Skocz do zawartości
Lizard

[S] Porsche 911 Carrera 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pitolita:googleye Porsche się nie podoba? Bo Panamera czy Cayenne brzydkie? Tak szczerze to radzę wsiąść, odpalić, przejechać się... To samo staruszki, nawet poczciwina 944, radzę wyjechać na jakiś parking i tym "słabiutkim" staruszkiem pobawić się troszkę, wyciąć boczka słysząc wycie czasem dziurawego wydechu, bez kontroli trakcji i innych przeszkadzaczy... Kto tego nie "czuje", ten nie powinien nawet pisać o samochodach, bo dla niego to tylko środek transportu, lepiej o baniakach popisać:clowning rpp, jeśli jeździsz świnką z avatara to znaczy że wiesz czego chciałeś i właśnie czujesz "to coś":waving

Azja, ani same kunie, ani same niutki nie czynią z auta katapulty:)

Pozdrawiam

seb

ps. Radziu, ubiegłeś mnie:)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moment obrotowy odpowiada za przyspieszenie, a koniki za prędkość max... to tak najbardziej uogólniając.

co do ilości KW/KM to najlepiej jeszcze popatrzeć jaki jest stosunek KW do KG... jak to kolega wcześniej napisał jego BMW ma 190 cośtam... KM tyle, że waży 8 milionów razy więcej od Piorsze :clowning a i oczywiście proszę nie traktować tego zbyt serio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moment obrotowy odpowiada za przyspieszenie' date=' a koniki za prędkość max... to tak najbardziej uogólniając.[/quote'] no bardzo uogólniłeś:clowning zależności jest duuużo więcej, tak jak nie zawsze ilość zasysanego powietrza świadczy o wydajności odpieniacza:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb - Very dokładnie :waving Potężne uogólnienie, bo jak wytłumaczyć fakt, że autko o mocy 190KM i momencie obrotowym 180Nm przyśpiesza do "paki" w 4,9s? Hę? :clowning (Lotus Elise). Ano - masa własna (czyli stosunek masa/moc) przełożenie przekładni głównej i sposób zestopniowania skrzyni biegów mają podstawowy wpływ na przyśpieszenie... oraz na Vmax. Na moment obrotowy zaś ma wpływ również... pojemność silnika. Przykład - amerykańska krowa Dodge Viper - 8,3 litra wolnossące i żałosne 506KM, ale moment - 712Nm...

Hmm, kupiłbym, ale jakoś ciągle za mało mi płacą :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310799 inmar :

Dobra,koniec dyskusji,kupuje ktoś czy nie ?

mi się nie podoba, więc odpadam :clowning


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310799 inmar :

Dobra,koniec dyskusji,kupuje ktoś czy nie ?

a tak na serio... szukam czegos z wyższym zawieszeniem, w miare młody rocznik, żeby spalanie w miescie nie bylo wyzsze niz 6,5 l/100km. budzet do 20 tys zl. aha i musi miec elektyczne szyby :clowning no i centralny zamek hehe


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310802 nika :

mi się nie podoba, więc odpadam :waving

Ale co, że kolor nie ten? :clowning

#310805 luft :

a tak na serio... szukam czegos z wyższym zawieszeniem, w miare młody rocznik, żeby spalanie w miescie nie bylo wyzsze niz 6,5 l/100km. budzet do 20 tys zl. aha i musi miec elektyczne szyby :waving no i centralny zamek hehe

Może Land Rover FREELANDER? :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310806 LiZaRd :
#310802 nika :

mi się nie podoba, więc odpadam :waving

Ale co, że kolor nie ten? :waving

...

dokładnie tak... nie dość że nie mój ulubiony :waving to żadna torebka ani buty mi nie pasują , więc ja odpadam :clowning


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310806 LiZaRd :
#310802 nika :

mi się nie podoba, więc odpadam :waving

Ale co, że kolor nie ten? :clowning

#310805 luft :

a tak na serio... szukam czegos z wyższym zawieszeniem, w miare młody rocznik, żeby spalanie w miescie nie bylo wyzsze niz 6,5 l/100km. budzet do 20 tys zl. aha i musi miec elektyczne szyby :waving no i centralny zamek hehe

Może Land Rover FREELANDER? :waving

Jeśli masz cos takiego na stanie w dobrej ofercie to czemu nie!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310815 luft :

Jeśli masz cos takiego na stanie w dobrej ofercie to czemu nie!

