Skocz do zawartości
Gość dieter25

Pechowy 13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dieter25

Witam

dziś wstaję rano a tu lipa jedna nowa ati spezial nie świeci,podnoszę a tu pękła świetlówka a miała miesiąc.Zamówiłem pompę obiegową właśnie kurier przywiózł i znowu pech nie ta co zamawiałem.Dzwoniłem do sklepu przeprosili i mam odesłać,tak że tydzień znowu w :)

Aż się boje do szklarza jechać po zamówione przegrody do sumpa i po szybę na komin.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze, bez nerwow :)

Ja napedzalem odpieniek pompa AM chodzila jak traktor, kupilem AB2000/1 z igielka delteca i chodzi niewiele ciszej :) drgania mam masakryczne i zona sie wpienia zamiast odpieniacza :) , wiec kazdemu sie zdarza gorszy dzien :)


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze byś miał piękną rafkę w domciu.. :-) Trzymam kciuki zeby wyszło na dobrre :)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten gość miał pecha...

ale ten większego...


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa 13-go wszystko zdarzyć się może.. może pęknąć akwarium, może wylać się kawa, mogą prysnąć Twoje marzenia, mogą się rozwiać złudzenia, może Cię ktoś wykorzystać i porzucić albo porzucić przed wykorzystaniem;) itd


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie urodzilem 13'ego. Do tego maja i na dokladke w piatek. Hehehehe. I jakos pech mnie w zyciu nie przesladuje specjalnie :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nie bój dopadnie Cię:)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko zaczęło się w 1307 roku 13 października w piątek o świcie...


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nudny dzien. Spadł koral, zrobiła się szczepka, wiec mam co komu dać. Lucky day :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz ale to masz na mysli templariuszy czy jeszcze cos ciekawego sie wydarzylo tego pechowego poranka?


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft- czyżby to mój lucky day?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 13 padła pompa wody w mojej 14 letniej vektrze rozwaliła pasek rozrządu poszło się wszystko p.......yć:)

a dzisiaj przyjechali złomiarze i dali 150 funtów a ja chciałem sprzedać ją kolesiowi za 100 kiedy była na chodzie.

150 funcików czyli jakieś 15 kg. skały więcej do mojego nowo startującego baniaka czyli wszystko super.:):yes


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.