Skocz do zawartości
SkoczekPL

Czy warto ? Kinect for Xbox

Rekomendowane odpowiedzi

Moja starsza miniatura w weekendy gra ze mną w Xboxa - tylko.

Ale wiadomo zabawa siedząca...... Jacek podsunął mi info (sam też posiada) o Kinect-ie. Dziecko żeby w coś pograć musi się po prostu ruszać :bump1

Ma ktoś może ? Warto ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem PS3 ale ta technologia może być bardzo fajna w Xbox ale na razie zostaje przy PS3 ze względu na GT5, co do samego urządzenia to poczytaj na necie. proponuje zacząć od tego http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/konsole/2010/11/krotki-test-xbox-360-kinect.aspx


180x63x60+sump,120kgLR,DSB,BK 200,FR509+ROWA,GroTech Tec III NG+EP IV,Reaktor Aqua Care Turbo 2,2x Koralia8 WaveMaker 4,WaveBox,Tunze Osmplator Universal, Powermodule8x80W,Profilux II Light,2x MiniRedDragon 3500,Chłodziarka AM 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam akurat wii takze powiem ci ze zabawaj jest fajna mam w sumie 4 wiimoty i kupilem dzieciakom wii wlasnie z mysla zeby nie siedzialy na d*pie.

Takze nie wiem jak to do konca funkcjonuje w Xboxie ale mysle ze warto


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas sprawa!! Ale jak wszystko po pewnym czasie się nudzi.

W X-Box Kinetic nogi też grają, a w rozwiązania PS3 tylko ręce ale dwa kontrolery są bardzo dokładne jeden to za mało...

Tak czy siak polecam kinetic bo całe ciało gra, a gier w necie do bólu.

ps. Jak pierwszy raz grałem do miałem zakwasy od biegania i skakania prze płotki :bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez chwilę miałem wii i gra w tenis jest po prostu świetna

teraz na 100% kupię ps3 lub może właśnie xbox i na pewno z takim zestawem (dla mnie i dla dziecka :bump1)

właśnie choćby z tego względu że nie siedzisz non-stop przy monitorze/telewizorze tylko się poruszasz - zawsze coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ja przerobiłem wszystko i tak :

1.Xbox

2.WII

3.ps3

PS3 to tania imitacja WII (dosłownie kopia )trzeba machać kontrolerem i nie zawsze nasze ruchy się pokrywają a kinect to już bajer np.nauka tańca albo wyścigi samochodów widzimy dokładnie to co robimy najdrobniejszy ruch ręki czy nogi jest odwzorowany na ekranie

Rafał jak chcesz to ci pożyczę i sobie poskaczesz zobaczysz jak męczy bardziej niż rowerek czy orbitrek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak Xbox radzi sobie z materiałami typu DIVX HD AVCHD bo ja nie ukrywam że głównie dlatego kupiłem konsolę PS3 a gry to dodatek

Kurcze przydało by się coś takiego mieć na imprezkach w domu po kilku kieliszkach była by super zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, czym się tu podniecać? To jest sport? Całe życie, które można spędzić na zewnątrz, przenieść do świata wirtualnego?? Rany... Tenis, ping pong, piłka nożna, lekka atletyka, sztuki walki itp. to są rzeczy, które powinno się uprawiać (szczególnie z dziećmi) a nie imitować to na konsolach... Rozumiem zabawę tymi urządzeniami w grach przygodowych typu Prince Of Persia czy takim COD, ale tooooo :googleye Niedługo znajdą się chętni do wprowadzenia w stan stazy, podłączenia elektrodek do mózgu i przeżycia życia bez wstawania z łóżka, normalnie facepalm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał dziecko które co trochę coś przynosi ze szkoły lub przedszkola to wtedy docenisz jak fajnie jest zając czymś chore dziecko chociaż na trochę :googleye


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - to ma być jako fun a nie zastępstwo....

Radek to nie to że ja chcę przenieść mu życie do telewizora, bo normalnie chodzimy na basen, piłkę itp.

Jako IT jestem przeciwny wychowywaniu dziecka na zasadzie - nie mam dla ciebie czasu - idź sobie włącz kompa/konsolę.

Ale nie uchronię go przed chęcią gry w Xboxa - zresztą sam gram.......

Pomyślałem że jak on też gra w weekendy to można mu zamienić styl gry z opcji - siedzę na d*pie i ruszam kciukami, na: gram jak się ruszam.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320244 SkoczekPL :

Pomyślałem że jak on też gra w weekendy to można mu zamienić styl gry z opcji - siedzę na d*pie i ruszam kciukami na: gram jak się ruszam.

Nic dodać nic ująć :googleye

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam i wychodzi że na PS3 są lepsze/fajniejsze gry bo na xboxa nie ma przycisków i z tym jest problem

jak jest z grami na xboxa są jakieś bardziej wymagające czy tylko nauka tańca i nic poza tym ? jakieś wyścigi samochodowe itd. - chyba że można kupić dodatkowo kierownicę, ale wtedy ps3 i GT wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIQ - dla mnie jedyną wyższością PS3 na Xboxem to to że PS ma blu ray-a...

A gry ? Jakie tylko chcesz

A obecnie śmigam na CoD - BlackOps, Assassin's Creed i Need for Speed Hot Pursuit.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320254 MiQ :

jak jest z grami na xboxa są jakieś bardziej wymagające czy tylko nauka tańca i nic poza tym ? jakieś wyścigi samochodowe itd. - chyba że można kupić dodatkowo kierownicę, ale wtedy ps3 i GT wymiata


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, sam odpowiadam na moje pytanie..... WARTO! :o

byliśmy u Jacka - małe testy i ...... Media ..... zakup.

Ja już chyba schudłem ze 2 kg :googleye Kornelek już śpi :waving Zamęczony na amen :o

Extra zabawa!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.