Skocz do zawartości
robi

Dwudziesty pierwszy wiek...

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy dwudziesty pierwszy wiek a ja nigdzie nie moge znalezć programu na telefon z androidem który by wyłączył a potem włączył mój telefon.I tak w nacy śpie ! Wten sposób bateria wytrzyma ok 30% więcej.Na kompa znalazłem takie programy ale na Android nie, a może słabo szukałem ? jeśli takowego nie ma to może by ktoś "napisał" ? Mamy tu na forum "tęgie" głowy !!!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi zmień telefon :) BlackBerry właśnie tak działa :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w BlackBerry to funkcja w telefonie a nie program na system Android. Tak zmieniłem na SE Xperia mini pro.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to nie ma takiej aplikacji i nawet jak ustawisz alarm to mozesz slodko spac telefon sie nie wlaczy. Wynika to z konstrukji......opr nie wiem jak to wytlumaczyc z angielskiego na polski. Jak wylaczysz telefon to wszystko w nim spi. To chyba pierwszy minus tego systemu. Mam nadzieje ze mimo wszystko z biegeim czasu cos wymysla.

Aplikacja timeriffic pomaga w wydluzaniu pracy baterii


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak ma ktoś jeszcze tel. na androidzie ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiałeś się jak niby ma zadziałać program włączający na wyłączonym telefonie? Jeśli nie ma osobnego mechanizmu w konstrukcji telefonu, który go potrafi włączyć, to żaden program na świecie Ci tego nie zrobi.


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zadzwonił Ci kiedyś budzik jak miałeś wyłączony telefon ? Albo słyszałeś o tym że można telefon załączyć zdalnie?


570 l, odpieniacz DIY, 2x120 W Led Erybkowe, sump w budowie, Profilux Plus II, 100 Kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android jest troche jak komp ktory mozna zdalnie wylaczyc, ale zdalnie z powrotem wlaczyc nie ma juz szans. Moja porzednia nokia E71 byla sie w stanie.odpalic koedy kiedy ustawilo sie budzik


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim starym Panasonicu GD93 (sławetnej kukułce z kolorowym podświetleniem), miałem funkcję kiedy telefon "idzie spać" i o której ma się włączyć. Mieli to już tyle lat temu, więc aż mnie dziwi, że producenci zapomnieli o tej fantastycznej funkcji. Nawet nie chodzi już o oszczędność baterii, ale czasem niektórzy ludzie zapominają, że w nocy się śpi :) i nie koniecznie może się mieć ochotę na pogaduchy :).


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mówię, że to sprzętowa funkcja telefonu, budzika, kuchenki gazowej czy czegokolwiek. jak nie ma takiej opcji to program nic nie zdziała, podobnie jak nie ma wafla, żeby program włączył wyłączony komputer :)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jader - zależy jak wyłączony. Jeśli nie jest wyłączony wtyczką z prądu, to można go obudzić po ethernecie.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając androida miałem taką funkcję (telefon się wyłączał- włączał z pobudką. W międzyczasie nikt nie mógł sie dodzwonic) w sagem my-x6 (aparat zakupiony 7 lat temu)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJ PANOWIE,PANOWIE ,O czym Wy mówicie że się nie da ! Są proste telefony z tą funkcją ,nawet taki miałem, a dlaczego się nie da ?bo na androidzie ? bzdura!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, że niektórzy nie odróżniają Androida od telefonu komórkowego :). Może więc żeby było jasne:

Android to platforma, w skład której wchodzi między innymi system operacyjny.

Telefon komórkowy, to urządzenie, na którym "zainstalowany" jest Android. Nie na każdym telefonie można mieć androida. Generalnie chodzi o tzw smartfony.

Ot cała filozofia.:)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy tu piszecie, mój telefon ma jedną wadę: gdy zabieram go z domu to nie potrafię się nigdzie dodzwonić, podobnie do mnie nie może się nikt dodzwonić. Może powinienem zainstalować w nim nowe oprogramowanie ?? Może ktoś mi pomoże ? Jaki wogóle w nim system producent zainstalował ?? Oto fotka telefonu:3730-telefon.jpeg


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :) Ja myślę, że to przesadzone zamiłowanie do techniki kiedyś część z nas zgubi. Nie ma w końcu nic trudniejszego, niż wyłączenie telefonu przed snem i włączenie po wstaniu - zajmuje to tyyyyyyle czasu, że ojej... Łączny czas na poszukiwanie tego programu jest już dłuższy niż tysiące włącz-wyłącz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest jednak gdy telefon sluzy rowniez jako budzik. Moj stary SE K800i potrafi mnie obudzic nawet wylaczony a nowa omnia lite musi byc wlaczona inaczej milczy jak grob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.