Skocz do zawartości
sebaseven

pomoc w identyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko odnośnie korala , kupiłem dzisiaj w e rybce korala miekkiego podobnego do maliny i o takim też kolorze pani powiedziała , że to heja niestety nie znam poprawnej nazwy i nie mam możliwości wstawienia zdjęć a chciałbym sie czegoś o nim dowiedzieć,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zdjecia zrobione, wstawie wieczorkiem a koral przybrał na barwie jest różowy i ma strukture truskawki:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tu poszukasz jak nie masz możliwości fotki wstawienia http://pl.reeflex.net/


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe coś nie udało się, ale stawiam na ricordee.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na Blastomussę.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups zaraz powalcze z wgrywaniem fotek ale ricordea to to też na 100 nie jest

szarykruku mam problem z wgraniem fotek i niebardzo wiem jak to zrobić , niemoge zmienić rozmiaru zdjęcia może komuś wyśle mailem i zrobi to za mnie ??? sos

orty do poprawy - pkt 8 Regulaminu,

scalamy posty - pkt 6 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4343-obraz 290b.jpg

wygląda jak ręka diabła, ale Ty chyba nigdy maliny nie widziałeś :)

glomeratum Alcyonium


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super wyłącznie dla ekspertów haha.: pani w sklepie powiedziała , ze koral bardzo łatwy i o minimalnych wymaganiach więc pewnie u mnie już na zawsze pozostanie w takim stanie jak na zdjęciu:banghead lub za pare dni jak bedzie sie rozpadał spuszcze go w kiblu, full profesionalizm sprzedawcy:whip

szarykruku wielkie dzieki:kapelusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się wpakowałeś .. widziałem ten koral w erybce , ładny jest tylko lubi sobie podjejść :) powodzenia

ps. jak Ci idze z akwarium ?


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

spokojnie poczekaj parę dni - bez stresu - (3-4 dni)

ustaw skałkę na mniejszym przepływie wody - musisz mu znaleźć miejsce dogodne- cholery są wybredne :)

powinno być ok

miał wystawione polipy jak kupowałeś ?

chyba że dali ci zdechlaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korala kupiłem ze względu na kolor bo mam zadużo zielonego , dzisiaj już ze 3 polipy wystawił troszke poczytałem o nim i wiem , ze na dłuższą mete niepociągnie w moim baniaku , AdamB sie zdecydował wymienić na coś oczywiście naświetliłem mu co to za koral, on da rade go utrzymac. Andretti baniak powoli nabiera kolorów jak tylko uznam , że sie ndaje napewno sie pochwale, planuje tylko miękasy . pozdrawiam wszystkich i dziękuje za pomoc w identyfikacji :) ps.na drugi raz będe miał nauczke by dokładniej sprawdzać co kupuje i nie do końca wierzyć sprzedającym przyznam skusiła mnie atrakcyjna cena i piękny malinowy kolor,

orty do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.