Skocz do zawartości
nika

Skok napięcia-komputerowcy pomóżcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kruku, dziękuję za wyjaśnienie :) i wybacz ten róż

i jestem jestem, no ale cóż zrobię jak mi nie wierzysz :D ani nawet Szkoczkowi ...

A podobno, lepiej maja Ci co to nie widzieli a uwierzyli :D i na tym i na tamtym świecie :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka postów i Nika będzie lutować :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kmirko, oj zdziwiłbyś się :D naprawdę :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika kobietą???? pierwsze słysze.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robert K, Ty! masz coś do powiedzenia o kondensatorach czy koncentratorach??? chyba nie:D

to oddaj z łaski swojej lapka Robusiowi, on przynajmniej mnie zna :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że musze wkroczyć :-)

Kto chcę zdjęcie niech piszę na PW to udowodnie że Nika to kobieta :-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika ale TY szafy składasz, tynki nakładasz, malujesz, piłujesz i inne chłopskie roboty wykonujesz. Tylko ten róż tak dla niepoznaki nakładasz.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie, rozkręciłam to pudełko , włączyłam i "syćkie" wiatraczki chodziły wg. mojej oceny poprawnie.

W zasadzie spodziewałam się tam dżumy i gremlinów :) ale było zupełnie przyzwoicie. w zasadzie było dziwnie czysto w porównaniu do wcześniejszych komputerów, które rozkręcałam częściej...

poodkurzałam, kondensatory nieuszkodzone, wszystko podopinałam i takie tam ...

no i skręciłam z powrotem. teraz zobaczymy czy to coś pomogło, czy znowu będzie "printscreen".

@kapuhy, jeszcze wczoraj nocą późną, jak pojawił się czwarty trójkąt i "zawiśliśmy" włożyłam do USB pendriva... i od razu ładnie się wczytał...

hm... to chyba tyle.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. A co teraz powiesz o trójkącikach?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote][url=forums.php?m=posts&p=312005#312005]#312005[/url] [b]szarykruk :[/b]
No i dobrze. A co teraz powiesz o trójkącikach?
[/quote]

:D no są trójkąciki, jak na razie dwa, czyli o.k. ale to dopiero druga godzina. Zabaczymy czy coś się zmieniło, np. w piątej. Tem. sobie rośnie ale wolniej zdecydowanie.
Co dziwne, czwarty trójkącik zapalał się już przy 40 stopniach, a o ile nic nie pomyliłam, to dla tego procesora, w necie znalazłam normę, a raczej jej max. chyba 70 stopni.

no i kompletnie zdziwiło mnie to, że w czasie "zawieszki" mysz i lawiatura leżą, ale włożony pendrive odpowiada...
nic, czekam dalej :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tam się ogólnie nie znam ale z tego co się dowiadywałem to komputerów nie powinno się czyścić za pomocą odkurzania bo podobno może się naelektryzować, zebrac ładunek elektryczny poprzez pocieranie szczotki o komputer i dać iskrę ;/ lepiej podobno sprężarki używać :) a piszczy Ci ten komputer jak się blokuje ?? wydaje jakiś dzwięk??


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daimen, wiem że odkurzacz jest ciut gorszy od sprężarki, chociaż o "iskrze" nie wiedziałam. Ale zawsze jak "sprzątałam" PC-ty, to odkurzaczem właśnie. Tyle że bez szczotki, wkładałam taką "inszą" końcówkę, właśnie do odkurzania komuterowego.

i nie, nie piszczy w czasie blokady, nie wydaje żadnych dźwięków, jest kompletnie nieobecny :) nawet reset nie działa, gdy próbowałam go wyłaczyć... a po chwili sam się odwiesza.

no mam już trzecią godzinę i nadal dwa trójkąty :D

edit:

no i już nie mam nic...

chwilkę po trzech godzinach ponownie "zawisł" - trójkąty były tylko dwa, tem. 28 stopni. przełożyłam mysz do innego USB w trakcji zawieszki i mysz zadziałała... a potem, hm... potem komputer się wyłączył/zgasł i nie mogę go ponownie uruchomić.

więc chyba tylko serwis zostaje...

i edit kolejny:

tak wiem, że powinnam reklamować, i tak pewnie zrobię :D ale już kompletnie sensu nie widze w tym co się dzieje...

nie mogłam komputera włączyć, odłączyłam mysz i klawiaturę- włączył się bez problemu... włączam mysz - nie ma problemu, przy klawiaturze zawisł na chilkę. wyłaczyłam, włączyłam i działa... pewnie znowu tylko trzy godziny :D ale już pojęcia nie mam czego sie czepić, bo tem. i trójkątów już nie mogę...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to powinna być domena Szaregokruka - ale wychodzi na to, że ja wykrakałem serwis :)

Przy tak dziwacznym zachowaniu bez większej ingerencji i dłuższego dłubania można wykluczyć tylko najprostsze przyczyny, później to już coraz bardziej frustrująca zabawa. Szkoda by było pozbawić jej serwisu, niech chłopaki mają okazję wykazać się i zarobić na flasz...tego, chlebek :D


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz róż ode mnie :D

#312016 nika :

chwilkę po trzech godzinach ponownie "zawisł" - trójkąty były tylko dwa, tem. 28 stopni. przełożyłam mysz do innego USB w trakcji zawieszki i mysz zadziałała...

