Skocz do zawartości
MiQ

odnośnie moderowania

Rekomendowane odpowiedzi

Dżołk chyba, bo żeby tak napisać posta, to ortografię wbrew pozorom trzeba znać dobrze :clowning

(albo Bart jest amatorem różowej miotełki :( )


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331048 Bart86 :

nic, zdenerwowałem się na moderatorów... i na cenzurę wszechobecną na tym forum... i mam tu na myśli cenzurę- zamykanie wątków a nie cenzurę wulgaryzmów:) uważam, że tutaj to trochę za daleko zabrnęło:)

Że co ? Że nie umiesz czytać regulaminu targowiska ? To jest cenzura ? Rejestrując się zaakceptowałeś to.....

A zamykanie wątków bo jesteś małym leniem.... no fakt cenzura jak nic :clowning Lepiej ochłoń.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pokaż mi jeszcze jakiś inny oprócz Twojego przykład ograniczania swobód. Zapieniłes się że Ci zamknąłem temat? Stary, piszesz na forum, prosisz o pomoc w projekcie sumpa o prosisz o oferty na maila. Co to ma być? Przetarg jakiś? Konkurs? Wiesz jakie zasady kierują każdym forum na swiecie? Zasady UDOSTĘPNIANIA wiedzy, prosząc o projekty na maila to Ty tę zasadę łamiesz - nie my, gdybyś poprosił o teki projekt na forum to być może z tego projektu skorzystałby kto inny, to jest udostępianie wiedzy... Kolejna sprawa, nie zadałeś sobie nawet trudu przeczytania regulaminu forum, ani regulaminu targowiska, mylę się? Wolność słowa tak - ignorancja nie...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różowej miotełki? a cóż to?:clowning

Nie... jestem raczej niepokorną duszą która nie lubi być ograniczana...

Wrzuciłem na forum posta czy ktoś miałby jakiś projekt sumpa pod szkiełko 600l.... po co odkrywać amerykę na nowo? to mi moderator zamknął, bo robię konkurs bez nagród.... toż to jakiś absurd!! Miałem prośbę do forumowiczów.... czy by mi nie pomogli... jako, że w moim baniaczku nie mam sumpa więc nie mam żadnego doświadczenia... a pewnie niejeden tu obecny zjadł zęby na projektach sumpów... oczywiście temat zamknięto jeszcze szybciej niż się pojawił...

nie chcę tu robić żadnej krypto reklamy.... ale na ******** na szczęście nie ma tak daleko posuniętej cenzury!! i dzięki bogu... bo czasy komuny i rządów pewnych dwóch bliźniaków mamy już za sobą:(

EDIT:

prosiłem na maila... ewentualne nie wiem... szkice? tu masz rację nie pomyślałem... ale skoro tak świetnie edytujecie wpisy, to wystarczyło to zdanie wywalić... ale żeby zamykać?

Regulamin pkt.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusty śmiech mnie ogarnia :clowning Nie myl cenzury z porządkiem i wolności z anarchią, a co do komuny to nie sądzą żebyś coś z niej pamiętał. co do Twojego tematu to jest w Off topicu, każdy może go przeczytać i wyrobić sobie na ten temat swoje zdanie.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regulamin targowiska obejmuje także podanie ceny..., ok rozumiem, ale ja tych cen na Srebrzyce nie znam... a i na necie nie ma jej w sprzedaży.... więc skąd mam tą cenę wziąć?! nie kupiłem ich a dostałem.... więc.... cena do ustalenia brzmiała rozsądnie.... ale nie... wy macie inne zdanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Przepraszam Cię najmocniej, specjalnie dla Ciebie ustalimy nowe zasady Targowiska :clowning

Pozdrawiam

seb

Ps. Zgadłem z nieczytaniem regulaminu?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO i co ? Bart i co z tego ? :clowning Błagam.

Nie znasz ceny, wystaw na allegro od 1 zł i daj linka. Inni to akceptują - Ty jedyny nie. Wyjście jest jedno :(

