Skocz do zawartości
Gotterdammung

Wrocławianki, wrocławianie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Panowie, 300 za błazenka to jeszcze nic, w firmie której pracowałem 13 lat, kupowali zwykły koncentrat do chłodnic samochodowych po 6 pln. za litr a sprzedawali jako specjalny (produkowany specjalnie na potrzeby i zamówienie firmy) olej nie zamarzający po 134 pln. to dopiero było przegięcie a kupujący i tak byli.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na podobe sensacje do Tesco w Rzeszowie :) Mandaryn 280zeta blazenki ok 1,5cm 240 zeta, obgryzione pletwy taka jakby plesn na nich i wogole mizernie wygladajace ;/


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nadal się burzycie, zajmijcie się kupnem domu/mieszkania. Nie chcesz pośrednika handlu nieruchomościami, ale ciężko znaleźć coś bez takiego "pasożyta". Który za to że pokaże Ci mieszkanie skasuje coś w okolicy 5000 pln a za to że pokaże przeciętny dom coś w okolicach 15000. Jak się trafi dom za milion to skasuje 30 000, a warto zaznaczyć że drugie tyle kasuje od sprzedającego. Więc przejmowanie się 300pln za błazenka gdzie nie musisz go kupić nie jest takie straszne. Bo możesz kupić z innego źródła, a ominięcie pośrednika to jest dopiero zabawa


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w innym znanym sklepie wrocławskim ryby dzielą się na - wypływane - te może troszkę pożyją - ich cena x2, niewypływane - cena w miarę rynkowa ale ryzyko kupującego, i te ze świeżutkiej dostawy - 'prawie promocyjne' które kwarantanne miały na pokładzie samolotu, takie obrotne więc też i nie tanie. Ale jak na razie nie można wybrzydzać


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Achhh Kruku Kruku Kruku :) Kto tu do cholery jasnej się przejmuje ? W każdym razie ja nie, ja się z tego jak już wspominałem wielokroć śmieję i tyle. Koniec kropka. Tu w ogóle jest uwypuklona sytuacja Wrocławia, który na chwilę obecną może pomarzyć o prawdziwym rynku akwarystyki morskiej, jaki jest w Warszawie, na Śląsku czy w Trójmieście. Przez brak konkurencji dochodzi do scen troszkę dziwacznych.

@basterek jasne że takie dymanie dzieje się wszędzie i ciągle, ale jak ktoś wiedział ile ten olej specjalny był wart (np Ty) to też go kupował, czy śmiał się z sytuacji ? :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotterdammung źle mnie zrozumiałeś z opisu sytuacji po prostu tak wywnioskowałem a nic innego racjonalnego do głowy mi nie przyszło. Z innych ciekawych przykładów "przycinki" firma obsługująca gastronomię sprzedawała wąż do pralki koszt w castoramie ok 8-9 zł jako specjalistyczny wąż do zmywarek gastronomicznych za 120 zł netto :)


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ozim - to przepraszam za uniesienie się :), złóżmy to na karb świątecznej nerwówki trwającej 2 tygodnie, ale totalnie warto dla jednego dnia pseudo spokoju :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309258 robi :

To podobnie jak w Belgii ,loricolus 3-5 cm to min 55 euro ale 5-7 cm dobija do 100 euro.

A może facet w sklepie te błazny sprzedawał w komplecie tzn. parka + ukwiał + ikra na szybie (jak ikra na szybie to i akwarium):) czsami trudno ogarnąć co ludzie mają w głowach...

Czyli w Polce Loricolus wychodzi najlepiej. W UK cena od 70 do 100 funtow zalezy ktory sklep. I mimo ceny popyt jest bo rybka wszystkim sie podoba

Blazenki? Parka mozna wyhaczyc juz od 20 funtow czyli jakies 90zl. 300zl to zdecydownie przeginka, ale jelen bez doswiadczenia zawsze sie znajdzie, potem znajdzie to forum i ten temat:waving


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzegorz - hahahah, żeby tylko potem nie znalazł sznura i uschniętej gałęzi :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry sznur na sprzedaż 300pln za metr :)


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.