Skocz do zawartości
szarykruk

Prawo- trzeba oddać zwierzęta

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z szykowanym rozporządzeniem od 1 stycznia trzeba będzie oddać niebezpieczne zwierzęta.

http://www.terrarium.com.pl/forum/viewtopic.php?t=495884

Tutaj ważna jest ostatnia linijka artykułu mówiąca:

"Podstawowym kryterium kwalifikowania gatunków był fakt, czy po wydostaniu się zwierzęcia z pomieszczenia może ono spowodować zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. W związku z tym w projekcie rozporządzenia nie zostały uwzględnione gatunki ryb i bezkręgowców wodnych."


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I całe szczęście że nie zostały. Już widzę jakbym musiał tłumaczyć jakiemuś urzędasowi że skrzydlica daleko nie zajdzie po opuszczeniu pomieszczenia:) Pytanie tylko komu oddać te niebezpieczne zwierzaki? Ze zwykłymi żółwiami czerwonolicymi jest już problem bo ludzie je wypuszczają do naszych rzek/stawów bo nikt ich nie możne przyjąć. Jak zwykle bubel został stworzony za naszą kasę:).


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dobrze ze nie mieszkam w Polsce bo bym musial oddac moja antylope gnu...bardzo niebezpieczne zwierze,szczegolnie jak sie je chwyci za tylne nogi i macha nad glowa w tlumie...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUDA TUSKA :)

TUSKU NIE CHCEMY WIECEJ CUDOW!

Smiałem sie z kaczynskiego i PISu ale teraz chyba ich przeprosze...

A od 1 stycznia 23% vat, pieknie po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze kolega NATAN kocha TUSKA i jego CUDA, poza tym dosc naiwny sadzi, ze zawistni sasiedzi nie nasla policji po Wasze zwierzaki.

zycze wielu cudow w nowym roku i VATU nie 23 ale 25%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, czy to ten sam kolega z Afganistanu co zawsze?


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kandydat a banana :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w takim razie oddać, znakować, albo uzyskać zezwolenie na psa jakiejkolwiek rasy, bo stanowi on naturalne zagrożenie dla człowieka. Ba, na pewno ilość zgonów, czy obrażeń ciała spowodowanych przez zwierzę, w większości jest spowodowane przez psy. Co tam jeszcze można zaliczyć? Króliki, koty, szynszyle, papugi i całą tę hołotę, bo przecież może pogryźć. A najlepiej nic nie trzymać.

A nie, to nie, bo przecież nie trzeba będzie płacić urzędasom za zezwolenia, kontrole i picie kawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

i nowe stanowiska dla urzedasów i kasa też ładna a my tylko po d*pie dostajemy :) papierów też bedzie tona do wypełnienia !

moze lepiej odrazu sobie dół wykopac i w razie "W" sie juz tylko okopac juz ich naprawde -pogieło !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309101 Gotterdammung :

Jak dla mnie to kandydat a banana :)

na forum nie wolno krytykowac TUSKA? ja juz dawno przeprosiłem PIS bo ich panstwo "policyjno-wyznaniowe" było 10 razy mniej opresyjne niż państwo miłości TUSKA I HANI GRONKIEWICZ

Własnie zabieraja CI TWOJE pieniądze z OFE

http://gospodarka.dziennik.pl/forsal/artykuly/314546,decyzja-zapadla-ofe-zalataja-dziure-w-budzecie.html

http://biznes.onet.pl/wywiad-skarbowy-zakuje-cie-w-kajdanki,18543,3795882,1,prasa-detal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gffgbfb, to się na Białoruś przenieś jak Ci Tusk nie pasuje.

Niech Moderatorzy to zamkną, to nie portal PIS-owskiej młodzieżówki:tongues


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309125 Włodzimierz :

@gffgbfb, to się na Białoruś przenieś jak Ci Tust nie pasuje.

Niech Moderatorzy to zamkną, to nie portal PIS-owskiej młodzieżówki:tongues

TWOJE pieniądze KRADNĄ! A ty sie jeszcze cieszysz :) i nie TUST tylko TUSK (z angielskiego TASK)

NIE jestem fanem PISU, ani zadnej innej postkomunistycznej partii, jednak byli 10 razy lepsi niz POSLD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i kradną, z naciskiem na może. Ale czwartych wyborów z kolei chyba nie sfałszowali:clowning

Aha i wiedz, że nie ma grabi, które grabią od siebie. To takie staropolskie przysłowie:waving


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie badz taki xxxxx z naciskiem na xxxxx ze jeszcze wierzysz w Tuska ze bedzie dobrze obiecal Irlandie i tak bedzie tylko z tym ze nam UNIA nie pomoze!!! masz 40 lat a wierzysz w SWIETEGO MIKOLAJA!!! MODERATOR niech zamknie ten rozdzial!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gffgbfb - Konradzie, Zbyszku, Romku, r.romku.r - DRAMAT!!!!!

i..........

BAN!

i......

Wesołych świąt.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo sie pienisz jak ci z PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuję za udział w tej jakże wspaniałej dyskusji.

- zamykam :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.