Chcesz sumpa ? Rusz d..., narysuj coś a my CI pomożemy i doradzimy - RAZEM. A nie TY nic a my wszytko.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Bart,powiem Ci tak,Seb jest tylko fajny jak siedzi w swoim miejscu odosobnienia,wtedy sie wycisza i potrafi wszystko puscic przez palce...inaczej jest okropny,bezduszny,serca nie ma dla ludzi...po prostu potwor...a teraz pomysl...kto by Ci projektowal sump na adres email...watpie by ktos sie podjal tego,dlatego ze nikt nie zgadnie co tam masz miec,jaka wielkosc...Tutaj ludzie sobie wzajemnie radza,daja pomysly... z tych pomyslow kazdy wybiera to co mu pasuje i wklada to do projektu marzen...moze ktos by Ci zaprojektowal sump ale czy bylbys z tego zadowolony...?...To tak jakbym powiedzial by ktos mnie zaprojektowal czerwony garnitur (bo takie lubie) nie znajac moich wymiarow i preferencji dco do materialu...Ludzie Ci na pewno pomoga ale musza miec szczegoly...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uffff.... A już myślałem że tylko ja jestem porabany :clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg - widzisz... i tu masz rację... w pełni się zgadzam (potrafię się zreflektować!!!) z tym na maila faktycznie trochę nie pomyślałem... uderzam się w pierś! ale... zapewne są tu ludzie z podobnym zbiornikiem jak ja planuję, gdzie ich sump w pełni zdaje egzamin... więc czemu nie mieliby się tą wiedzą podzielić? i o tą właśnie wiedzę mi chodziło:)

co do targowiska obstaje przy swoim... bo uważam, że narzucenie ceny jest idiotyczna! co w przypadku jak napisze ktoś iż zamieni zwierzę na inne.... czmeu nie wymagają opisania dokładnie na jakie chce wymienić? łącznie z płcią i rozmiarem? Uważam, że jeżeli ktoś chcę się pozbyć a ktoś chce kupić to się dogadają! nie interesuje mnie żadna licytacja... po prostu ktoś pisze, daje 60PLN za obie... pasuje czy nie? ja wtedy albo mówię pasuje albo dołóż dwa piwa i jest sprzedaż.... zresztą nie ważne... nic na forum nie zmienię:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a myślałem że będzie jatka, nawet popcorn sobie przyniosłem :clowning


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart, widzę że na AR rzucili się do pomocy hurtem:D Nie zrozum mnie źle, ale nie uważasz że ktoś inny niż Ty jednak może mieć rację? Bierzesz taką ewentualność pod uwagę? Co do zasad Targowiska to powinieneś mieć pretensje do wszystkich forumowiczów, bo tworzyliśmy jes wspólnie, tak dla Twojej informacji to ja je tylko spisałem...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEB fajnie, że Jesteś uszczypliwy, masz racje nikt nie pomaga... ale akurat na tamtym forum zdecydowanie więcej mi pomogli kiedy byłem w potrzebie, jak też pewnie zauważyłeś... nikt tam nie zamknął mi tematu a jedynie zasugerował swoje zdanie:):clowning gdybyś czytał ze zrozumieniem.... to byś widział, że przyznałem rację co do tego maila... często się mylę jak każdy człowiek... logiczne argumenty do mnie trafiają i potrafię się zreflektować.... gdyby mi dano szansę, to przerobiłbym tamtego posta odnośnie sumpa... co do zasad targowiska dalej się upieram...:( co więcej powinieneś sam się troszkę zreflektować... nie znając ceny nie mogę jej wklejać... przede wszystkim zależało mi aby pozbyć się rybek i aby trafiły w dobre ręce:) na allegro zwierząt nie wystawiam, bo jako ich właściciel czuję się za nie odpowiedzialny... wolę to robić w węższym gronie na forum, wśród ludzi którym zależy na zwierzaczkach... a nie żeby moja ryba jeszcze trafiła do kogoś zupełnie przypadkowego... może głupi argument ale nie mam przekonania do handlu zwierzętami na allegro i zdania nie zmienię:( sam bym tam zwierzaka nie kupił i też nie sprzedam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie SEB, tylko seb. Jak to nie znasz ceny? nie wiesz ile chciałbyś dostać za coś co chcesz sprzedać? Zresztą, nieważne, myślę że temat został wyczerpany, jeśli Ty też tak myślisz to peace.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie od kasy ważniejsze było aby ryba trafiła w dobre ręce... przymuszono mnie do ustalenia ceny... jak widać za wysokiej bo dalej rybek nie sprzedałem... w takich przypadkach jak mój, gdzie od kasy ważniejsze jest pozbycie się problemu... ktoś by mi zaproponował dobrą flaszkę, sam by sobie po to przyjechał to też nie miałbym problemu rybę za to sprzedać:clowning trzeba odróżniać posty na targowisku gdzie ktoś chce handlować swoim odchowem- szczepkami, ślimakami itp. itd. a posty kogoś komu przede wszystkim zależy, aby zwierzak dobrze trafił:(

ok! koniec tematu:)

peace and freedom!:( chociaż to drugie chyba nie do konca na N-R;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie piaskownica:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331074 Bart86 :