Nie, sam ostatnio za czymś takim się rozglądałem :clowning ale wiem, że do 20 tys można kupić spokojnie i w tej cenie jest to chyba najlepszy wybór :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310785 seb :rpp, jeśli jeździsz świnką z avatara to znaczy że wiesz czego chciałeś i właśnie czujesz "to coś":clowning

No chwilowo mam przerwę w posiadaniu jedynej słusznej marki :-(

GTek z avatara to w sumie sprzedany parę lat temu. Była chwila przerwy i przez prawie 3.5 roku WRX. Teraz znowu przerwa ale szukam następcy.

Z takich aut trudno się "wyleczyć" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... A miałem Moniś dla Ciebie prezent przygotowany świąteczny... A teraz to sam nie wiem :clowning

caymanpresent2.jpg

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310816 LiZaRd :
#310815 luft :

Jeśli masz cos takiego na stanie w dobrej ofercie to czemu nie!

Nie, sam ostatnio za czymś takim się rozglądałem :waving ale wiem, że do 20 tys można kupić spokojnie i w tej cenie jest to chyba najlepszy wybór :waving

Tia...:waving A nie zastanawiałes się czemu toto takie tanie? Radzę poczytać:clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310818 seb :

Kurde... A miałem Moniś dla Ciebie prezent przygotowany świąteczny... A teraz to sam nie wiem :clowning

...

Sebuś Kochanie, ale ja KOCHAM volvole!!! tylko i wyłącznie i to te stare, kanciaste...

choć w drodze wyjątku, ewentualnie ... chyba podobałby mi się TEN

:love


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310793 kubek_77 :

moment obrotowy odpowiada za przyspieszenie, a koniki za prędkość max... to tak najbardziej uogólniając.

co do ilości KW/KM to najlepiej jeszcze popatrzeć jaki jest stosunek KW do KG... jak to kolega wcześniej napisał jego BMW ma 190 cośtam... KM tyle, że waży 8 milionów razy więcej od Piorsze :clowning a i oczywiście proszę nie traktować tego zbyt serio...

Bmw wcale nie są cieżkie przykladem sa np 328 o wadze ok 1350kg , 5ka odpowiednik audi a6 ok 1500kg,ford focus 1.4 ok 1300kg, porsche wazy ok.1500kg +- a polowa to kable wiazki i cala elektryka która została stwozona dla bananowych chlopców czlowieka sukcesu, co za tym idzie duze ciezkie heble i cala reszta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radek Ch, dla mnie volvole skończyły sie przed rokiem 2000 a nawet ciut wcześniej :waving potem to nie volvo. Pomijam, że i design mi nie odpowiada, ja tam wolę duuże kanciaste "prawdziwne" volvole :waving

ale jak pisałam do Sebusia, za tamten bym się nie obraziła :clowning


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310831 Ben_sage :5ka odpowiednik audi a6 ok 1500kg,ford focus 1.4 ok 1300kg, porsche wazy ok.1500kg +- a polowa to kable wiazki i cala elektryka która została stwozona dla bananowych chlopców czlowieka sukcesu, co za tym idzie duze ciezkie heble i cala reszta,

Nie bardzo chyba wiesz, co piszesz :clowning BMW 523i - 1750kg, BMW550i - 1905kg, BMW530d - 1790kg... BMW328i to staroć, nowe ważą ponad 1500kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azja, ani same kunie, ani same niutki nie czynią z auta katapulty

@Seb no pewnie przeca potrzebne są jeszcze koła :clowning


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, a z samochodami jest jak... z aparatami fotograficznymi :waving To nie aparat robi zdjęcia, to nie samochód sam jeździ... Mam przyjaciela - majętnego, ale pi[...]dę :waving Kupił EvoX w zeszłym roku... Nie miał pojęcia, jak to jeździ, póki mi nie oddał kluczyków :clowning Całe szczęście, że nie musiałem mu sponsorować nowych opon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310839 azja-83 :

Azja, ani same kunie, ani same niutki nie czynią z auta katapulty

@Seb no pewnie przeca potrzebne są jeszcze koła :waving

Też:clowning ale chodziło mi bardziej o to że wiele jest części skladowych i zależności między nimi żeby auto się jakoś odpychało. Monia, ostatni prawdziwy kanciak spod znaku V to był model 740 czyli

http://static.cargurus.com/images/site/2008/12/12/19/29/1990_volvo_740_4_dr_gl_sedan-pic-52461.jpeg

a ostatnie prawdziwe Volco jak dla mnie to kwintesencja smaku, szyku i stylu i pancerności z jakiej niegdyś slynęla ta marka czyli model 960

http://forum.avtoindex.com/foto/data/media/75/Volvo_960_90-96_30.jpg

Echhh... Takim... Z piękną niewiastą... To i na koniec świata...:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.