapytaniu czy to on - wypierał się i pisał że to pomyłka. Po zbanowaniu - założył 3 nowe konta - nie przepraszając nikogo.

Więc dla mnie sprawa prosta. Wyobraź sobie że Ty kupujesz coś co CI jest potrzebne (tak jak Natan kupił filtr) wpłacasz kasę i............. hgw.

Dla mnie EOT i END ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.