Skocz do zawartości
Lizard

[S] Porsche 911 Carrera 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dieter25

LiZaRd przeznaczy to na same koralowce:clowning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajowy czy z zagranicy? JEsli sprowadzony to z kad? Pierwszy wlasciciel?

Proponuje uzupelnic dokladniej aukcje:) Gdzie serwisowany? Jest jeszcze cala masa pytan ale najwazniejsze podalem w pierwszej czesci postu.

Czekam na odpowiedz. Adam.


15.12.2010 - wystartowalo 50L :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310696 Adam22 :

Krajowy czy z zagranicy? JEsli sprowadzony to z kad? Pierwszy wlasciciel?

Proponuje uzupelnic dokladniej aukcje:) Gdzie serwisowany? Jest jeszcze cala masa pytan ale najwazniejsze podalem w pierwszej czesci postu.

Czekam na odpowiedz. Adam.

Adam każdy kto będzie zainteresowany zadzwoni pod wskazany numer i zapyta :waving

:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale przy tej pojemnosci 911 ma chyba troche inne parametry jesli chodzi o horse power... pomijam juz ze podobne osiagi to maja boxery cabrio a nie careery....

A tak na marginesie to nawspanialsze auto swiata i jeszcze zaden poza prototypami nie osiagnol lepszych wynikow na slawnym torze w niemczech.Osobiscie nie kupiłbym nigdy porshe na polskich tablicach tylko sam jechał do holandi,belgi czy niemiec.

Pytanie ile jezdził w PL i gdzie bylo serwisowane,czy papiery sa z serwisów i poprzednia umowa kupna.Przegląd tylko na autoryzowanej stacji za ponad 2-3 tys.

Wiec polecam kolejna umowe spisać bo nikt tyle na przegląd nie wyloży a na stacjach autoryzowanych rozne cuda wychodza.

Odradzam zwykle stacje za 100-200zl bo ludzie tam zielonego pojecia nie maja co zobacza na oczy i wciskaja bajki.

orty do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310719 Ben_sage :

Spoko ale przy tej pojemnosci 911 ma chyba troche inne parametry jesli chodzi o horse power... pomijam juz ze podobne osiagi to maja boxery cabrio a nie careery....

A tak na marginesie to nawspanialsze auto swiata i jeszcze zaden poza prototypami nie osiagnol lepszych wynikow na slawnym torze w niemczech.Osobiscie nie kupiłbym nigdy porshe na polskich tablicach tylko sam jechał do holandi,belgi czy niemiec.

Pytanie ile jezdził w PL i gdzie bylo serwisowane,czy papiery sa z serwisów i poprzednia umowa kupna.Przegląd tylko na autoryzowanej stacji za ponad 2-3 tys.

Wiec polecam kolejna umowe spisać bo nikt tyle na przegląd nie wyloży a na stacjach autoryzowanych rozne cuda wychodza.

Odradzam zwykle stacje za 100-200zl bo ludzie tam zielonego pojecia nie maja co zobacza na oczy i wciskaja bajki.

Ben dane sam osobiście przepisywałem z książeczki pojazdu :waving

Sam samochód nie należy do mnie, a wierz mi, że właściciel posiada nie jedną perełkę w swoim garażu i na pewno nie szczędzi na serwisy :waving Z tego co wiem, to auto nie jest z Polski, miałem okazję nim jeździć i na wszelkie pytania odpowiedzi udziela sam właściciel pod podanym numerem telefonu :clowning

ort do poprawy,

pkt 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bląd sie wdarł bo niema 911 230 konnych.

Predzej chodziło o Kw bo to bylo by możliwe,Moja bmw ma 125kw a daje to 170hp/ps/km

Podejrzewam ze porshe ma ok 300-320km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310719 Ben_sage :A tak na marginesie to nawspanialsze auto swiata i jeszcze zaden poza prototypami nie osiagnol lepszych wynikow na slawnym torze w niemczech.

Jasne :clowning

http://www.fastestlaps.com/tracks/nordschleife.html

Jakby co, pierwsze 4 wyniki, to samochody tzw. produkcyjne, nie prototypy... A 997 GT2 RS to zupełnie inna bajka niż ten z ogłoszenia...

A najwspanialsze samochody świata są dwa, ale na pewno nie Porsche - służbowe i te, co się nigdy nie psują :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia ze ma on najwiecej wspolnego z autem ktory pobił te tytuły.Sam znaczek to taki prestiż....

Porshe GT2 rs mozna normalnie zamowić jak sie ma kase.:clowning ok 700-800tys teraz juz na topie gt3 rs jest.

Z tego co pamiętam porshe zalicza sie do grupy najmniej awaryjnych aut oczywiscie z tych mniej cywilnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona się pyta czy jej kupie :clowning w końcu 200 zł się znajdzie


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawanie parametrów (zwłaszcza mocy) bez jednostek - gdzie tu niemiecka solidność i precyzja?

Od zawsze byłem fanem tej marki, przeszło mi się po przyklejeniu znaczka Porsche na terenowym VW. A Panamera utwierdziła mnie w przekonaniu, że słusznie mi przeszło.

Łukasz, a już myślałem, że na tym primus cośtam takie nagrody były :clowning


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310740 kapuhy :

Podawanie parametrów (zwłaszcza mocy) bez jednostek - gdzie tu niemiecka solidność i precyzja?

Od zawsze byłem fanem tej marki, przeszło mi się po przyklejeniu znaczka Porsche na terenowym VW. A Panamera utwierdziła mnie w przekonaniu, że słusznie mi przeszło.

Łukasz, a już myślałem, że na tym primus cośtam takie nagrody były :clowning

Chodzi Ci o cayenne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, o piękne sportowe Porsche z kratką do ciągania przyczep.

A mariaż z VW już wcześniej okazał się mezaliansem, owocując np. przepięknym 914 (silniki 80-110 KM).

Tęsknię do potworów typu 959 czy Moby Dick, ale to już nie to Porsche...


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=kEOKck7WWvU

Dla tych co lubia porshe,na pelny ekran :waving

Co jak co ale porshe chyba jako jedyny zostawił swoje oldskulowe linie tego wlasnie klasyka jak careera.

Poza tym ze troszke wiecej wyszlifowanych kantów to swiatła i zarys auta niemal identyczne.

Dla przykladu mozna popatrzec na e30,evo,subaru jakie zmiany sa :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie Porsche, które zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie można obejrzeć w fajnym filmiku tutaj - polecam. Uwielbiam ten dźwięk silnika, jak ktoś ładnie napisał - odgłos miażdżonych ślimaków winniczków :clowning


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma 944 klasyka niestety 4 cyl , mialem okazje być na jednym zlocie porsche i powiem ze 6 cyl boxer to jest to ;D a pozniej jestem wielkim sercem do r6....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest ładny to mało powiedziane :/ to terenowe niczego sobie

co tego Porsche to jak ma 240 HP to słabiutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W karcie pojazdu to masz zapewne podaną moc ale nie w KM a w kW i wtedy by się zgadzało.

239kW => 325KM i ten model ma taką moc.

Przy 239KM żebyś nie wiem co robił nie ma szans na rozpędzenie się od 0 do 100km/h w 5s :-)

No i silnik to ma pojemność 3596 a nie 3696ccm.

Popraw może dane w ogłoszeniu bo to trochę wstyd wystawiać takie auto nie mając o nim za wiele pojęcia :-(

A jak są wątpliwości to jak zwykle niezawodna Wikipedia:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Porsche_911_%28997%29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ same konie to nie wszystko, patrz na moment obrotowy


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.