mam jeszcze jedno pytane, czy masz może w tym komputerze czytnik kart pamięci? Czy dasz radę go odpiąć? Czy masz przedni panel z usb? Czy możesz go odpiąć? Może dzisiaj za późno, ale jutro to idź już do serwisu :)


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nim zaocznie spalimy Ci kompa do reszty :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuhy skoro wciąłeś się w moją domenę i wykrakałeś, to wetnę się w Twoją i zrobię bigos- niech sobie spłonie komputer :)

Ale tak faktycznie to może po odwiedzeniu serwisu dadzą Ci nową płytkę główną, albo nowy zasilacz : )


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szarykruk, mam czytnik kart i przedni panel USB, ale dziś już na pewno go nie odepnę, a jutro hm ... sytuacja się pewnie nie zmieni :)

Coś z tymi USB się dzieje, bo jak przełączam po róznych w trakcie "zawisu", to zaczynają działać: mysz zawsze, a klawiatura nie. po uruchomieniu ponownym działa wszystko...

ps. dziękuję za róż :D, ale rozumiem że to tak od serca? bo powodu "orto" to chyba nie ma?

edit:

ale ja nie chcę żeby spłonął :D

do serwisu niestety dopiero w poniedziałek najwcześniej będę mogłą się wymknąć...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybkie poprawienie błędu :)

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pooglądaj przynajmniej ten czytnik kart. Komputer też widzi go jako usb.

ps: róż tak przez kruczą złośliwość : ) (w pracy najczęściej z błędów językowych poprawiam sekretarkę- byłą nauczycielkę j. polskiego)


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruku, dziś to nie pooglądam, bo za chwilkę mam gości. Chociaż może w trakcie wizyty lub po, nagle poczuję wenę informatyczną :D

ale jutro, o ile mogę, to pomęczę Cię, o co chodzi z tymi czytnikami...

tyle co na szybko, to menadżer pokazuje a raczej nie pokazuje żadnych problemów.

no i jeszcze raz dziękuję za róż :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe miej się na baczności : P bo cóż mam zrobić że chochlika w duszy mam : )

Jutro to znajdź chwilę i zawieź problem do sklepu, jak znam leni, to nie będzie im się chciało szukać problemu i wymienią płytę główną : P


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, Nikuś, jak skończyła się mrożąca krew w żyłach historia? Pewnie po skorzystaniu z naszych rad komp ostatecznie i nieodwołalnie wyzionął ducha, ale taktownie nie chcesz nikogo palcami wytykać :nono A my spać po nocach z emocji nie możemy :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, Nikuś, jak skończyła się mrożąca krew w żyłach historia? Pewnie po skorzystaniu z naszych rad komp ostatecznie i nieodwołalnie wyzionął ducha, ale taktownie nie chcesz nikogo palcami wytykać :) A my spać po nocach z emocji nie możemy :waving


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kamil, nie, nie ... to nie tak... Komp chodzi i to nawet dłużej niż 3h :nono

Dzięki wskazówkom i tu i na pw, zrobiłam tak, że rozdzieliłam na panel przedni i tylny (USB) mysz i klawiaturę. Jedno jest podłączone do przedniego, drugie do tylnego i jak na razie działa bez problemu. oczywiście wiem, że jest to rozwiązanie przejściowe, ale... nałożyło się kilka rzeczy. Nie ma na razie kolegi-magika (wyjechał) , który by przyszedł i zajrzał do środka i wskazał co tu się spsuło.

Serwis jak na razie w moim przypadku odpada, jeżeli to pierdołka - to sama "zanabędę" i wstawię, jeżeli to coś poważniejszego (droższego) to ... hm... mam problem, bo serwis, a raczej sklep, w którym to pudło kupiłam, zabierze mi komputer na dobrych kilka tygodni. A w zasadzie nie tyle mi, co młodemu, więc serwis to ostateczność :)

ps. na razie jakoś to "ciągniemy" czekając na kumpla aż wróci.

i chciałam tylko podziękować, powinnam była zrobić to dużo wcześniej, za pomoc i wsparcie na PW, kolegom @sl2004 i @szarykruk. Bardzo dziękuję.

i oczywiście innym, którzy pomagali tu , w temacie.

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kamil, nie, nie ... to nie tak... Komp chodzi i to nawet dłużej niż 3h :)

Dzięki wskazówkom i tu i na pw, zrobiłam tak, że rozdzieliłam na panel przedni i tylny (USB) mysz i klawiaturę. Jedno jest podłączone do przedniego, drugie do tylnego i jak na razie działa bez problemu. oczywiście wiem, że jest to rozwiązanie przejściowe, ale... nałożyło się kilka rzeczy. Nie ma na razie kolegi-magika (wyjechał) , który by przyszedł i zajrzał do środka i wskazał co tu się spsuło.

Serwis jak na razie w moim przypadku odpada, jeżeli to pierdołka - to sama "zanabędę" i wstawię, jeżeli to coś poważniejszego (droższego) to ... hm... mam problem, bo serwis, a raczej sklep, w którym to pudło kupiłam, zabierze mi komputer na dobrych kilka tygodni. A w zasadzie nie tyle mi, co młodemu, więc serwis to ostateczność :waving

ps. na razie jakoś to "ciągniemy" czekając na kumpla aż wróci.

i chciałam tylko podziękować, powinnam była zrobić to dużo wcześniej, za pomoc i wsparcie na PW, kolegom @sl2004 i @szarykruk. Bardzo dziękuję.

i oczywiście innym, którzy pomagali tu , w temacie.

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.