Skocz do zawartości
Morxas

105 L. Białystok

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny zbiorniczek i widzę że masz LPSki od Rafała też od niego brałem i zawsze byłem zadowolony. Pozdrawiam


Akwarium wchodzi na obroty więc czas coś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba woda sie dostala miedzy szybe a folie z tyl baniaka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu tło było zakładane juz po zalaniu baniaka i jego zakładanie było cokolwiek utrudnione, bo woda na którą było przyklejone wyschła i tło zaczęło odłazic, muszę poszukać jakiegoś klejonego...


http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=34687

160 L. Octopus 100 - BH, Reef Circulator 2600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może nie lepiej zamiast znów męczyć się z przyklejaniem pomalować tylną szybę :welcome:


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kup kawałek arkusza z pienionego pcv w granatowym kolorze na tło. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo z Plexi.

Kiedyś tak miałem w słodkim na takich prowadnicach z wklejonego szkła i jak chciałem wymyć to wyciągałem, wyszorowałem i z powrotem.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety....dzisiaj muszę zmierzyć się z pierwszą poważną stratą w moim zbiorniku....po powrocie z weekendu w warszawie zaraz po wejściu do domu okazało się że ukwiał cokolwiek przesadził z wędrówkami po akwarium....wkręciło go w pompę cyrkulacyjną i to tak mocno że musiałem wycinać go z niej....błazenki zostały bez domku...:(


http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=34687

160 L. Octopus 100 - BH, Reef Circulator 2600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy przygotowania do wielkiej przeprowadzki - 105 l. migruje do ok. 150 l. Rybencje zyskają więcej miejsca do pływania a xenia do zarastania;) (no i pogonię wreszcie tego elegantusa cholernego który od dłuższego czasu stara się wszelkimi sposobami udowodnić mi że na ustawianiu korali w akwarium to ja się nie znam w ogóle i on dopiero mi pokaże jak to robi prawdziwy PRO)


http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=34687

160 L. Octopus 100 - BH, Reef Circulator 2600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne zdjęcia, napisz coś o nowym planowanym baniaku, jaki sprzęt, wymiary itp itd :)

Sprzęt ten sam bo i wymiary niewiele się zmienią, 80/40/50, i zupełnie nowa koncepcja ułożenia skały = więcej miejsca do pływania dla ryb (monodactylus szczególnie wydaje się zadowolony z tego zwiększenia;) )


http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=34687

160 L. Octopus 100 - BH, Reef Circulator 2600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.