dla mnie od kasy ważniejsze było aby ryba trafiła w dobre ręce... przymuszono mnie do ustalenia ceny... jak widać za wysokiej bo dalej rybek nie sprzedałem... w takich przypadkach jak mój, gdzie od kasy ważniejsze jest pozbycie się problemu... ktoś by mi zaproponował dobrą flaszkę, sam by sobie po to przyjechał to też nie miałbym problemu rybę za to sprzedać:clowning trzeba odróżniać posty na targowisku gdzie ktoś chce handlować swoim odchowem- szczepkami, ślimakami itp. itd. a posty kogoś komu przede wszystkim zależy, aby zwierzak dobrze trafił:(

ok! koniec tematu:)

peace and freedom!:( chociaż to drugie chyba nie do konca na N-R;)

zasady zostały ustalone dla dobra kupującego, aby nie było nadużyć. Twój przypadek jak mówisz jest inny. Z tego co podpatrzyłem i sam stosuje jak coś chcę wydać za "symbol" pisze "oddam za piwo". Napiszesz, że flaszka... zobaczysz przynajmniej jakiej flaszki sie doczekasz :) To tez bywa przyjemne :) Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331075 seb :

Forum to nie piaskownica:)

Pozdrawiam

seb

co ma na celu ten wpis? chcesz mnie obrazić? poniżyć? myślisz, że jesteś smieszny? zabawny? nie wiem... zaje***ty? podniosłeś swoje ego? Gratuluje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart myślę że już wystarczy.

KONIEC I EOT.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331076 luft :
#331074 Bart86 :

dla mnie od kasy ważniejsze było aby ryba trafiła w dobre ręce... przymuszono mnie do ustalenia ceny... jak widać za wysokiej bo dalej rybek nie sprzedałem... w takich przypadkach jak mój, gdzie od kasy ważniejsze jest pozbycie się problemu... ktoś by mi zaproponował dobrą flaszkę, sam by sobie po to przyjechał to też nie miałbym problemu rybę za to sprzedać:clowning trzeba odróżniać posty na targowisku gdzie ktoś chce handlować swoim odchowem- szczepkami, ślimakami itp. itd. a posty kogoś komu przede wszystkim zależy, aby zwierzak dobrze trafił:(

ok! koniec tematu:)

peace and freedom!:( chociaż to drugie chyba nie do konca na N-R;)

zasady zostały ustalone dla dobra kupującego, aby nie było nadużyć. Twój przypadek jak mówisz jest inny. Z tego co podpatrzyłem i sam stosuje jak coś chcę wydać za "symbol" pisze "oddam za piwo". Napiszesz, że flaszka... zobaczysz przynajmniej jakiej flaszki sie doczekasz :) To tez bywa przyjemne :) Pozdro!

ok next time tak zrobię:)

na tym forum poruszam się od niedawna.. właściwie monodactylusy to był mój pierwszy wpis na targowisku, czytałem też regulamin... ale mój przypadek był taki, że kasa była dla mnie sprawą drugorzędną:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart, źle mnie zrozumiałeś, nie miałem zamiaru ani Cię obrazić, ani poniżyć, serio. Pisząc że forum to nie piaskownica miałem na myśli wylącznie to że na forum panują zasady, w przeciwieństwie do piaskownicy, tyle tylko. Jesli poczułes sie urażony to przepraszam, nie to miałem na celu.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka mala prosbe do moderatorow. Jezeli jest to fizcznie mozliwe bo kazdy ma okreslona chwile czasu do spedzania na forum, zrobmy nacisk nie na ilosc zakladanych tematow, ale na kontynuacje juz istniejacych tak jak pisze to w regulaminie.

Przez ostatnie kilka miesiecy jest od groma dyskusji bardzo czesto schodzacych z tematu i idacych w kierunku off top, a spokojnie moglyby byc kontynuacja juz zalozonych watkow.

Bardzo podoba mi sie jak ktos zaczyna posta "odswiezam troche temat bo ostatnio wyczytalem....." albo "ostatnio duzo zmienilo sie w tym temacie" Wpspierajmy nowicjuszy ktorzy postarali sie choc troche w probie zalozenia wlasnego akwarium, kiedy wrzucaja swoja konfiguracje. Ale nie tolerujmy lenistwa, nawet przy korzystaniu z forumowej wyszukiwarki.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dokładnie tak robimy :waving

pokazujemy linki z archiwum, odsyłamy do tego, co napisane.

tylko, potem pojawiają się tematy typu "dlaczego mój temat zamknięto" i w zależności od "popularności nowicjusza" forum zgadza się z nim ("źli" moderatorzy zamykają tematy) lub też totalnie olewa....

więc proponuję ciut szersze spojrzenie, niekoniecznie na ostatni tydzień dwa, ale na dłuższy okres czasu. jak we wszystki co z soleniem związane.':)

edit:

uzupełnienie "zgubionego" cudzysłowia :waving


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.